Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Colegul/Colega de banca

+22
tudy23
cosmyna
BlaK`~aDDicT
DooTzY
Bibbi
Rain Angel
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
anwca pwca
^..::~nymphetamine~::..^
stelutzaa verde
Silver_Dragon.
kaulina
KittieChaos~DeadlyDesire
Crazy town
pinky
Cris
[a].[girl].[like].[me]
Black Rose
` Laif !s coLour .
X-treme
live.laugh.love
AliceCullen
26 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31Colegul/Colega de banca - Pagina 2 Empty Re: Colegul/Colega de banca Lun Aug 18, 2008 9:15 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Eu m-am certat rau de tot cu colega mea de banca asa ca o sa ma mut cu altcineva... nu cred ca ne mai impacam asa de usor .

32Colegul/Colega de banca - Pagina 2 Empty Re: Colegul/Colega de banca Lun Aug 25, 2008 3:48 pm

over~used

over~used
Incepator
Incepator

colega mea de banca... o ador
chiar daca personalitatile noastre sunt foarte diferite[ei ii place sa se bage in seama cu toata lumea, repeta un lucru de foarte multe ori ca sa fie sigura ca ii acorzi atentie, streseaza si ii enerveaza pe multi fara vreun motiv aparent, e superficiala, etc.]
avem multe lucruri in comun[chestia cu parintii, cu iubitii, cu punku`, cu feminismul, cu mediocritatea...]

ea m-ajuta la fizica si mate,iar eu o ajut la romana, franceza,engleza, istorie

http://boom.forumz.ro

33Colegul/Colega de banca - Pagina 2 Empty Re: Colegul/Colega de banca Dum Sept 07, 2008 10:54 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Eu acum habar nu am cu cine stau :(

34Colegul/Colega de banca - Pagina 2 Empty Re: Colegul/Colega de banca Dum Sept 07, 2008 10:57 am

Luove

Luove
Junior
Junior

eu aveam un coleg pe care il uram...dar acum ma inteleg cu el bine..ne mai certamd ar...oricum ma mut de la scoala deci nu mai vorbesc cu el tocilar

35Colegul/Colega de banca - Pagina 2 Empty Re: Colegul/Colega de banca Lun Sept 15, 2008 4:03 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

Colegul/Colega de banca - Pagina 2 614494 stai singur:)..defapt toti din cls stau singuri da tot continuam sa vorbim la ore Colegul/Colega de banca - Pagina 2 75612

36Colegul/Colega de banca - Pagina 2 Empty Re: Colegul/Colega de banca Sam Sept 20, 2008 1:36 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

deocamdata stau in banca cu o fata pe nume iulia :D
o stiu de pe mess si ne propusesem de mult sa stam amandoua :))
pt k am inceput sa vorbim des pe mess si nu prea ii cunosteam pe ceilalti[nici ea,nici eu]

http://dootzygirl13.hi5.com

37Colegul/Colega de banca - Pagina 2 Empty Re: Colegul/Colega de banca Joi Oct 02, 2008 8:13 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

mdea pe noi ne-a mutat un elev cu o eleva...cu zice diriga...deci stau cu un baiat in banca... unu remus....

38Colegul/Colega de banca - Pagina 2 Empty Re: Colegul/Colega de banca Vin Oct 03, 2008 7:01 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

si eu stau cu un bait in banca (sunt in clasa cu X-treme) stau cu unu Dani

39Colegul/Colega de banca - Pagina 2 Empty Re: Colegul/Colega de banca Vin Oct 03, 2008 5:52 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

te ocrectez cu un prost dani........

40Colegul/Colega de banca - Pagina 2 Empty Re: Colegul/Colega de banca Mar Dec 30, 2008 5:17 pm

măd.dă

măd.dă
Incepator
Incepator

eo stau in banca cu my best friend, care e nebuna clasei Colegul/Colega de banca - Pagina 2 421520 ne mai certam in ore, mai copiaza ea de la mine si eo de la ea Colegul/Colega de banca - Pagina 2 901476 ne intelegem super, nu avem probleme

http://paintedwindow.myforum.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum