Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Iubire "de vedete"

+15
` Laif !s coLour .
cosmyna
cold_risen
Ukume
anwca pwca
KittieChaos~DeadlyDesire
stelutzaa verde
^..::~nymphetamine~::..^
Silver_Dragon.
live.laugh.love
kaulina
AliceCullen
Crazy town
[a].[girl].[like].[me]
Cris
19 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Iubire "de vedete" Empty Iubire "de vedete" Joi Apr 24, 2008 9:11 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Sigur vi s-a intamplat sa iubiti o vedeta,nu-i asa?

O da,imi amintesc cu placere ce mult ma iubeam eu cu Bill,in vise desigur.Si cum visam ca ma casatoresc cu el,iar apoi visam ca Bill o descopera pe colega mea ce e mooooooolt mai dragutza ca mine,si o fura iar eu ma duc plangand la frate-sau,Tom si aoleu ce ma iubeam si cu el!

Ce vremuri...asta se intampla pe la 11 ani,cand nu gandeam limpede.Nu zice nimeni nici acum ca Bill nu arata bine ::*: ,insa,o data ce iti ddai seama ca e imposibil sa ai o relatie cu el9in cazul meu) te potolesti.Mai ales...diferenta de varsta si de distanta.

Hmm...ati trecut si voi prin chestii deastea..cum a fost?Si de cine v-ati indragostit?

https://sun-time.forumgratuit.ro

2Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Apr 25, 2008 9:51 am

[a].[girl].[like].[me]

[a].[girl].[like].[me]
Junior
Junior

Bill :))
Bill cred k a intrat in mintea si'n fanteziile tuturor fanelor:))
pe la 11 sau 12 ani...il adoram :)) omg...o gramada de vise...de genu'"dak Bill ar fi nusht unde... cum ar fi sa te beep cu Bill..." la un mom dat sarisem la Tom :))
da'apoi... n-am mai fost fana...si acum mi se pare :| Bill...nu stiu...nu-mi place...Dak ar fi sa aleg l-as alege pe Tom
oricum nu-mi mai plac TH :))
so..Bill :))

3Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Apr 25, 2008 4:45 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

da.....recunosc si eu aveam vise cu bill........
eram super inebunita dupa el......faceam fikuri cu el........deci nu puteam sa mi-l scot din minte (cadn ma enerva)il iubeam..il adoram.......park eram numai al meu :uof?: :uof?:

4Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Apr 25, 2008 4:56 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Huh .. Si yo am trecut prin faze de'astea ... Pe la vreo 10 ani, cand am descoperit trupa eram total drogata de Tom ... Mooama ... Numa' tom visam peste tot, si cand colegii imi ziceau ca is naspa saream la bataie ... Phoi iarasi ce vise aveam [:X:X:X] Dupa am avut o perioada de cam juma de an in care am lasat'o mai moale, dupa iara m'a apucat ... Siiar mi'au placut, si de atunci continui cu ei .. OMG .. da acu ma atrage billu' ... Ce sexos e ... Hai ,sa fiu sincera ink visez .... la ei .. Bn bn .. nitr-un mod putzin mai ... realist ...

5Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Mar Mai 27, 2008 7:07 pm

kaulina

kaulina
Incepator
Incepator

Bill...............vai ink ma mai iubesc cu el...........of de cand s-a vopsit m-am indragostit mai mult de el e si mai momosik si e perfect dar nici frasu nu e mai prejos bne..............Tom e XXL ce pot sa zic dar eu il besk pe bill

http://www.creation4all.darkbb.com

6Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Dum Iun 01, 2008 12:20 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Cred ca mi-e mi-a placut de ( ca vedeta) Enrique Iglesias ,ma rog inca il ador dar sunt mai calma! oricum arata zoooper bine :X

7Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Mier Iun 04, 2008 8:18 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ufff!il urasc pe bill si ingenere trupa tokio hotel.ati privit eurovisionul?primul cintec,cintaretul din monte-negru e asa de frumos,mi sa incalzit inima cind lam vazut,aratam cam asa: Iubire "de vedete" 94082

8Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Mar Iun 17, 2008 1:42 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

poi eu am fost indragostita la 4 ani de Laurentiu Duta( 3 S-E)=))))))......dupaia alte vedete importante....de la 11 pana la vreo 12 de Orlando Bloom:X:X:X:X:X:X....nu zic ca acum nu arata bn:X:X:X:X:X:X.....de curand mi-am imaginat cum ar fi daca as fi si eu pirat=)).....si s-ar indragosti de mn=)).....apoi de brad pitt...da doar vreo cateva zile.....si dupaia Tom( TH)........nu zic ca tom nu arata bn:X:X:X:X:X:X....ba chiar e un scumpic:X:X:X.....moama....ce imi imaginam eu inainte8->8->8->



Ultima editare efectuata de catre ^..::~nymphetamine~::..^ in Mar Iun 17, 2008 5:32 pm, editata de 2 ori

9Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Mar Iun 17, 2008 5:08 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

am fost si eu indragostita de bill. a trebuit sa treaca 2 ani ca sa-mi dau seama ca s-ar putea sa nu-l vad niciodata...
si apoi m-am indragostit de strify de la cinema bizarre...inca imi place de el:))

10Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Mar Iun 17, 2008 6:09 pm

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

deci...cand eram micuta eram in love cu Laurentiu de la 3SE eram fana 3SE si stiam toate melodiile:))

apoi am facut o pasiune pt Ricky Martin si ziceam k o sa ma marit cu el=))

si apoi...am facut o pasiune pt Bill de la TH.....si sincer,la cei 16 ani ai mei(ii fac duminica asta)inca ube la baiatul asta.....e ceva ce nimei nu va intelege vreodata...nu e doar obsesie...e altcv...anyways...

imi plashi si de Shn de la CB si de Mana de la Moi Dix Mois

11Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Mar Iun 17, 2008 6:25 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

La multi ani! Iubire "de vedete" 704897

scz de off-topic:(

12Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Dum Iun 22, 2008 12:06 am

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

trebuie sa recunosc....ca l'am placut pe Zac Efron un timp...adica tot timpul am crezut ca e sweet...dar totusi...e doar un vis...:)) care nu va deveni realitate :)) :D

http://www.cool4u.forumotion.com

13Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Dum Iun 22, 2008 12:11 am

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

ma crezi ca eu nu stiam cn e Zac Efron si am dat cautare pe google?=)))))).....High school musical.......da; el nu e cu tipa aia bruneta?.....tot din film?:-?

14Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Lun Iun 30, 2008 11:18 am

Ukume

Ukume
Incepator
Incepator

pai eu...:-? bill clar....si tom...si cand eram mica....ma indragostisem de laurentiu duta de la 3se....dar ma gandeam ca atun ci cand ma fac mare nu o sa ma pot casatori cu el din cauza ca e ruda mea [coincidenta= ma numesc duta] :)) app logic...nu e ruda mea

15Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Lun Iun 30, 2008 12:21 pm

cold_risen

cold_risen
Incepator
Incepator

Eu...pe cind aveam vreo noua ani,am privit filmul "Пираты Карибского Моря" adica "Piratii din Karaibe" si m-am indragostit reciproc in Jonny Depp (Jack)pe care-l plac chiar si acum fiindca e dragut si descurcaret.Inteleg ca nu ma pot intilni cu el(cauza dintrevirsta desigur)si nici nu vreau, doar ca, cind voi avea pe la vreo 20 ani voi pleca la el si as cere macar un autograf.

16Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Joi Iul 24, 2008 10:19 pm

cosmyna

cosmyna
Incepator
Incepator

.........niciodata nu am fost ''indragostita'' de nici o ''vedeata''..........mi se pare o prostie sa visezi...ca oricum nu se va intampla niciodata sa fiti impreuna Iubire "de vedete" 999142

17Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Iul 25, 2008 8:45 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Eu am fost indragostita de Bill [ mda , cred ca v-ati dat seama :)) ] . Deci 1-2 ani am fost obsedata , visam cu tokio hotel in fiecare noapte : ba ca bill vine la mine , ba ca ma casatoresc cu el , ba ca acum e in fatza blocului si ma asteapta :)))
Acum mi-a trecut obsesia ... si nici nu-mi mai place.

18Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Iul 25, 2008 9:39 am

Soul Angel

Soul Angel
Incepator
Incepator

Eu am visat cam aproximativ un an la Robert Pattison dupa ce l-am vazut in filmul ,,Harry Potter si pocalul de foc'' !Ba visam ca ma casatoresc cu el,ba visam ca ma astepta jos sa ne intalnim ,sa ne tinem in brate s.a.m !
Acum sincer nu mai imi place deloc de el!

http://www.new-celebrites-x.piczo.com

19Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Iul 25, 2008 12:22 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

mie mia placut vocalistul de la placebo..
adica, hello! ii sta absolut suberb tun asa cum e acum>:)
nu imi placea cum arata ras:-&
si nici cu flocii mari:-&

20Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Iul 25, 2008 12:30 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Mi -e in prezent "imi place" de Jean Luc-Bilodeau, pentru ca e un scump Iubire "de vedete" 858435

21Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Iul 25, 2008 12:32 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

cine e?:-??
hmm, legat de postul meu, acum nu ma mai dau in vant dupa nimeni

22Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Iul 25, 2008 12:33 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Poi e un actor care a jucat in Kyle XY Iubire "de vedete" 858435

23Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Iul 25, 2008 12:45 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

[im].[a].[little].[bitch] a scris:Mi -e in prezent "imi place" de Jean Luc-Bilodeau, pentru ca e un scump Iubire "de vedete" 858435

oh da :X:X:X e prea nice Iubire "de vedete" 858435

24Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Iul 25, 2008 12:46 pm

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

aaaa
am inteles
voi cauta pe googel imagini cu el>:)

25Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Vin Iul 25, 2008 12:48 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

defapt daca vrei sa vezi poze cu el du-te la ficul meu si ai sa vezi 2 poze cu el Iubire "de vedete" 858435

26Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Mier Iul 30, 2008 10:57 am

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

cosmyna a scris:.........niciodata nu am fost ''indragostita'' de nici o ''vedeata''..........mi se pare o prostie sa visezi...ca oricum nu se va intampla niciodata sa fiti impreuna Iubire "de vedete" 999142
cosmina,draga mea...sa visezi nu este o prostie /:)

yo..dak tot :O:O sunteti toate pe bill...:-??
pe la inceputurile mele..knd imi venise mintea la kp 8-} erau 2 poze cu ei[bill shi tom] in popcorn shi mi placeau asa mult[pozele /:)].../:) am aj sa mi pun shi un poster pe dulap[norocu' meu k l am pus pe usa in interior]
dak i as vedea de fiecare data knd m as uita la dulap crek as face crize!!:O:O
nu sunt fana th in niciun caz!! dar nici anti th nu s :D

momentan sunt in love Mirat cu tipul de la av..:X:X 8-> shi cred k o sa ma tina ceva timp. lovvve
sau..ca sa l vedeti mai bine...ala in tricou galben cu ochelari de la semnatura :)>- :D
repet..:-l NU e fata!!
pt mine e bestial 8-> are o voce incredibila :X:X Iubire "de vedete" 823541
pur shi simplu il ador Iubire "de vedete" 94082
e shi modest pe deasupra /:) Mirat

http://dootzygirl13.hi5.com

27Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Sam Aug 30, 2008 9:10 am

lil'pussycat

lil'pussycat
Incepator
Incepator

pei acum nu mai sunt...but:kaka,justin timberlake si mai era un actor dar am uitat cum il cheama fight

28Iubire "de vedete" Empty Re: Iubire "de vedete" Sam Aug 30, 2008 1:01 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

cind a aparut "piratii din caraibe 1" mam indragostit peste cap Jack Sparow,NU de Johnny Depp, ci de Jack Sparoow,visam noaptea ca sunt casatorita cu Jack,bla-bla-bla.apoi am cautat imagini pe net cu Johnny Depp,cand le-m vazut,mam indragostit.Acum insa inteleg ca e o iubire imposibila,el are vreo 40 de ani....si acum sunt fana lui,insa nu-l iubesc.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum