Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Baietii....

+14
DooTzY
^..::~nymphetamine~::..^
cosmyna
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Rain Angel
~MaD.KiddoH~<3Ally
KittieChaos~DeadlyDesire
stelutzaa verde
Cris
Silver_Dragon.
live.laugh.love
kaulina
` Laif !s coLour .
X-treme
18 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

31Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Sam Iul 19, 2008 8:57 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

Rain angel, eu am aflat ca sunt prieteni de familie abia la 2 zile decand a aflat intreaga scoala

nesimtitul(colegul meu) nu mi'a zis nimic

deci, scumpule eu NU ETICHETEZ PERSOA?NELE GRASE

spuneam doar ca era mic de inaltime...

in plus, ai mei mi-au zis clar: DACA TE PRIND CU IUBIT, NU MAI AI CE CAUTA IN CASA

Baietii.... - Pagina 2 268777

gosh, stiu stiu, poate crezi ca sunt nebuna,insa nu eu sunt, ci ai mei:-<

faza pe care ai zis-o tu: cu tipa mai plinuta

sa stii ca si eu am amici mai plinuti..

vreau sa iti mai zic ca eu sunt ff slaba...

chiar vreau sa mai pun pe mine cateva kg..

la fel:asa am fost data de natura

sa stii ca nu te etichetez, si ca nu imi pasa ce forme ai, atatat timp cat sti sa te porti..

si iti mai zic ca faza asta s-a intamplat in clasa a5a

si m-a marcat...

sa stii ca nu ti se pare cine stie ce

dar cezar, tipul de la a8a, a fost unica mea iubire, pana acum..

mi se inmuiau picioarele cand il vedeam.. si ochii mi se incetosau..

si sa stii ca nu am BARFIT IN TOATA SCOALA

eu nu aveam decat un amic, pe el...

imi fac greu prieteni, majoritatea ii bat joc de mine..

m-am inchis in mine din cauza asta...

tu cum te-ai simti daca cea mai buna prietena te-ar trada? Baietii.... - Pagina 2 84916

32Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 11:41 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

nu e adevarat ce spui rain angel!spre exemplu,EUnici odata nu am atras atentia la fizicul baiatului!si nu toate fetele sunt nesimtite!avem si noi un baiat in clasa care nu e prea frumos si a fost o vreme cind il placeam!chiar il placeam!era hazliu si cu simtul umorului si mai si eram colegi de banca si am regretat tare mult cind ne-a scimbat!si dak ai observat,in topicul asta eu am incercat sa iau apararea baietilor,zicind ca nu toti sunt porci!
sichiar snt niste baieti care-s super-simpatici dar e uita doar dupa curve si nu sunt interesati decit de sex.
si te rog sa nu mai numesti fetele asa pentru ca desi,10% din 100% sunt asa cum le-ai descris tu,unele au sentimente si le ranesti cu ce spui!

[off too : credema ca daca eu ascultam tot ce mi-ar zice persoanele , eram emo de mult sau pe undeva pe la psihiatrie.(am critici si de stilul meu de a imbraca sau muzica mea ; m*** manelele si fraierii pa care le asculta - sunt taran , nu stiu sa leg doua vorbe , da imi scot o melodie fac si album , ma umplu de bani si sunt manelist...cred ca asta ar trebui sa zica astia cum ar fi adi "minune" si alti destepti dastia ).

Stii care e cea mai buna arma : inteligenta .

ma bucur ca in caracterul meu de la mama natura , si zodia mea de gemeni , am bune doze de optimism. ]

multumesc pentru opinia ta. Baietii.... - Pagina 2 834118 Dinti[/quote]

doar aici ai dreptate Baietii.... - Pagina 2 834118 Baietii.... - Pagina 2 834118

33Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 1:01 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

(imi imaginez ca dublu post ala nu a fost intentionat)

atunci cu ce mi-ati scris voi ma bucur ca mai exista si oameni cu capul pe umeri..

~MaD.KiddoH~<3Ally a scris:^^hey,totusi,si tu ai generalizat destul de mult.Spuneai ca nu toti baietii sutn porci etc.,dar tu si ridicat in slavi baietii si ne-ai facut pe noi,TOATE fetele nesimtite,snoabe,inselatoare etc.[...]Important este sa iti gasesti un gurp care sa te accepte asa cum esti.[...].


am generalizat . da , corect . findca dupa parerea mea mereu e importanta majoritatea.
asa ca n-am zis toate...

stii ca asta cu grupu de prieteni ii pot pune un titlu :-? .. imi aduc eu aminte de un film de
avea in titlu parca .. MISIUNEA IMPOSIBILA....

ma rog ... to be continued :D

34Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 1:19 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

hmm!nustiu de cum s-a primit dublu-post.ma iertati.si rog un admin sa stearga un post.scz ink o data.

35Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:03 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

asa, ce vrei sa zici gabriel prin "ma bucur ca mai exista oameni cu capul pe umeri"...

Baietii.... - Pagina 2 999142

asa, deci, sa stii daca tu esti un realist, asta nu inseamna ca visatoarele sunt ANORMALE

dragule, tu cam tii partea baietilor si ne insulti pe noi

tu ce ai face daca ti-as zice si eu acum popoonar, nesimtit, insensibil etc...?

chiar daca chestiile astea nu sunt adevarate..


angel, nici eu nu ma incredeam in prea multe persoane, dar penru ca eu nu l-am tradat niciodata, cred ca trebuia sa imi arate putin respect.

el se poarta ca porcul cu toate fetele

a devenit poponar...

nu il mai recunosc 8-|

36Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:06 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

eh la o discutie ce va mai "reala" , cred ca n-am jicnit in viata mea o fata .. :-?

37Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:09 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

gosh, in viata ta??


hai mai, asta e culmea.....

deci, in viata ta?

asta e buna...
baietii Baietii.... - Pagina 2 54977

38Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:11 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

haha Ras
nu stiu ce sa zic.
e ca nici odata nu m-a certat cu o fata...bine..in orice caz nu s-a/s-ar fi ajuns la injuraturi Fericit

fetele :gfty: Baietii.... - Pagina 2 92693 Baietii.... - Pagina 2 15941

39Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:14 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

haha


joci dur


Baietii.... - Pagina 2 999142

Baietii.... - Pagina 2 626620 Baietii.... - Pagina 2 895864



hmm, cum ai reusit asta??


unul dintr'un milion de baieti nu se cearta never cu o fata Ras

40Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:18 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Baietii.... - Pagina 2 293795
Baietii.... - Pagina 2 553158

findca cand nu ma tin nervii , urasc certele verbale. asa ca plec fara zic nici un cuvant . nu stau eu sa urlu cu una o juma de ora .Ras Dinti

41Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:20 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

ahh, dar unde e farmecul certei atunci???

mie asta imi place cand ma cert cu un baiat

sa tip>:)


nu te duc nervii, pfff....

nu stiu ce sa zic....

42Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:22 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Baietii.... - Pagina 2 92693
hai ca ma las de discutie ca ma doare burta ( de ras).

43Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:23 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

ia un algozone...


oricum, nu va voi putea intelege NEVER

cedati usor frate!

44Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:25 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Baietii.... - Pagina 2 92693
ce ai vrut sa zici cu asta ?
(nu-mi spune ca esti din alea de ati place sa-i torturezi un pic ,dupaia sa-ti cada tie in brate.)

45Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 6:28 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

aaaa

eu???

eh, la partea cu torturatul ai dreptate, dar nu vreau sa imi cada in brate

urasc baietii care cedeaza usor...

pe mine daca ma iei cu replici inteligente, m-ai doborat

punctul meu slab Baietii.... - Pagina 2 695812

46Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 7:39 pm

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

nu e misiune imposibila sa iti gasesti o gasca.....


bine,asta daca nu vrei sa iti traiesti toata viata singur...
asta e problema fiecaruia:)


oricum niciodata nu vom ajunge la aceeasi parere,pt k u esti baiat ,iar restul suntem fete.



si ssincer si tu esti putin ipocrit fiindca crezi k dak esti putin mai grasut nu se uita nimeni la tine....daca ai atitudinea asta de falsa superioritate,e normal ca toti sa te trateze asa!




si oricum,nu cred k nu ai jignit in viata ta o fata....si fara sa vre,si tot ai jignit...


in primu rand ne-ai jignit pe noi,cele de pe forum.prin postul in care ne-ai facut snoabe etc:|

47Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Lun Iul 21, 2008 7:54 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

Masca|Masca|:|

aici madu are dreptate

48Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Mar Iul 22, 2008 3:43 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

~MaD.KiddoH~<3Ally a scris:nu e misiune imposibila sa iti gasesti o gasca.....


bine,asta daca nu vrei sa iti traiesti toata viata singur...
asta e problema fiecaruia:)


oricum niciodata nu vom ajunge la aceeasi parere,pt k u esti baiat ,iar restul suntem fete.



si ssincer si tu esti putin ipocrit fiindca crezi k dak esti putin mai grasut nu se uita nimeni la tine....daca ai atitudinea asta de falsa superioritate,e normal ca toti sa te trateze asa!




si oricum,nu cred k nu ai jignit in viata ta o fata....si fara sa vre,si tot ai jignit...


in primu rand ne-ai jignit pe noi,cele de pe forum.prin postul in care ne-ai facut snoabe etc:|


aici ai dreptate,si pe mine m-a jignit Rain.si apropo:dak crezi ca noi,fetele,suntem snoabe,de ce mai stai pe forum cu noi,niste snoabe de fete? :uof?:

si ink ceva,rain angel,tu ai spus ca nu ne-ai numit pe toate snoabe,ipocrite,nustiucum, dar uitete,am dat copy/paste la cuvintele pe care le-ai scris:
i cica femeile sunt sexul slab , e clar ca din punctul de vedere al caracterului asta nu e adevarat . Sunt false , mincinoase , inselatoare , snoabe , avare ..etc.. Pentru aceste persoane nu am decat sa zic - Baietii.... - Pagina 2 695812 .
Cum am zis mai sus treziva la realitate.
Ca asa sunteti toate ...

asa suntem toate?

49Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Mar Iul 22, 2008 4:40 pm

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

prin falsa ta superioritate,te contrazici singur;)


si u ai o masca acum in fata noastra....daca ai fi mai sociabil cu noi si cu toti in general,pt k banuiesc k asa esti cu toata lumea,nu vei fi respins.

50Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Joi Iul 24, 2008 10:28 pm

cosmyna

cosmyna
Incepator
Incepator

.....ce aiurea e sa plngi dupa baieti....dupa parerea mea ei nu merita lacrimile....
Nu am fost niciodata ingragostita sau sa mi gasesc marea dragoste......sunt cu un tip numai dak ma atrage(adica mi se pare chipes sau toate fetele vor sa fie cu el).......
Sa va spun povestea mea care mie mi se pare amuzanta.Vara trecuta am fost cu un tip din bucuresti numai ca sa le fac geloase pe mai multe tipe din cartier.In spatele blocului este o fantana ne am dus noi doi se ne spalam pe maini, iar cand ne am intors le am vazut pe fetele care il placeu pe iubitul meu....shy am inceput sa l sarut in fata lor.Chiar daca nu le am vazut fetele prietena mea ce mai buna mi a spun ca mai era putin si luau ''foc'' :he,he,he:

51Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Vin Iul 25, 2008 12:45 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

bai, deci, poate tu esti o zooper girl, si de aia reusesti..
na, eu nu ma bag in relatii de'astea
daca e sa fiu cu un baiat, trebuie sa avem ceva in comun, ce plm...
eu nu il plac dar il plac o groaza de fete asa ca tre sa fiu cu el
asta nu prea e iubire;))
poate de aceea nu crezi in dragoste
mai stii?

52Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Vin Iul 25, 2008 5:08 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Discutia dintre Rain si *LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe* au fost sterse ! Si fara off topic 8-|! Jur ca warn`u va asteapta!

53Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Vin Iul 25, 2008 9:27 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

Nu pot sa inteleg de ce nu va treziti la realitate cu faptul ca "iubirea" intre 2 persoane vine dupa o MARE PRIETENIE.Voi visati ca baiatul ala la care va uitati de o jumate de ora pe hol va veni la voi si va spune : vai ce frumoasa esti blah blah bvlah .. porcarii siropoase ... vrei sa fim blah blah.. . Trei sa va treziti la realitate . Daca va place un baiat nu asteptati sa vina dupa voi , findca chestia asta nu o va face . Daca chiar va place un baiat facetiva buni prieteni si dati voi primul pas.



gabi are mare dreptate;).....in sfarsit sunt si eu de acord cu cv ce spune el8-|....ma mir;))


in orice caz...eu nu etichetez oamenii dupa aspect..ci dupa cum sunt ei inauntr;).....

54Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Vin Iul 25, 2008 9:33 pm

cosmyna

cosmyna
Incepator
Incepator

....ai dreptate, sunt de acord cu ce spui....
....dar am patit o si eu... am fost indragostita de un baiat cam 3 ani......era cel mai bun prieten....dar el nu tinea la mn(ca la o prietena)...prin urmare iubirea nu vine intotdeauna de la o mare prietenie.....

55Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Sam Iul 26, 2008 8:09 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

^..::~nymphetamine~::..^ a scris:Nu pot sa inteleg de ce nu va treziti la realitate cu faptul ca "iubirea" intre 2 persoane vine dupa o MARE PRIETENIE.Voi visati ca baiatul ala la care va uitati de o jumate de ora pe hol va veni la voi si va spune : vai ce frumoasa esti blah blah bvlah .. porcarii siropoase ... vrei sa fim blah blah.. . Trei sa va treziti la realitate . Daca va place un baiat nu asteptati sa vina dupa voi , findca chestia asta nu o va face . Daca chiar va place un baiat facetiva buni prieteni si dati voi primul pas.

Ai dreptate , dar daca relatia nu merge ti-ai pierdut si un prieten adevarat :|
Cei kre vin la tine si iti spun ca '' esti frumoasa blah blah vrei sa fim impreuna '' isi bat joc si se vede pe ei ca nu pot sa aiba o relatie mai lunga. Inainte trebuie sa va cunoasteti.

56Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Dum Iul 27, 2008 8:59 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Ma bucur ca faceti triplu post cu ce am scris eu si sunteti si de acord (:))) Dinti

57Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Dum Iul 27, 2008 9:44 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

angel a scris:
~MaD.KiddoH~<3Ally a scris:nu e misiune imposibila sa iti gasesti o gasca.....


bine,asta daca nu vrei sa iti traiesti toata viata singur...
asta e problema fiecaruia:)


oricum niciodata nu vom ajunge la aceeasi parere,pt k u esti baiat ,iar restul suntem fete.



si ssincer si tu esti putin ipocrit fiindca crezi k dak esti putin mai grasut nu se uita nimeni la tine....daca ai atitudinea asta de falsa superioritate,e normal ca toti sa te trateze asa!




si oricum,nu cred k nu ai jignit in viata ta o fata....si fara sa vre,si tot ai jignit...


in primu rand ne-ai jignit pe noi,cele de pe forum.prin postul in care ne-ai facut snoabe etc:|

aici ai dreptate,si pe mine m-a jignit Rain.si apropo:dak crezi ca noi,fetele,suntem snoabe,de ce mai stai pe forum cu noi,niste snoabe de fete? :uof?:

si ink ceva,rain angel,tu ai spus ca nu ne-ai numit pe toate snoabe,ipocrite,nustiucum, dar uitete,am dat copy/paste la cuvintele pe care le-ai scris:
i cica femeile sunt sexul slab , e clar ca din punctul de vedere al caracterului asta nu e adevarat . Sunt false , mincinoase , inselatoare , snoabe , avare ..etc.. Pentru aceste persoane nu am decat sa zic - Baietii.... - Pagina 2 695812 .
Cum am zis mai sus treziva la realitate.
Ca asa sunteti toate ...

asa suntem toate?

te-am intrebat ceva Rain.

i app:sunt de-acord cu cele scrise mai sus.

58Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Dum Iul 27, 2008 11:34 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

sincer nu stiu ce sa-ti raspund.

59Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Dum Iul 27, 2008 12:05 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

gabi...eu am zis ca sunt de acord cu ce ai zis u=))))))...nu ti-am copiat stilul de a vb;))...deci citeste bine mesajele;)

60Baietii.... - Pagina 2 Empty Re: Baietii.... Dum Iul 27, 2008 12:35 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

nu vreau sa zic ca a durat cam mult

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum