Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Iubire,ura,tristete,fericire...

+3
crina_sasuke kiss love
Black Rose
Crazy town
7 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Iubire,ura,tristete,fericire... Dum Mai 04, 2008 3:07 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Primul meu fik....acord de la Angel(ms muult)

http://i24.piczo.com/view/4/2/3/y/x/5/k/p/6/n/6/p/img/i280216236_11849_4.gif-fara piercingul din nas si cel din buza(partea stanga)
Iza -o fata inalta de 1,76m;55 kilograme;cu par negru,unghi negri;ochi albastri ca cerul toamna si iarna si verzi vara si primavara;este cea mai cunoscuta fata din scoala;find fata celui mai mare mafiot din lume;nimeni nu o bate ;se imbraca mereu emo......nu este fitoasa;este o fire vesela,draguta si mereu sa ajute oameni.....este in clasa cu Tom si Bill Kaulitz.....
Bill is tom Kaulitz..ii stiti


Luni,7:00...este dimineata,iar trebuie sa merg la scoala…...frate nu am chef,imi pun perna pe cap si mai adorm...
-La naiba..iar suna ceasu... ce zi...
Ma ridic din pat si ma duc spre baie....ma spal pe dinti,pe fata si ma pieptan somnoroasa pe par...ma imbrac cu o pereche de blugi albi,imi iau o o bluza alba si neagra,imi aranjez ghiozdanul si plec spre scoala...
Pe drum ii vad pe kaulitz...am chef sa-i scot din sarite,ma duc la ei si ii iau dupa gat.....
iza:ce faceti?????
t:daca nu vezi ca vorbim si mergem
b;las-o
t;dar ce este ea??
iza:sunt o fata
t;am vazut si eu,dar inafara de asta mai esti fitoasa si enerveanta.....
iza;pe cuvant???
t;da
b;tom las-o
iza;dar lasa-ne tu in pace..ia iao in fata
t;dar lasa-l
iza;m-am plicitisit de voi
t;si noi
iza;ai spus ceva??
b;nu,pa
Merg spre scoala,pe drumul obisnuit,cine se crede si tom asta???vai de el.....intru in clasa in asez ghiozdanul si plec in pauza.Ma uit si il vad Vine tom kaulitz,ia sa-i pun piedica.Vine,vine,acum este momentul.......
iza;Ops nu am fost eu..sunt nevinovata
t;si sa te cred???
iza;dap
t;ia vin-o
Ma apropi imi este cam frik,ma saruta,hmmmm nu stau mult pe ganduri si jap una peste fata
iza;te urasc
t;stiu ca ma iubesti
iza;ia pleaca
t;stiu ca ma vrei...

Pareri ,ceva??commnetati va rog eu muult..o sa inteleg Iubire,ura,tristete,fericire... 84916

2Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Dum Mai 04, 2008 5:29 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Oo da :>
Se infiripa oare ceva??
Pur si simplu ador fazele astea cu saruturi, pettinguri :X
Sunt grozave
Imi place prima parte .... O astept pe urmatoarea :) Iubire,ura,tristete,fericire... 89851 Iubire,ura,tristete,fericire... 89851

http://h2o-x.wikiforum.ro

3Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Dum Mai 04, 2008 5:35 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Plec de acolo,si ma asez in banca,ora de istorie nu am facut-o deci a fost o galagie mare,e prea putin imi pasa,da rma enerva el,care se uita insistent la mine,ma ridic cum numai ei stiu,ma duc la el ii cuprind capul in mainile mele,ma asez pe picioarele lui,ce savureaza dupa buzele mele,atat de cremoase…..isi aseaza o mana pe spate si cealalta pe banca….il las sa savureze dupa buza…se apropie de urechea mea si imi zice :
T :Te astept dupa ore ?
I ;De ce ?
T ;pai poate vi la mn
I ;accept
Ma ridic si plec ianpoi in banca,mi-a facut jocul cat de prost poate fi,o sa-l las cu buza unflata.Un zambet smecher imi apare pe fata....toata ziua am cam sta..plictisitor.Profi au avut treaba si ne-a lasat sa stam…incepu sa-mi placa scoala..Imi intorc capul il vad imi zambeste si ii zambesc si eu.
Iee.scapasem de scoala,o iau in fata,insa simt pe cineva ca vine,ma intorc,ooof am uitat ca trebuie sa ma duc la el.oricum va fi distractiv.
I ;vii ?
T ;stai sa vina si bill ?
I ;ce vrei sa spui ?si ma duc la el
T ;pai este frati-miu
I ;pai si noi ?vom sta cu el ?
T ;pai da ,da ram camera mea
I ;pai este ok
Vine si bill,dase domnu’,merg uitadu-ma pe cer,simt o mana pe umar ,ma uit la tom dar nu erau mainile lui,ma uit la bill a lui era,ma opreste si zice
B ;tom iao in fata
T ;pay….bn
Raman numai eu cu bill
I;da?
B ;te bat
I ;dc ?
B ;daca ii faci lui tom sa-i para rau ca il parasesti,te omor
I ;marele macho..stii cat timp taica-miu nu ma controleaza nici tu nu ai nici un drept asupra mea
B ;cum zici tu,dar tio voi plati
I ;bn
T ;hai odata veniti,si bill iao in fata
B;ok
Dupa ce pleaca bill
T;ce tia zis?
I;nimik,tampenii
T ;sigur,nu vreau sa patesti ceva !
El chiar tinea la mine ???
Ajungem odata acasa,oof a dat domnu,tom ma conduce in camera sa,si ma lasa acolo plecand cu bill jos in bucatarie.
Ies din camera,si ascult conversatia dintre cei 2

Vreau mai multe pareri,spuneti-mi unde nu ati inteles,dati-m si mie comment,oare eu de ce va dau???commneturi?

4Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Lun Mai 05, 2008 3:01 pm

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Imi place cum ai povestit!Foarte frumos.Ador acele faze cu saruturile.Bravo!!!!!!!!! Iubire,ura,tristete,fericire... 635469 Iubire,ura,tristete,fericire... 635469Iubire,ura,tristete,fericire... 635469

5Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Mier Mai 07, 2008 9:27 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Ies din camera,si ascult conversatia dintre cei 2
B ;tom,te rog ,las-o ,numai fi cu ea,este o proasta
T ;este gelos
B ;ba nu,este fica celui mai mare maafiot vrei sa te omoate ??
T ;mala-si o iubesc,si la fel,nu ai ncii un drept..si inca ceva daca te atingi de ea,de par,de hainute,nu te voi maicrede frate,te voi crede dusman
Intru in camera…….deci el am iubeste…iar eu ca o proasta…ce vorbesc eu acolo….intra in camera,inchide usa..si icepem sa vb….nu ma pot abtine si ii sarit buzele crocante....in cateva minute totul scapa de sub control....ma simt yubita......
Ma scol a 2 zi cam ametita...numai stiam de mn...eram goala....il vad pe tom cum ma lua in brate si ma tot tinea mai strans..
i;tom
nu raspunde
i;tom
iar nu raspunde
ii dau o palma si se scoala
t;da?
i;neatza
t;si tie
i;si?
t;si ce?
i;nimik
ma ridic si ma imbrac si pelc spre casa.Ajung ce liniste deplina..deodata il aud pe taicamiu
t;unde ai fost?
i;la o fata
t;da?
i;da,ma dormit cu ea,scz ca nu team anuntat
t;ti se schimba ochi,ti se fac albastri
i;a?ooo da?vien vacanta mai repede
t;cum spui tu
ma aranjez ,ma schimb si plec spre scoala,din pacate palnul meu cu tom esuase..dar ma simteam iubita...ajung la scoala..si nu imi vinea sa cred ochilor

Vreau si eu mai multe commemturi..punetimi si mie.........nu va palce nu???

6Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Mier Mai 07, 2008 1:36 pm

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Foarte draguta povestea!Bravo! Iubire,ura,tristete,fericire... 474318

7Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Mier Mai 07, 2008 2:21 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

E super thare :X
Numai ca nu prea am inteles faza cu "ti se schimba ochii" da ma rog... sa trecem peste...
Chiar imi plac scenele pe cafe le descrii iar faptul ca folosesti
mult dialog fac epovestirea mult mai usurica si placuta.
Totusi ar trebui sa ia grija ce fel de epitete mai folosesti
pentru ca unele sunt chiar nush cum sa zic... nepotrivite
momentului de fata, de exemplu: "buze crocante".
Yack! E scarbos...

Acum... povestea:
E foarte frumos ca Tom iubeste fata, si chiar mi`ar parea rau
daca ea l`ar trada sau l`ar parasi sau l`ar omori.
Ar fi o idee neasteptata ca Tom sa o paraseasca ...

Astept nextu`...
Pur si simplu imi plac finalurile astea cu suspans ... te tin in tensiune :D

Ok...
Urm parte.

OOC: Astept si eu commenturi lungi, da?

http://h2o-x.wikiforum.ro

8Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Mier Mai 07, 2008 5:43 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

pai la descriere am scris ca toamna si iarna ii se schimba ochi si se fac albastri si vara si primavara verzi...si era toamna si ii se schimba ochi transformandi-se.....alte pareri?
va rog lasati-mi commenturi si va multumesc din sufket

9Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Mar Mai 13, 2008 9:38 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

povestea e Iubire,ura,tristete,fericire... 474318 e asa de interesanta.grozav ar fi daca izza lar fi gasit pe tom sarutindu-se cu alta fata iar apoi izza sa-l iertesi sa vina tom la izza acasa si tatal izzei sai vada si sa vrea sal omoare pe tom.dar izza sa se puna in fata lui tom si sa zica:
-trebuie sa treci de mine ca sa ajungi la el.
sau ceva de genul asta. Iubire,ura,tristete,fericire... 635469 astept cu nerabdare continuarea!!! Iubire,ura,tristete,fericire... 635469 Iubire,ura,tristete,fericire... 635469

10Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Mier Mai 28, 2008 8:54 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

HAi pls...conitnua raluk..ador ficul...app au facut aia cv in camera sau nu? Cat de marpha ca taicatu sa fie mafiot...inseamna ca era plina de bani...dar ce a zavut la scoala...nu ma surprinde intr-un mod neplacut te rog..

11Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Joi Mai 29, 2008 7:38 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Un numar destul de mare de copii era asezati in cerc.Imi fac loc dar nu prea vad multe.MA duc in clasa si iau scunnul unde stateau porfesoarele.il pujn pe hol si ma uit sa vad ce este asa de tare.Tot nu vad.Intreb o fata care poate sita!!
iza-Scuzama ca deranjez dar ce este acolo?????ca nu prea vad cu scunul asata!
X:Cum de nu sti???
Iza:cum sa stiu daca acum am venit!!
x;Pai este tom si cu o fata sarutandu-se!!
iza:ce spui tu acolo!!???
x;pai asa estre tom ieiri a avut un pariu si trebuia sa-l indeplineasca azi cu o fata,si se pare ca a castigat!!
iza;si ce castiga???
x;pai nimik,dar era mult mai bine in loc sa ii se zica las!!
iza;ms
Iau scaunul si ma duc in clasa unde il pun inapoi.Imi las ghiazdanul sa cada pe scaun si ma asez langa el.AM uit in clasa numai era nimeni decat eu,persoana mea si BILL.
iza; ce cauti aici??nu ar trebui sal vezi pe fractu'??
b;dar ce te intereseaa pe tine???
iza;esti un prost!!
se tidica si vine la mn!!
b;dc??
iza;pt ca esti!!
b;ma enervezi,doar uitandu-ma la tine mi ser face scarba!!
iza;pleaca!!
Se suna,toata lumea intra in clasa ca o turma de oi!!Fiecare in bancile lor,numai un individ sta afara din banca!!Era tom se dadea mare ca a casigat!!
Vine la mine si se uite mandru!!
iza:poti sa pleci!!
tom;ce-ai iubire!!
iza;te chaema iubire aialalta care ai sarutat-o si io nus iubirea ta asa ca valea!!
tom;ce tot zici acolo???
iza;dispari,daca nu vrei sa mori!!
t;cum zici tu!!
iza;mai bine la-s iubi pe fractu in loc de tine!!
t;asa zici tu??
iza;da!!
t;bill!!
iza;nu tom,am glumit!!!
t;bill1!!!
iza;termina tom!!
in puaza tom se duce si ii spune lu bill c spuse se-m eu!!desigur ca intr-un minut bill veni la mine si ma intreba!!
bill;chiar ai vrea sa fi cu mine???
ce sa-i raspund da sau nu??????ma gandeam

Commenturi and scz ca nu am pus nextul,dar nu staim ce sa pun,si am fosrt sim pedepsita!!
Commenturi??

12Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Joi Mai 29, 2008 9:25 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

sa spuna Da, nu ma dezamagii Iza, spune Da...da-i una peste moaca de prost...si zi Da....al draq Iza...bate-l cum te-am invatat Iubire,ura,tristete,fericire... 171519 ...

Astept nextul...pls...

13Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Joi Mai 29, 2008 2:16 pm

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Dragut fic..............imi place.nu prea stiu ce sa mai zic ....dar imi place cum scrii ........as vrea nextul

14Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Vin Mai 30, 2008 7:55 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

In sfarsit!Daca ai sti ce imi placea fic-ul tau.Ma gandeam ca azi sau maine sa il trimit la arhive...e ficul meu preferat de dragoste...

Partea asta e sufocanta!Saraca Iza...

https://sun-time.forumgratuit.ro

15Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Vin Mai 30, 2008 7:44 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Nu stau muult pe ganduri si ii spun NU
Ma ridci la duc la el si il sarut,momentul perfect de-al enerva pe tom...
MA vede simt momentul cum el se uita furios,vad ochii aia plin da rautate.
iza;stii Bill ma gandeam.....
b;da te ascult
iza;sa facem pasul cel mare
b;chiar crezi ca este momentul potrivit......
iza;daaaaaaa
Plec si ma duc la tom unde ma asez in bratele lui,era indiferent,nu se uita la mine,il iau in brate si ii zic la ureche
izafii calm ca tot cu tine sunt!!chiar daca miai facut asta
t;tu vb serios!!
iza;da,dar cu 2 conditii nui spune lui bill si as numai faci asta
t;ok,te iubesc......
Dupa ore plec si ma duc acasa unde ma astepta tata furios:
t;ia vin-o incoa!!
iza;da??
t;zimi ,t vrei sa ma omori???sa-mi distrugi viata!!
iza;sigur ca nu,eu te iubesc mai mult decat orice.....
t;tu vb serios?????
iza;da tati meu drag,stii pot sa adcu o fata maine la mn acasa adica 2 fete????
t;desigur fetita mea,dar tu am iubesti???
iza; da tati dc zici tu asta??
t;asa
Veni a 2 zi unde ma duc la scoala si cadn vin acasa vin cu cele 2 ''fete'' era bill si tom.
iza;deci voi 2 sunteti fete,asa i-am zis lu tata,ca nu vreau sa ma omoare ,ca nu am voie cu baietii!!
bill&tomm;noi suntem fete!!
iza;da,acum Shhhhhhh


Coonneturi si pun nextul...... Iubire,ura,tristete,fericire... 89851 va muultumesc pentru commenturile pe care mi leati dat ::*:

16Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Vin Mai 30, 2008 8:21 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Yey,le-ai facut fetite pe Kaulitz :)),asta e in primul rang o critica la adresa mea(ca sunt fana bill :)) )si in al doilea rand o critica adusa adevaratului Bill,iti dai seama ce ti-ar face daca ar afla ca l-ai facut fata?Ma ales pe seama zvonurilor despre el..
Dar de Tom ce sa mai zicem?Nebunu' te-ar desfigura :)) :))

[glumesc]


Deci...Iza e cu doua fete...insa in locul ei l-as alege doar pe Tommy :X:X

https://sun-time.forumgratuit.ro

17Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Vin Mai 30, 2008 8:26 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

mai sunt fana si eu ,dar asa is fikul

18Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Sam Mai 31, 2008 8:52 am

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Interesnta aceasta parte..imi place ficul fffffoarte mult..felicitari.............ai talent.astept nextul

19Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Mar Iun 03, 2008 11:19 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

felicitari!bravo!ai un talent deosebit la asta!iti dau un 10 mare si din toata inima!e o iubire ca-n telenovele! e super!

20Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Joi Iun 05, 2008 12:31 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

pun nestul!!

Intru in casa,ce liniste,poate a plecat tata!!urc sus si il aud pe taicamiu zicand!!
t;draga ,cf??ai venit cu prietenele tale???
iza;da tati!!
t;ia vin-o sa le vad si eu!!
iza;stii dar nu pot!!
t;vin eu atunci!!
cadn vien ramna e socat!!
t;ce fete!!
iza;tati ea este tamy si el este......
t;cum adica el.....??
iza;pardon ma gandeam la tn,ea este bella!!
t;ce nume cuidata,dar cu imbracaminte??????
iza;facem repetiti.sti ele sunt 2 fratii si nu au vrut sa vina imbracate in fete ca sa nu se schimbe si intelegi tu........
t;va aduc cev fetelor???
tamy;nimik,nui asa belle??si incepe sa rada
bella;nu nu vrem nimik,si numai rade tamy ca-i frumos!!
urcam in sf ,intruam in camera zicand:
iza;camera mea!!
tom;tare,ce nume are bill adica bella
bill;numai rade tamy
iza;bill arata a fta,dar tu esti baiat tot!!
t;hei...
b;taci tamy,ca nu-i frumos
t;tu si amnierele
iza;terminati,dar dece am veit aici?????

21Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Joi Iun 05, 2008 1:23 pm

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Draguta aceasta parte!Imi place mult acest fic!Feicitari!As dori nextul!

22Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Joi Iun 05, 2008 2:57 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

imi place ff mult!tommy si bella!bravo!super!as dori nextul!

23Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Sam Iun 14, 2008 11:24 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

scz ca vam pus sa asteptati!

in camera mea ma alfam eu,bil si tom!!un ciocanit ne facem sa ne trezim din starea ca eram !!
iza;da,cn este???
ma duc si deschid usa,dar nimeni!dau din umeri si ma pun in pat
iar un ciocanit ne face sa ne trezim din plictiseala!
iza;intra domne si nu mai face de'astea ca ma sperii!
usa se deschide,incetul cu incetul!apare o siluata,era taica miu
iza;da tata??
t;nu veniti sa mancati???
iza; ba da,nui asa bill si tom??
t;??bill si tom???
iza; da tata,nu vreua sa te mint dar sunt colegii mei,de scola de clasa de ce vrei tu!!
t;de ce mai mintiit???
iza;nu ma lasi cu baietii,de fapt fiecare baiat pe care la-m adus a fost omorat@@!!,dar imi pare rau de data asta nu te voi lasa sa le faci lor una ca asta!!
t;bn,fta tatei!!o sa-ti para rau de ce miai facut!
iza; cu o voece inceata!!dak ar mai fi trait mama!era mai bine,nu??o lacrima cadea!
TAt numi observa lacrima,inchise usa cu forta fara a mai zice ceva,baietii era martori unei scene reale.......se uitaut fara a mai zice ceva,nu puteai decat sa le auzi respiratie inceata......
tom se ridica si vine la mine ,ma ia iin brate ,dar nu prea reactionez,ma simt prea rau nu prea puteam face nimik.........
b;na mama??zise bill cu o voce care parea de copil nevinovat!
iza am avut mama dar a muit,ucisa de tatal meu,este este infractorul!
t;bill taci!!
b;am intrebat!!
t;gta,taci numai zice nimik,te rog eu muult!!
iza;ar fii bine sa plecati!!
t;k,o luam pe geam nu este prea mare deranjul!!
iza;este cel mai bine
baietii pleca,nu inainte ca tom sa-mi dea un sarut scurt fara sa vada bill!
iar am ramas singura,usa se deschide,dar nu era nimeni,se inchide incet fara a scoate un zgomot,ma aasez in colt si zic:
iza;tu esti???
un sarut pe obraz se aseaza,ma sterg era rosu,numai ea se ruja asa,iau o carioaca si o foaie,scriu si o las pe jos!!primesc un rapsuns!!
iz;deci tatal meu nu o sa-mi fac nimik,este bine asta mama,mersi ca ma ajuti,tu ai fost prima data cand ai ciocanit,nu???iar un pupic se aseaza pe fata!!
Ce ciudata sunt!!si am culc in pat,pana cand a 2 zii sunt trezita de................

24Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Mar Iun 24, 2008 11:19 pm

cold_risen

cold_risen
Incepator
Incepator

de ce esti trezita?deci,sa inteleg,primul ciocanit in usa era mama ei?incepe sa fie ireal ficul dar tot e tare!mai repede!

25Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Mier Iun 25, 2008 8:26 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

nu voi mi contunua fikul ca numai am ideei si in schimb voi face altul dar de groaza! :he,he,he:

26Iubire,ura,tristete,fericire... Empty Re: Iubire,ura,tristete,fericire... Joi Iun 26, 2008 9:56 pm

cold_risen

cold_risen
Incepator
Incepator

Iubire,ura,tristete,fericire... 682692 CE RAU!!!Era asa de interesant! Iubire,ura,tristete,fericire... 84916

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum