Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Baietii....

+14
DooTzY
^..::~nymphetamine~::..^
cosmyna
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Rain Angel
~MaD.KiddoH~<3Ally
KittieChaos~DeadlyDesire
stelutzaa verde
Cris
Silver_Dragon.
live.laugh.love
kaulina
` Laif !s coLour .
X-treme
18 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Baietii.... Empty Baietii.... Mier Apr 30, 2008 7:51 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Baietii ne fac uneori sa suferim...pe voi v-au facut sa va simtiti prost si sa suferiti...povestitine si noua... Baietii.... 999142
Dci azi ma simt k sa nu zik cum ma simt..din cauza cuiva...prefer sa nu continui k imi vine sa plang...

2Baietii.... Empty Re: Baietii.... Joi Mai 01, 2008 11:32 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author


Nu trece o zi sa nu ma gandesc la el.. cum sa petrecut cearta noastra. A fost o actractie intre noi insa ne-am certat dintr-un lucru banal..
Prefer sa nu povestesc deoarece as plange din nou
Motto-ul meu aproape ca a devenit: Toti baietii is la fel.

3Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mar Mai 27, 2008 7:24 pm

kaulina

kaulina
Incepator
Incepator

Da m-am luat la un timp in gura cu un coleg care s-a intors inpotriva mea pentru ca nu am vrut sa fiu cu el si pentru ca mi-a zis si el ca e gelos pe Bill cate a zis nu vreau sa-mi aduc aminte sau sa reproduc deoarece era foarte urat si ne vorbeam super urat din colegul de banca din clasa a 5-a a devenit un fel de dujman adik akuma nu ne mai certam intr-un fel ne-am impacat ai vorbimscurt si la obiect adik intr-o zi m-a vorbit urat pe la spate si de atunci eu nu am mai avut ce discuta cu el acuma dupa 2 ani ne-am"impacat"intr-un fel sau altul oricum baiatu e de treaba cand vrea adik in clasa isi da aere de supervedeta dar afara cand ne intalim se poarta normal...................
A si nu va mai spun ca pe vremea aia il injuram rau de tot si el pemine.

Si am mai avut o experienta urata tot cu un coleg care m-a adus la culmea disperari si l-am batut pana i-a dat borsu pe nas de fapt nu am dat cine stie ce in el l-am strans de gat si cum sunt mai inalta decat el l-am ridicat sus bine dupa asta aveam mana aproape luxata deoarece e un porc:))

si cam atata in rest nik interesant

http://www.creation4all.darkbb.com

4Baietii.... Empty Re: Baietii.... Dum Iun 01, 2008 12:19 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Poi da si pe mn m-a facut un baiat idot sa sufar ma rog el era din alt oras dar totusi imi placea moolt de el si cand am auzit ca o place pe o colega de a mea am innebunit si am plans din cauza lui ,eh nu vreau sa imi amintesc prea moolte despre aceea faza :((

5Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mier Iun 04, 2008 8:23 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

o doamne!cit am plins eu din cauza baietilor...odata am plins toata noaptea pentru ca el nu ma placea pe mine,ci pe colege mea,si nu intelegeam,ce n-am eu si ce are ea.dar mam potolit si am realizat ca baiatul ala nu e bun de nimic.dar,sincer sa va spun,baietii mau facut mai mult sa zimbesc decit sa pling(doar in cazul meu)

6Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mier Iun 04, 2008 9:35 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Cunosc sentimentul...sa iti placa de un baiat iar el sa iubeasca pe alta...

Ce mult mi-a placut mie de un baiat...aveam o prietenie frumoasa,eram amici buni,ne ajutam reciproc...cand intr-o zi a venit la mine(eu sunt un fel de psiholog in dragoste la mine in clasa :)) )si m-a intrebat cum sa ii spuna fetei pe care o place ca o place...si l-am intrebat cine e respectiva..mi-a raspuns,iar raspunsul m-a lasat uimita.Ii placea de cea mai buna prietena a mea.Nu i-am mai raspuns,ci am plecat de langa el si m-am dus la baia fetelor...nu m aplacea pentru ca daca m-ar fi placut ar fi venit dupa mine,insa nimic...
Am acceptat in timp situatia...in astfel de cazuri...trebuie doar sa stim sa depasim,sa ascceptam si sa ne continuam viata.

Yey,de o lun anu imi mai place de nimeni!!!Sunt atat de fericita ^__^ ^__^

https://sun-time.forumgratuit.ro

7Baietii.... Empty Re: Baietii.... Joi Iun 05, 2008 9:27 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Nici mie nu-mi mai place de nimeni si ma simt foarte bine....parca mai eleiberata si am descoperit ca baiatul de care mi-a placut este un bou si este si enervant...dci NU AM NICI UN REGRET

8Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mier Iun 11, 2008 11:35 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

eu am un prieten si ma simt super!

9Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mar Iun 17, 2008 5:14 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

singurul baiat care a reusit sa ma faca sa sufar a fost bogdan.
cand am acceptat prietenia lui eu credeam ca va dura mai mult si eram foarte indragostita de el. dar, el era cu mine numai pentru sex, asa ca ne-am despartit dupa 4 zile.

10Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mar Iun 17, 2008 6:00 pm

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

sisu,adica tu cu Bogdan ala de care zici ati?:O

OMFG!!!!
*lesin*

ma rog....

nu vreau sa-mi amintesc de baietii care m-au facut sa sufar...ia stai...daca ma gandesc mai bine,nici un baiat nu m-a facut sa sufar


sunt happy!!!

asa credeam la momentul acela...ca m-au facut sa sufar,insa de fapt nu m-au facut sa sufar deloc


si acum credeam k imi place de un tip...si cred ca de fapt nu-mi place...

inainte sa plec in practica era super happy dak vedeam mesaj de la el sau knd vb cu el la tel...cand ma invita in oras...knd vb pe mess....

lam vz si dupa practica...dar acum nu mai simt nimic...knd il vad p mess nici nu vb cu el...si ma rog....

cred ca am o inima de gheata:|

11Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mar Iun 17, 2008 6:04 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

KittieChaos~DeadlyDesire a scris:sisu,adica tu cu Bogdan ala de care zici ati?:O

OMFG!!!!
*lesin*

sisu, n-am facut nimic cu bogdan. Baietii.... 667167
i-am dat papucii imediat ce mi-a spus "Daca nu te culci cu mine, inseamna ca nu ma iubesti"...

12Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mar Iun 17, 2008 6:05 pm

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

phew!!!

muream aici:))
anyways...nu-mi place de nimeni si-s happy!!!!

13Baietii.... Empty Re: Baietii.... Vin Iun 27, 2008 10:54 am

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

baietii sunt poric in varianta putin mai avansata.


atat.stiu doar sa profite,iar cei real sunt luati.asa k...icnerc sa nu ma mai chinui pe tema asta.am suferit mult prea mult.

14Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mar Iul 08, 2008 9:36 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

~MaD.KiddoH~<3Ally a scris:baietii sunt poric in varianta putin mai avansata.


atat.stiu doar sa profite,iar cei real sunt luati.asa k...icnerc sa nu ma mai chinui pe tema asta.am suferit mult prea mult.



hei!nu toti sunt porci!prietenul meu nu e porc!si nu inteleg teoria asta.am suferit si eu din cauza baietilor si spun ca acel care m-a facut sa sufar e porc. nu toti sunt asa!

15Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mier Iul 09, 2008 10:37 pm

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

^^bine,imi pare rau k am generalizat si "dramatizat"....dar eu pana acum am avut "norocul" sa cunoasc doar "porci".....si am vorbit in cazul meu...



de ce toti se gandesc doar la sex si sa fie cu cat mai multe fete?de ce nu pot sa se gandeasca doar la una?Masca|:|

geez sumtimes i really really hate boyz:|

16Baietii.... Empty Re: Baietii.... Dum Iul 13, 2008 2:50 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

~MaD.KiddoH~<3Ally a scris:de ce toti se gandesc doar la sex si sa fie cu cat mai multe fete?de ce nu pot sa se gandeasca doar la una?Masca|:|

geez sumtimes i really really hate boyz:|

total de acord cu tine! uneori am impresia ca doar fetele ma inteleg. tocmai de aceea am devenit mai..diferita. Like a Star @ heaven

17Baietii.... Empty Re: Baietii.... Lun Iul 14, 2008 7:59 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Asa sunt baietii. Nu ii inteleg sincer , sunt cei mai buni prieteni cu tine , se inteleg perfect , flirteaza , se joaca iar pe urma afli ca ii place de prietena ta. uiiii , i hate boys!!!

18Baietii.... Empty Re: Baietii.... Lun Iul 14, 2008 11:45 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Desi asta se presupune ca este sectiune de fete , ma vad oarecum "obligat" sa fac un mic comentariu....

Noi , baietii , por si simplu ne place sa fim inconjurati de fete . Avem oarecum o transparenta naturala cu respect la sentimentele fetelor . Avem si noi necesitati sociale de a vorbi sau a face activitati im preuna cu o fata . Ne limitam in general la o prietenie buna.. cand ne place o fata cu adevarat ne aratam sentimentele .. intr-o scurta sau lunga perioada de timp , depinde de caracterul persoanei respective ... voi fetele credeti ca daca stam toata ziua cu voi si etc... aveti o speranta , cam fara fundament , de ca noi intr-un fel ne simtim super atrasi de voi si cam vrem sa fim "ceva mai mult decat prieteni".

Cum am zis mai sus , depinde de caracterul fiecaruia , mai ales daca unii se gandesc doar la relatii sexuale sau la o relatie sentimentala . Oarecum exista bune cazuri in care voi ne numiti porci , obsedati si fara scrupule - din cauza unui mic neinteles . Noi baietii putem fii destulo de direct in general , asa ca nu puteti sa mergeti si sa ziceti pur si simplu ... Ba .. tie iti place de mine sau nu? ca prea pierd timpul ... sau cu intrebari mai ocolite tie iti place prietena mea sau ceva ... ma rog ....

Oarecum cred ca asta este cel mai tampit topic dupa forum.....La varsta adolescentii toti suntem obsedati de sex...fie ca ne manifestam , fie ca nu ..... Si sa nu cumva sa incercati sa ma convingeti de ce am scris eu pana acum ca am destula experienta.....
Si nu stiu de ce voi fetele nu recunoasteti ca va mai uitati si voi din cand in cand la ... Baietii.... 35723 .... ca ce am avem toti oamenii in comun sa zicem e "curiozitatea"...........


sa nu mai vorbim de ce am citit la baietii frumosi....... :hmm: Baietii.... 667167

stelutzaa verde a scris: "Daca nu te culci cu mine, inseamna ca nu ma iubesti"...
Baietii.... 667167 Baietii.... 667167 Baietii.... 667167 ala chiar ca trebuie sa fie tampit rau ...... :he,he,he:

19Baietii.... Empty Re: Baietii.... Lun Iul 14, 2008 2:09 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

Rain Angel a scris:

stelutzaa verde a scris: "Daca nu te culci cu mine, inseamna ca nu ma iubesti"...
Baietii.... 667167 Baietii.... 667167 Baietii.... 667167 ala chiar ca trebuie sa fie tampit rau ...... :he,he,he:

ala a fost cel mai tampit copil pe care l-am intalnit in viata mea! Baietii.... 667167

eu am cunoscut si baieti super de treaba, cu care nu am fost nimic mai mult decat simpli amici, dar am cunoscut si baieti obsedati de sex. asa ca nu pot spune ca toti baietii sunt porci, desi de cele mai multe ori am suferit din cauza lor.
si in plus, suntem la o anumita varsta la care ne gandim la prostii, mai ales baietii. cand o sa fim mai mari nu o sa mai gandim in felul acesta.

20Baietii.... Empty Re: Baietii.... Lun Iul 14, 2008 2:47 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

stelutzaa verde a scris:[...]cand o sa fim mai mari nu o sa mai gandim in felul acesta.

asta e clar din toate punctele de vedere a vietii..

21Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mier Iul 16, 2008 2:23 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

hei!nu stii sa ciesti?descrierea la aceasta sectiune e:
forum 4 fete.privat baietilor

22Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mier Iul 16, 2008 5:26 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Rain Angel a scris:Desi asta se presupune ca este sectiune de fete , ma vad oarecum "obligat" sa fac un mic comentariu....

erm..citeste bine... ce am scris.
si ce vrei sa fac , si asa alt baiat nu prera mai e pe aici sa ma duc la sectiunea de baieti.

2.original intrasem aicea ca mereu apareau mesaje noi si m-a omarat curiozitatea.

3.re-citeste ce am scris .

have fun Fericit

23Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mier Iul 16, 2008 5:40 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

^ exista un baiat , anume: dark fire :)

24Baietii.... Empty Re: Baietii.... Mier Iul 16, 2008 10:47 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

oarecum e cam inactiv

nu e de ajuns....ca sa fac macar un topic

25Baietii.... Empty Re: Baietii.... Vin Iul 18, 2008 3:25 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

baietii sunt de o nesimtire crunta
asta e clar
chiar daca nu toti
majoritatea....

de exemplu:

ma impacam bine cu un coleg, ne stiam toate secretele.... nu tineam nimic ascuns unul fata de celalalt.... la un moment dat, mi'a zis ca ma place si ca vrea sa fie cu mine, dar eu am 1.70 iar el 1.30... nu prea ne potriveam.. eu nu il placeam... Ma rog.. l-am refuzat...
dupa aproximativ o luna insa, am ochit un tip dragut de la a7a.
i-am zis colegului meu, iar el a zis ca nu e mare lucru...
insa a doua zi, aflasem ca de fapt colegul meu si tipul pe care pusesem ochii sunt prieteni de familie,
si ca toata scoala stie ca eu sunt TOPITA dupa el X(X(X(X(X
nici macar nu stiam cum il cheama...
pffff
de la cine credeti ca sa aflat?
de la cel care trebuia sa imi fie cel mai bun prieten ~X(
de atunci nu mai vorbim, nu mai am sa ii zic nimic...
dar partea proasta este ca nimeni nu a uitat ca eu il placeam pe tipul ala...
iar el, cand a aflat, a inceput sa isi bata joc de mine
mai rau, au aflat si profesorii de la un coleg de-al lui..
imi amintesc si acum cum ma privea profu de istorie >.<
eh... ce a fost a fost, ma bucur cel putin ca acum voi pleca de la scoala... ma transfer la liceeeu:X:X:X
si o sa scap de colegutzul meu de clasa
gooosh...
totusi, cu timpul, m-am atasat de tipul de la a7a care acum a trecut a9a...
nu mi'a mai placut de nimeni cum mi'a placut de el...
a fost my first true love...
insa nu regret ca l-am cunoscut.. asa am realizat in ce lume traiesc...
am invatat sa imi tin gura, sa nu ma mai incred in nimeni, si sa nu mai destainui nimanui secretele importante >.<

26Baietii.... Empty Re: Baietii.... Vin Iul 18, 2008 4:23 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Urat din partea lui sa ii spuna si eu am mai patit asa cu un coleg , dar l-am lasat sa ii zica ce vrea , nu mi-a pasat. Oricum , cu baietii trebuie sa ai mare grija.

27Baietii.... Empty Re: Baietii.... Vin Iul 18, 2008 5:23 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

asta imi confirma faptul ca voi fetele aveti o manie tampita cu inaltimea si fizicul baietilor..macar noi nu criticam asa Baietii.... 553158

ma io aicea ori sunt eu tampit ori nu inteleg bine : adica stii prea bine ca cei doi sunt buni prieteni si nu te chiar crezi ca nu era de asteptat sai povesteasca colegul tau prietenului sau ca iti place de el .... ce voi fetele nu va povesteti cand un baiat ii place de respectiva cealalta fata....
hai sa nu fim ipocriti Baietii.... 35723 saaad

mai ales gandestete ca baiatul ala mai era si suparat ca l-ai refuzat , asa ca la o discutie , intre cei doi baieti , de "ti-e care fata iti place" ... colegul ia povestetit ca ii placea de tine , si cum mai era si nervos io fi zis : culmea dupa o luna dupa faza respectiva aflu ca ii place de tine.... ; sau ceva in genul asta....omg :hmm:
Noi baietii vorbim cu o foarte mare simplicitate "iubirile" noastre .. oarecand ne "vine cheful".
Ciudate mai puteti fi , parca ascundei vreo comoara pierduta sau ceva de genul asta.Voi chiar nu intelegeti ca cand ne place o fata demonstram acest lucru ? Da ca nu ne place de o fata respectiva si vedem ca se da pe langa noi si povesteti tampenii prin toata scoala , putem ajunge cu MARE usurinta sa va zicnim fara scrupule.
Nu pot sa inteleg de ce nu va treziti la realitate cu faptul ca "iubirea" intre 2 persoane vine dupa o MARE PRIETENIE.Voi visati ca baiatul ala la care va uitati de o jumate de ora pe hol va veni la voi si va spune : vai ce frumoasa esti blah blah bvlah .. porcarii siropoase ... vrei sa fim blah blah.. . Trei sa va treziti la realitate . Daca va place un baiat nu asteptati sa vina dupa voi , findca chestia asta nu o va face . Daca chiar va place un baiat facetiva buni prieteni si dati voi primul pas.Oarecum exista dati in care putem crede ca va place de noi si va invitam undeva . La care voi va radeti in fata noastra sau macar cel putin ne refurazati . Asta se intampla ca nu sunteti sincere in totalitate cu noi. Ce nu intelegi ca nu se poate traii intro fantazie de amor.Trebuie sa folositi "realitatea" si adevarul...for godness sake....


profesorii mereu alfa ce sa intampla pe holuri , din moment ce urla lumea pe holuri sau se pun sa vb langa cancelarie aia face liniste ca sa auda tot Ras


Asa ca hai sa fim seriosi.

edit : Ca sa va dau exemplu de pana unde poate ajunge sistemul vostru de a ne jicnii(pe noi baietii/barbatii) si ca sa intelegeti la ce vin criticile mele , care trebuia sa fie deja spuse .. am sa va povestec un mic fragment din viata mea personala :

Prima zii de scoala(mai bn zis liceu , nu stau sa va explic acu sistemul de meducatie spaniol) : am fost primul care a ajuns in clasa , fix la 8 de dimineata , ce a fost notabil , dupa cateva zeci de minute cand a inceput sa ajunga lumea , este ca vazusem ca grupurile clasei vor fii impartite intre "grupul veselor fete" , cativa baieti , si din pacate un grup de persoane normale nu exista . Mi-am dat seama ca poate am cazut in cea mai nasoala dintre clase . O fata , aparenta fizic aproape ca mine , nu o baga nimeni in seama . De ce ? , asta am invatat pe parcurs . M-am bagat cu ea in seama , ne-am cunoscut si am inceput sa intram in vorba o buna vreme pana au inceput sa ni se prezinte profesorii , de asemenea dupa acea incepusem sa vorbesc si cu un baiat ; cei doi sunt cei mai buni prieteni pana la ora actuala si niciodata nu m-au tradat , cum a facut alta lume .
Dupa cateva luni de scoala am ajuns la concluzia ca desi am incercat toata viata mea sa fac eforturi ca sa fiu dragutz si comunicativ cu fetele , am inteles ca problema nu era caracterul ci aspectul meu corporal . Am 1,66 de inaltime (cred( si vreo 70 de kile - deci sunt un pic cam grasutz . Am observat ca oarecum in romania cu cei din clasa mea eram prieteni de mici , asa ca acolo nu erau probleme . In schimb aici , trebuie sa suport vreo +30 persoane (fete) care nu fac altceva decat sa ma numeasca porc pentru aspectul meu corporal . Cealalta parte din fete are putina educatie si nu deschide gura . Doar se uita de sus in jos la mine, si schimba in alta parte privirea fara sa-si schimbe expresia fetei. Adica mesajul e clar : ca si cum nu as exista - parca as fi transparent .Prietena mea de care vorbesc mai sus , se gaseste intr-o forma asemanatoare a mea , adica tot cam grasa oarecum cam mica de inaltime . Baietii nu o baga in seama , fetele da - dar numai ca sa o jicneasca toata ziua . Prietenul meu e inalt , musculos si tot ce va place voa fetelor si da are o gramada de prietene .
Ce sa intamplat : ca voi fetele va uitati prea mult la aspectul fizic si ne evaluati dupa asta , in loc sa ne cunosteti mai bine . Am prieteni care sunt cam tot asa grasi si sunt in aceasi situatie ca mine. Si nu suntem mancai , tragem basini , ragaim sau alte tampenii . Numai ca asa sa nimerit sa fie constitutia . Cum de m-am facut eu prieten acelei fete? Findca mi-am uitat diferentele si principile acasa, si am incercat sa ma port ca un adevart pritenen , fara sa fac comentarii si critici despre corpul nimanui.
Ca mai adaug ceva , fetele care se iau de mine si alti baieti tot asa , mai si au tupeul sa ne spuna de fiecare data cand trecem pe langa ele - scarbosule .
Ma omule , io am incercat sa fiu buna persoana , cinstit , amabil , io am comentat ceva despre aspectul tau fizic sau despre ce vorbesc eu8 cu prietenii mei cu referinta la aspectul persoanelor . Deci tu imi pui o eticheta fara nici un fundament fara nici macar sa ma cunosti .
In concluzie cum am zis mai sus voi fetele traiti fantazii . Credeti ca daca nu sunt inalt , cu muschi si numai stiu ce .. nu sunt o persoana normala ????? :hmm: Deci cum vine asta . Eu , intotdeauna , am apreciat fetele dupa caracter . Nu sunt ca nesimtitii aia , la care va dati voi pe langa ei - cand li se scoala va face tarfe .... si vai doamne tot voi sunteti victimele.
Nu inteleg de ce eu si vreo 20 de baieti din scoala + cateva fete , trebuie sa avem acesta eticheta , "in societate" , de femei ca voi rau-intentionate ... inloc sa ne "calogati" dupa persoanele adevarate care suntem?
Eu , si acei baieti sau/si acele fete , in timpul scolar , trebuie sa suportam aceste comentari bazate pe nimica de la persoane ca voi . Si cica femeile sunt sexul slab , e clar ca din punctul de vedere al caracterului asta nu e adevarat . Sunt false , mincinoase , inselatoare , snoabe , avare ..etc.. Pentru aceste persoane nu am decat sa zic - Baietii.... 695812 .
Cum am zis mai sus treziva la realitate.
Ca asa sunteti toate ...

Fac tot posibilul ca sa ma abtin de la orice fel de injuratura in acest post. Baietii.... 171519

*edit again : sanu mai vb de faptul ca cunosc o gramada de fete , si pe cativa astia prieteni de sunt "frumosi" pentru voi , sunt mereu invitati de undeva de catre aceste fete . la care eu parca as fi transparent . defapt altul dintre prietenii mei ( eu , cu ala de l-am mentionat mai sus + inca unu mereu stam dupa scoala pe undeva..) , ala "inca unul" ( nu stau sa dau numele la aceste persoane) se zice la una din alea dc nu ma invita si pe mine , la care fata , fara sa o deranjeze ca eram acolo , zice : ce sa fac io cu fraierul asta . de atunci era clar ca raspunsul va fi mereu acelasi ..
Pe langa asta ma mai si intreba mama de ce nu ies afara cu prietenii sau macar daca am prieteni . Nici macar nu ii mai povestesc asta . Logic as putea oricand sa ies cu prietenii mei , dar si eu mi-au zis acelasi lucru : ce sa fac eu cand alea ma considera un fraier , decar sa mai pierd timpul cu ei si sa mai si fie aia luati la intrebari ca de ce am venit cu ei - stau asa .
Asa imi petrec eu vacantele de vara - in casa. De ce? Societatea de cacat in care traim . Adica ? Voi ~ Persoanele de cacat din jurul meu.

Candva am sa scriu o carte despre aceasta mentalitate stupida.

28Baietii.... Empty Re: Baietii.... Vin Iul 18, 2008 7:17 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

Rain Angel, ai avut foarte mult curaj ca sa scrii asta! si apreciez acest lucru.

deci: recunosc si eu sunt superficiala, ca deh, nu sunt perfecta. si am si eu o prietena care e ignorata de celelalte colege din clasa tocmai pentru ca nu e imbracata dupa ultima moda. o admir pentru faptul ca are curajul sa poarte anumite haine si sa aibe un stil diferit fata de "printesele" din clasa mea.
si eu am fost tratata cu indiferenta din cauza stilului meu. aici, in resita sunt foarte multi manelisti care isi bat joc de cei care asculta rock, ca mine.

ma rog, cred ca am cam dat in off-topic. Masca

29Baietii.... Empty Re: Baietii.... Vin Iul 18, 2008 7:29 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

stelutzaa verde a scris:Rain Angel, ai avut foarte mult curaj ca sa scrii asta! si apreciez acest lucru.

deci: recunosc si eu sunt superficiala, ca deh, nu sunt perfecta. si am si eu o prietena care e ignorata de celelalte colege din clasa tocmai pentru ca nu e imbracata dupa ultima moda. o admir pentru faptul ca are curajul sa poarte anumite haine si sa aibe un stil diferit fata de "printesele" din clasa mea.
si eu am fost tratata cu indiferenta din cauza stilului meu. aici, in resita sunt foarte multi manelisti care isi bat joc de cei care asculta rock, ca mine.

ma rog, cred ca am cam dat in off-topic. Masca

[off too : credema ca daca eu ascultam tot ce mi-ar zice persoanele , eram emo de mult sau pe undeva pe la psihiatrie.(am critici si de stilul meu de a imbraca sau muzica mea ; m*** manelele si fraierii pa care le asculta - sunt taran , nu stiu sa leg doua vorbe , da imi scot o melodie fac si album , ma umplu de bani si sunt manelist...cred ca asta ar trebui sa zica astia cum ar fi adi "minune" si alti destepti dastia ).

Stii care e cea mai buna arma : inteligenta .

ma bucur ca in caracterul meu de la mama natura , si zodia mea de gemeni , am bune doze de optimism. ]

multumesc pentru opinia ta. Baietii.... 834118 Dinti

30Baietii.... Empty Re: Baietii.... Sam Iul 19, 2008 5:49 pm

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

^^hey,totusi,si tu ai generalizat destul de mult.Spuneai ca nu toti baietii sutn porci etc.,dar tu si ridicat in slavi baietii si ne-ai facut pe noi,TOATE fetele nesimtite,snoabe,inselatoare etc.



nu toti baietii sunt poric,majoritatea.Si nu toate fetele se uita la baietii cu muschi etc.


cred ca generalizezi cam prea mult,si ai dramatizat prea mult situatia ta.Multi se afla in situatia asta.Important este sa iti gasesti un gurp care sa te accepte asa cum esti.Nu sa stai toata vacanta in casa,"din cauza personaelor de cacat" din jurul tau ,adica noi ,fetele nesimtite si snoabe.



eu prima oara vad daca am vreun punct in comun cu acel baiat si daca avem despre ce vorbim.Nu vreau un machio man perfect pt k stiu k nu au creier.Majoritatea[nu generalizez ca altii/:)]

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum