Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Baietii....

+14
DooTzY
^..::~nymphetamine~::..^
cosmyna
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Rain Angel
~MaD.KiddoH~<3Ally
KittieChaos~DeadlyDesire
stelutzaa verde
Cris
Silver_Dragon.
live.laugh.love
kaulina
` Laif !s coLour .
X-treme
18 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

61Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Mar Iul 29, 2008 11:09 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

[quote="Rain Angel"][color=red]asta imi confirma faptul ca voi fetele aveti o manie tampita cu inaltimea si fizicul baietilor..macar noi nu criticam asa Baietii.... - Pagina 3 553158

vrei sa spui TU nu gandesti asa.stiu yo un tip[mai mic decat mine]care critica persoana dupa cum arata shi nu dupa ce gandeste sau simte /:)

"Am 1,66 de inaltime (cred( si vreo 70 de kile - deci sunt un pic cam grasutz . Am observat ca oarecum in romania cu cei din clasa mea eram prieteni de mici , asa ca acolo nu erau probleme . In schimb aici , trebuie sa suport vreo +30 persoane (fete) care nu fac altceva decat sa ma numeasca porc pentru aspectul meu corporal . Cealalta parte din fete are putina educatie si nu deschide gura . Doar se uita de sus in jos la mine, si schimba in alta parte privirea fara sa-si schimbe expresia fetei. Adica mesajul e clar : ca si cum nu as exista - parca as fi transparent .Prietena mea de care vorbesc mai sus , se gaseste intr-o forma asemanatoare a mea , adica tot cam grasa oarecum cam mica de inaltime . Baietii nu o baga in seama , fetele da - dar numai ca sa o jicneasca toata ziua . Prietenul meu e inalt , musculos si tot ce va place voa fetelor si da are o gramada de prietene .
Ce sa intamplat : ca voi fetele va uitati prea mult la aspectul fizic si ne evaluati dupa asta , in loc sa ne cunosteti mai bine . "

yo una nu s asa.shi yo s cam dezvoltata pt varsta mea,poate de asta privesc in interior,shi nu in exterior.

la exterior nu e mai nimic de vazut.
sunt mii de tipe shi tipi kre arata "bine" dar in cap nu au nimic.saracii de ei nu shi folosesc nici procentul ala mic de 10% din cat foloseste creierul uman.sau..pentru ei..ar trebui sa l foloseasca /:)

dar..oricum..:-? imi place cum gandesti Baietii.... - Pagina 3 89851

cosmyna a scris:.....ce aiurea e sa plngi dupa baieti....dupa parerea mea ei nu merita lacrimile....
Nu am fost niciodata ingragostita sau sa mi gasesc marea dragoste......sunt cu un tip numai dak ma atrage(adica mi se pare chipes sau toate fetele vor sa fie cu el).......
Sa va spun povestea mea care mie mi se pare amuzanta.Vara trecuta am fost cu un tip din bucuresti numai ca sa le fac geloase pe mai multe tipe din cartier.In spatele blocului este o fantana ne am dus noi doi se ne spalam pe maini, iar cand ne am intors le am vazut pe fetele care il placeu pe iubitul meu....shy am inceput sa l sarut in fata lor.Chiar daca nu le am vazut fetele prietena mea ce mai buna mi a spun ca mai era putin si luau ''foc'' :he,he,he:

prietena ta cea mai buna?/:)

care i aia?sau..care era pe vremea aia? /:)


dak te refereai la min..desi nu cred[sper] te informez ca nu a fost asa /:)
defapt..cred k nu te refereai la mine pt k nu mi amintesc faza[sau macar sa mi fi povestit de ea]


Edit by ` Laif !s coLour . pentru postari consecutive

http://dootzygirl13.hi5.com

62Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Vin Aug 01, 2008 2:34 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

[quote="DooTzY"]
Rain Angel a scris:[color=red]asta imi confirma faptul ca voi fetele aveti o manie tampita cu inaltimea si fizicul baietilor..macar noi nu criticam asa Baietii.... - Pagina 3 553158

vrei sa spui TU nu gandesti asa.stiu yo un tip[mai mic decat mine]care critica persoana dupa cum arata shi nu dupa ce gandeste sau simte /:)

"Am 1,66 de inaltime (cred( si vreo 70 de kile - deci sunt un pic cam grasutz . Am observat ca oarecum in romania cu cei din clasa mea eram prieteni de mici , asa ca acolo nu erau probleme . In schimb aici , trebuie sa suport vreo +30 persoane (fete) care nu fac altceva decat sa ma numeasca porc pentru aspectul meu corporal . Cealalta parte din fete are putina educatie si nu deschide gura . Doar se uita de sus in jos la mine, si schimba in alta parte privirea fara sa-si schimbe expresia fetei. Adica mesajul e clar : ca si cum nu as exista - parca as fi transparent .Prietena mea de care vorbesc mai sus , se gaseste intr-o forma asemanatoare a mea , adica tot cam grasa oarecum cam mica de inaltime . Baietii nu o baga in seama , fetele da - dar numai ca sa o jicneasca toata ziua . Prietenul meu e inalt , musculos si tot ce va place voa fetelor si da are o gramada de prietene .
Ce sa intamplat : ca voi fetele va uitati prea mult la aspectul fizic si ne evaluati dupa asta , in loc sa ne cunosteti mai bine . "

yo una nu s asa.shi yo s cam dezvoltata pt varsta mea,poate de asta privesc in interior,shi nu in exterior.

la exterior nu e mai nimic de vazut.
sunt mii de tipe shi tipi kre arata "bine" dar in cap nu au nimic.saracii de ei nu shi folosesc nici procentul ala mic de 10% din cat foloseste creierul uman.sau..pentru ei..ar trebui sa l foloseasca /:)

dar..oricum..:-? imi place cum gandesti Baietii.... - Pagina 3 89851


ma rog :-??
dupa cum am dat reply pe aici pe undeva sau in alta parte am zis : majoritatea (fetelor).

63Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Lun Sept 08, 2008 4:53 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

mama ce fetele rele:P..uni baieti sunt rai :)uni sunt buni :)

64Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Lun Sept 08, 2008 8:40 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Majoritatea sunt rai....si rar gasesti buni ...iti zic eu Baietii.... - Pagina 3 273231

65Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Mar Sept 16, 2008 11:17 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

si pe forumul asta sunt doar baieti buni :) =))

66Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Mar Sept 16, 2008 11:18 am

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

foarte buni:))))

67Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Mar Sept 16, 2008 11:25 am

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

da...exact..
cei mai buni dintre cei buni

cum oare am avut norocul sa dam peste voi,baieti? ^:)^
/:) mda :-l Baietii.... - Pagina 3 8877

http://dootzygirl13.hi5.com

68Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Mar Sept 16, 2008 4:06 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

Ras)):))=))
hai ca sunteti baieti buni:)):))
eu ma distrez cu gabitzu...cand vorbim despre mafioti si grupari sataniste=))

suntem norocoase ca va avem=))

69Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Mar Sept 16, 2008 5:31 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

black..nu imi mai aduce aminte:)

70Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Mar Sept 16, 2008 5:34 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

tie frik?Ras))Ras))
pai daca tie iti e frik de ceea ceti zik eu cu gruparile satanista..si mie ar trebui smai fie frik de mafiotii tai nu?:))
pacat ca nu mie:))
poate te inkizi iar in sifonier:))

71Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Mar Sept 16, 2008 5:45 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

ee..in sifonier :))..ma bag in plapuma ca aseara:))..era usa deschisa..si ma uitam...si imi imaginam ca vine cineva..si mam dus sa iau telcomanda..si am daramt tot dp masa=))..nu am mai stat sa le ridic..direct in plapuma :)

72Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Mier Sept 17, 2008 4:56 pm

BlaK`~aDDicT

BlaK`~aDDicT
Bronze'User
Bronze'User

doamne ce ma amuzi=))
trebuie sa fi constient ca tot ceea ce crezi tu e doar in imaginatia ta...nare nici o legatura cu realitatea...

73Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Mier Sept 17, 2008 8:58 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

ca mam bagat in plapuma e serios..e..ce pot ..sa zic..traiesc intro lume a fanteziei :X:X :) 8->

74Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Joi Sept 18, 2008 8:48 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Baietii.... - Pagina 3 667167 Baietii.... - Pagina 3 667167 Baietii.... - Pagina 3 92693 Baietii.... - Pagina 3 92693 ,doamne ,sa te speri!!si sati iamginezi hai ca ami amuzat!!1mai ai deastea???

75Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Joi Sept 18, 2008 9:42 am

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

da..Baietii.... - Pagina 3 667167 ...ma jucam la pc..si mam uitat pe geam..si era o umbra si am crezut ca a venit cineva Baietii.... - Pagina 3 667167 am sarit dp scaun Baietii.... - Pagina 3 667167

76Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Sam Sept 20, 2008 1:51 pm

~Mad.KiddoH~

~Mad.KiddoH~
Incepator
Incepator

^^si asta ce legatura are cu topicul?/:)/:)/:)
nu am nici un rang special..si unele mesaje mi-au sterse de pe forum[ink nuj de ce.:).:)] da totusi asta este off tampit:|



ink ceva..de ce baietii mai mari se dau la fetele putin mai mici?se simt ei mai bien k alea le cad l picioare?de ce nu se dau la fete de varsta lor?nu se simt in starE?:|

77Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Sam Sept 20, 2008 2:21 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

~Mad.KiddoH~ a scris:^^si asta ce legatura are cu topicul?/:)/:)/:)
nu am nici un rang special..si unele mesaje mi-au sterse de pe forum[ink nuj de ce.:).:)] da totusi asta este off tampit:|



ink ceva..de ce baietii mai mari se dau la fetele putin mai mici?se simt ei mai bien k alea le cad l picioare?de ce nu se dau la fete de varsta lor?nu se simt in starE?:|

1.asta era si partea tare..k e OFF TOPIC Baietii.... - Pagina 3 8877

si 2.din cate stiu eu fetele sunt mai mature decat baietii[cand au aceeasi vartsa ma refer]
poate de asta ei se dau la fetele mai mici decat ei,pentru ca sunt aprox la acelasi nivel de maturitate.
si poate chiar nu se simt in stare sa se dea la cele mai mari,poate au impresia k tipele o sa creada ca s niste pustani :D

http://dootzygirl13.hi5.com

78Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Sam Sept 20, 2008 5:27 pm

gabitzu14

gabitzu14
The post whore
The post whore

ee..ti se pare:))

79Baietii.... - Pagina 3 Empty Re: Baietii.... Sam Sept 20, 2008 10:41 pm

~Mad.KiddoH~

~Mad.KiddoH~
Incepator
Incepator

da....ei se dau l alea mai mici..da knd ii intreaba cineva...":wa te-ai dat pe minore?"
"nu mah,ce sa fac cu copilele astea:-L:-L"


geez:|:|
urasc mentalitatea astA:|

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum