Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Colegul/Colega de banca

+22
tudy23
cosmyna
BlaK`~aDDicT
DooTzY
Bibbi
Rain Angel
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
anwca pwca
^..::~nymphetamine~::..^
stelutzaa verde
Silver_Dragon.
kaulina
KittieChaos~DeadlyDesire
Crazy town
pinky
Cris
[a].[girl].[like].[me]
Black Rose
` Laif !s coLour .
X-treme
live.laugh.love
AliceCullen
26 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Colegul/Colega de banca Empty Colegul/Colega de banca Vin Apr 18, 2008 3:11 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Fiecare crek are o/un colega/coleg de banca, si asta va influenteaza intr-o oarecare masura.... Ce parere aveti despre el/ea??? Va intelegeti??? Lucrati impreuna la teste??? :asd: :asd: :asd:

2Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Vin Apr 18, 2008 4:15 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Eu am o colega de banca foarte draguta!O cheama Ana si nu ne-am certat nicodata (cred)!Imi place moolt de ea!Iar la teste incerc sa o ajut cat pot eu de moolt



Ultima editare efectuata de catre NeUrOnI La PlIc in Vin Apr 18, 2008 4:17 pm, editata de 1 ori

3Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Vin Apr 18, 2008 4:16 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

pey logik k incerci sa o ajuti doar e cam proasta....
Colega mea de banca Marina, ma inteleg foarte bine cu ea si ne ajutam la teste(mai mult ea pe mn) in rest suntem foarte bune prietene!!!

4Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Vin Apr 18, 2008 4:30 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author


Pe colega mea de banca o cheama Diana , si e cea mai buna prietena a mea din clasa.
La teste ne ajutam , eu pe ea la mate , ea pe mine la franceza... iar la restu ne impreunam ideile. :))
Ne distram impreuna mult!

5Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Vin Apr 18, 2008 4:33 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Colega mea de banca este Oana , my best friend. Ne distram destul d bn impreuna, vorbim in ore, scriem biletele, jucam x si o , mai si criticam anumite chestii la colegi/profi (NU barfim!!!). Dar de la un timp a devenit groaznic de enervanta.... da nah o suprort ... si sper sa`si revina.
Cand nu stau cu ea, stau cu Phillip, my boyfriend... De aceea abia astept sa lipseasca Oana de la scoala :D

http://h2o-x.wikiforum.ro

6Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Dum Apr 20, 2008 9:38 am

[a].[girl].[like].[me]

[a].[girl].[like].[me]
Junior
Junior

eu stau cu un baiat :D ne-am mutat mult...
noi ne mai mutam in ore,depinde...
de cele mai multe ori stau cu colegul meu de bank,cu kre ma inteleg fff bine,dar ma mai mut si stau si cu fete...depinde de zile,de ore.. ;) intotdeauna ne ajutam intre noi la teste:)) bne,atunci knd putem ;))

7Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Dum Apr 20, 2008 10:02 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Si eu stau tot cu un baiat in banca.Deabea astept sa icneapa un nou an scolar,petnru ca m-am saturat sa stau mereu cu baiatul asta.
Diriga nu ma lasa sa ma mut cu altcineva,si toti profesorii stiu ca eu tre sa stau intr-un anumit,loc ceea ce nu ma face sa ma pot muta la ore.
Diriga stie ca eu sunt "mai salbatica" si mai diferita decagt ceilalti,asa ca,petnru ca orele sa mearga bine m-a mutat cu un baiat...mi-a spus ca pana nu ma voi schimba putin nu va ma lasa sa ma mut cu altcineva...

https://sun-time.forumgratuit.ro

8Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Dum Apr 20, 2008 11:10 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Lol dar ce faci de nu te lasa sa te muti cu altcineva?

9Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Dum Apr 20, 2008 11:59 am

pinky

pinky
Banat
Banat

si eu stau cu un baiat dar cand profesoara noastra e plecata eu ma mut cu fetele cum voi face si saptamana asta! :D

10Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Dum Apr 20, 2008 12:36 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

adevarat ce faci de esti obligata de diriga ta sa stai cu acel bait!darami scoala ,inunzi baia,ce faci?

11Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Dum Apr 20, 2008 2:09 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

eu stau tot cu un baiat stoina.......imi place de teza cand sunt la fel subiectele..copiez............cadn nus.......ma inteleg bn cu el...dar ma enerveaza uneori

12Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Dum Mai 25, 2008 3:49 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Eu momentan stau in banca cu cea mai tare tipa din toata clasa ... E the best ... Ne intelegem super. La teste e vis. Imi place sa stau cu ea ... Inainte ma pusese diri cu un baiat... A fost ... hmm.. destul de ORIBIL!

13Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Lun Mai 26, 2008 10:24 am

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

eu la inceputul scolii am stat in banca cu ma best friend din clasa de la mn...Rheea-Chan!
Apoi a venit o colega din Bucuresti si ma rog....a fost o perioada in care am fost best friends ever si am stat cu ea.....iar acum stau cu un baiat,George.....are momente cand ma enerveaza ca nu are stare...si ma rog....si ce-mi place cand ma contrazic cu el la explicatii la ore...e destul de ok in rest...faza e ca eu si Rheea suntem oarecum cele mai cuminti din clasa si mai bune...ma rog...stuff like that si i-am propus dirigintei schimbari si banci mixte ca era prea multa zarva la ore si am facut asta pentru binele colegilor...+ ca am tinut cont si de relatiile din clasa...cole aia de la Bucuresti statea cu sefa clasei si "a corupt-o" ca sa zic asa...adica sefa clasei era de treaba si sweet si cuminte la inceput de an...dar dupa ce s-a mutat cu cole aia de la Bucuresti a devenit oarecum rea...adica ma rog....rade de oricine nu si-a asortat nu stiu...un simplu accesoriu la restul outfitului,e nebuna dupa moda,ele cand stateau impreuna vorbeau cel mai mult din clasa si li s-au facut nenumarate observatii...si chestii de astea....si am decis atunci ca nu ar strica putina liniste...si eu cu Rheea am asezat colegii in banci...si pe cei care vorbeau in ore si faceau panarama cat mai departe unii de altii...si ma rog...George asta a venit la mine si mi-a spus ca vrea sa sta cu mine in banca...si se ruga de mine si am zis ca ok...si am facut planul,i l-am dat dirigintei,ei i-a placut si s-a observat diferenta,pana s-au hotarat sefa clasei si cu cole de la Bucuresti sa incalce regulile din nou8-|
dar au fost puse la punct iar:P
si cam asta e povestea colegului de banca:))

14Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Lun Mai 26, 2008 10:48 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Cred k eu si colega mea care suntem cele mai bune prietene o sa avem niste probleme marti pentru k la dirigentie ne-am pus sa caracterizam colegul de bank si noi am zis la misto k sutnem grase proaste, enervante, termina si numai stiue eu ce...si in plus am zis k ne place de nsuh ce prapadit de la noi din cls...si s-ar putea sa ne mute....

15Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Lun Mai 26, 2008 10:52 am

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

lol:))
sunteti duse:))
sper sa nu va mute:)
eu regret ca nu mai stau cu Rheea-chan:((

16Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Mar Mai 27, 2008 9:29 pm

kaulina

kaulina
Incepator
Incepator

pai colega mea de banca este de treaba si radem ca doua dobitoace de colegul din fata sau alte chiesti dar cand ne certam nu dureaza mai mult de o zi ca dupaia uitam si vorbim iara de parca nu s-a r fi intamplat nik
Pey avand in vedere ca atunci cand dam teste profa ma muta la mine in banca deoarece noi avem o banca de fiecare dar a mea s-a rupt si asia pun acolo o banca jegoasa ala e locu de "pedeapsa"la ore=))

colega mea de banca are o gura mare si vorbeste foarte repede sunt singura din clasa care o inteleg m-am adaptat la vocabularul ei care suna la fel ca al meu........

http://www.creation4all.darkbb.com

17Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Mier Iun 04, 2008 9:30 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

oooooooooooo!cind stateam eu cu un prieten(baiat)dea-l meu!!!!!!!!!!!!!!vorbeam toata lectia!(de fapt,il placeam)la teste ne ajutam si nu ne certam!ne rideam,si ne jucam diferite jocuri!era super!si notele mele erau mai mari!acum insa ma pus in banca cu o PACOSTE!!!

18Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Joi Iun 12, 2008 9:46 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

3 zile park am stat cu n cretin in bank(ala care l-am avut la avatar...) pentru ca aveam avem mute...chesti care ne enrevau

19Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Mar Iun 17, 2008 5:20 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

eu am stat in banca cu o fata, alexandra, dar ea de la anul se muta la alt liceu, asa ca voi sta singura...cred.

20Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Mar Iun 17, 2008 5:50 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

la cat de des am fost noi mutati8-|....diriga asta tampita~X(.......acum stau cu o fata bianca:)....e destul de fitzoasa ...da' ne intelegem bn.....are momentele ei in care devine insuportabila:-L........si mereu la teste cand ia note mari toti sar cu gura ca a copiat de la mn:)).......da nu e adevarat Colegul/Colega de banca 553158 .........noi doar ne-am impartasit opiniile=)) Colegul/Colega de banca 667167

21Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Dum Iun 22, 2008 11:57 am

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

omg...eu stau in banca cu o fata Marta care are strabism sau ceva cu ochii (nu poarta ochelari :O :O :O ) shi....ia note mici..ce pot sa zic...are noroc de mn :D:D o ajut tot timpul...:D

http://www.cool4u.forumotion.com

22Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Lun Iul 14, 2008 9:48 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Sunt curioasa cu cine stau anu' asta in bank...ca cu marina nu mai stau ca in plus nu mai vb prea mult cu ea si oricum o sa stea cu Cecilia...asta ramane inca ?SUSPECT?

23Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Mar Iul 22, 2008 10:16 am

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

deci, juma de an am stat cu o fata de 1.74, ca mine(m-am masurat ieri:X:X:X:X)

era groaznica~X(

mirosea a transpiratie si copia dupa mine la lucrari

efectiv nu aveam de la cine sa copii

ea era bata :((

de'aia de venetsia..

in sem 2 am stat singurica:X:X

a fost mistoo

dormeam la ore, nu ma deranja nimeni

si m-am ales si cu 9.80 pe sem 2 Ras

pe sem 1 am avut media mai mica din kuza ei :-L

24Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Mar Iul 22, 2008 2:27 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

=))

25Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Mar Iul 22, 2008 2:41 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

>:P

nu mai rade

tu cat ai avut media?:P:P>:)

26Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Mar Iul 29, 2008 6:48 pm

Bibbi

Bibbi
Incepator
Incepator

Pai mnah..la noi diriga "era" ( Colegul/Colega de banca 614494 am scapat de ea Colegul/Colega de banca 614494 ) mai proasta Colegul/Colega de banca 999142 Noi stateam cate unul in banca :wow: soo..la teste nu aveai de la cine copia sau alte chestii de genu'..sau makr de unde copia..nici atat..k aveam messe + scaunde..nu aveai unde pune fitzuica Colegul/Colega de banca 84916 era jale la testele la geogra Colegul/Colega de banca 92693 :hmm:

27Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Mier Iul 30, 2008 12:56 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

bibb...sunt total de acord cu tine
diriga era[ink e,spre nenorocirea celor pe care o sa i ia din toamna] dusa rau de tot. 8-}

kre colegi de bana?:O
nema..k noi nu am auzit de asa ceva.
la faza cu copiatu'...mai incercam noi cate ceva..ba in penar..ba in buzunar..ba pe sub foi..alea alea :-??. nu ne iesea de fiekre data :D

http://dootzygirl13.hi5.com

28Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Mier Iul 30, 2008 2:48 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

yo am ca si colega de banca pe my best friend:X:X:X:YUlia...noi ne distram in fiecare ora...la inceput a facut oleak de scandal dirigu..da a vazut ca nu ne poate face nik ca sa nu ne mai mutam amn2:)):))
in fiecare ora..radem si spunem cate p[orcarii..criticam profii...scriem amn2 la ficurile noastre..vb prin biletele ca sa nu se crizeze profii..asa nusi dau seama ca noi vb...
o adevarata aventura sa stai langa noi in ore:))Ras)):))Colegul/Colega de banca 377461

29Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Joi Iul 31, 2008 10:17 pm

cosmyna

cosmyna
Incepator
Incepator

oribil!!!!!1 diriga era dusa rau.
citez: ''Va sta mai bine cate unu in banca, se vede tot de la catedra''(minunat)
of doamne, ce proasta.bine k am skpat de ea.Si cand ne mai lipeam mesele de a colegilor de langa noi la vreo ora, vinea in pauza: '' dar dc stati asa, hai, inapoi la locurile voastre''.

Vai doamne cat o urasc

30Colegul/Colega de banca Empty Re: Colegul/Colega de banca Lun Aug 18, 2008 7:34 am

tudy23

tudy23
Designer
Designer

io stau cu o fata ..:P
adik ale ...
adik stateam...k akm ii vac :))

si o mai ajutam la teste :D

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum