Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Prezentare generala

+64
DeeaNikol
Meemee
adeleile
&#8224Teen From Mars
măd.dă
andreutza2009
~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
[*Life*without*mask*]
Fraise
gabitzu14
Luove
Naito Kei
*[Lost^In][Your^Mind]*
PinK'a
dropslipicios
Dark Fire
Arianna
~PinK LemonadE~
lil'pussycat
tzoc
adyynutzza
Ioana
:.~YUlia~.:
Brit_fan
Bibbi
DooTzY
BlaK`~aDDicT
Crazy town
Soul Angel
Akate
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
NeuRoni la Plic
my_love
Black Rose
stefy^_^stefy
~MaD.KiddoH~<3Ally
cold_risen
Kihari
Rain Angel
anwca pwca
*[VoOdOo]*[DoLl]*
gr33n_3y3s
Gothic
stelutzaa verde
^..::~nymphetamine~::..^
inocent_girl
tyna
kaulina
Lily_rbd
live.laugh.love
` Laif !s coLour .
SchwarzFee
#*Pure Energy*#
KittieChaos~DeadlyDesire
Sunny
crina_sasuke kiss love
metzza14
X-treme
Kiss
[a].[girl].[like].[me]
AliceCullen
pinky
Silver_Dragon.
Cris
68 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 11]

31Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Mai 25, 2008 10:13 pm

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

wow...am venit 3 membrii noi azi!!!!ce tare!!!!
o sa mai fac si eu reclama la forum
si stiu ca sunt noua da welcome sisu Bya^.^si Pure Energy^.^

32Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Mai 26, 2008 7:44 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Hello!Welcome utilizatorilor noi!Sunt atat de fericita,ca in sfarsit se aduna membrii :)) ^_^

https://sun-time.forumgratuit.ro

33Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Mai 26, 2008 8:54 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Oho ne inmultim mai rau ca gandacii!Zoooper ! Le urez si eu bun venit celor noi!

34Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Mai 26, 2008 9:24 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Majoritatea userilor noi(adica toti :)) )sunt de pe funny-fantasy...multumiri yyynnnaaa ca mi-ai zis de forum.Eu va cunosc putin de acolo...

https://sun-time.forumgratuit.ro

35Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Mai 26, 2008 6:37 pm

Lily_rbd

avatar
Banat
Banat

Sunt noua!Am 12 ani,imi plake sa ma distrez,sa comunic..!!..imi place muzica DANCE..sunt prietenoasa,crazy cam atat.. Prezentare generala - Pagina 2 926351

36Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Mai 26, 2008 7:40 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Bun venit pe forum, Lily ... De unde esti??? Ce hobby'uri ai???Filme preferate??? Like a Star @ heaven


Sper sa te distrezi p'aci, sa ne incanti cu prezentza...

37Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Mai 26, 2008 7:47 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Welcome Lily.Sper ca te vei distra si ca iti vei face noi prieteni.

https://sun-time.forumgratuit.ro

38Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Mar Mai 27, 2008 6:48 pm

kaulina

kaulina
Incepator
Incepator

Pai ce sa zic despre mine
ma chiama Antoniu Dana Gabriela am 13 ani..........nu fumez nu ma droghiez..cand am ocazia beau Prezentare generala - Pagina 2 553158 nu e bne:not: =))ascul tokio hotel,paramore,parazitzii.linkin park,metallica,green day,etc.......urasc manelele,prosti,suferinzi,profi......ador bill/tom,emo,rock,pe "sormea"........si ce sa mai zic?............pei nik special:">

http://www.creation4all.darkbb.com

39Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Mar Mai 27, 2008 7:06 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Bun venit pe forum, Kaulina ... Sper sa te simti bine p'aci si sa ne incanti cu prezenta:) ... Yo te stiu dp funny, da tot te intreb, cat ai inaltime??? Astachiar nu stiu si is curioasa ... :))=))

40Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Mar Mai 27, 2008 7:17 pm

kaulina

kaulina
Incepator
Incepator

pey=))am 1,69;)ce curioasa esti tu mey pe mess nu m-ai intrebat ca am vb acu 5 minute mey mey:))

http://www.creation4all.darkbb.com

41Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Mar Mai 27, 2008 7:29 pm

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

welcome!!!!!!!!

have fun!!!

si...ce sa mai zic.....have fun!!!

42Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 01, 2008 8:05 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

ah buyn vewnit kaulina (cu intarziuere )

43Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 15, 2008 6:46 pm

tyna

tyna
Incepator
Incepator

hy!!eu sint cristina,dar mi s spune tyna:D

st din buzau.....am 14 ani,...c s v mai spun?m vetzi descorperi voi.....


id d mess:cryisstyna...dak vretzi s vb q mn...aici m gasitzi...sper s n intelegem bn ;)

inkntata d cunostintza:D

44Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 15, 2008 6:50 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

welcome Tyna ... Shy pe mn ma cheama Cristina ... Moooama cate Cristine suntem here ...


Sper sa fii activa si sa t simti bineee...

Welcomeee agaaaaaiiiinn

45Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 15, 2008 6:55 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

buna Tyna sau Cristina cum vrei sa iti zic!
Sper sa iti plac de noi si sa te simti bine aici :D!

46Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 15, 2008 7:27 pm

inocent_girl

avatar
Incepator
Incepator

buna everybody!!sunt y eu noua p aici.....c s v spun?o s m descorperitzi p parcurs...urasc minciunile...y dak avetzi cv sa-my spunetzi v rog nu p l spate..in fatza...direct....;)

imy plac animeurile,cartiele...netul.filmele....nu;s tocilara y deastea..nu's emo....

47Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 15, 2008 7:33 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Bunaa ... Welcome pe forum ... Sper sa te simti bine ... Sii cum t cheama?? Cati ani ai ??? P unde stai ???


Welcome again ...

48Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 15, 2008 7:34 pm

inocent_girl

avatar
Incepator
Incepator

cum m cheama?...asta zic mai tarziu,...14-15...
scz nu vreau s fac p misterioasa y etc dar e mai frumos s vb asha...m simpt mai bn...o s ma cunoastetzi voi....

49Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 15, 2008 7:51 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

bine ai venit! si hm sper sa te cunoastem mai bine cat de curand :D

50Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 15, 2008 7:59 pm

inocent_girl

avatar
Incepator
Incepator

y eu sper:D

vreau activitate!!!!!!!!!!!

51Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 15, 2008 8:23 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Pt asta trebuie sa fii activa, sa te mplici in munca forumului si sa il ajuti sa creascaaa.... :D

Imi plac persoanele misterioase... :D

52Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Iun 16, 2008 9:20 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

hello!!! Prezentare generala - Pagina 2 926351 ....i'm new Prezentare generala - Pagina 2 635469 ......my real name is Cristina.....sunt un pic cam crazy :asd: .....un pic mai mult Prezentare generala - Pagina 2 134418 .......imi place distractia.....si imi place sa rad din xce Prezentare generala - Pagina 2 92693 ........Colla ma face sa rad Prezentare generala - Pagina 2 92693 ........des am crize de ras Prezentare generala - Pagina 2 92693 ........sunt destul de sociabila......dar doar cu cn trebuie:).......this is me and i don't want to change Prezentare generala - Pagina 2 15941 .....sper sa ne intelegem bn:) Prezentare generala - Pagina 2 704897

53Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Iun 16, 2008 9:21 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

O esti de-a mea...sper sa te distrezi pe forum....si spor la postat

54Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Iun 16, 2008 9:24 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

foooooooooooooooooooarte moolte Cristine avem pe forum si esti de-a Alinei dci o sa ne intelegem bine Prezentare generala - Pagina 2 635469 (sper)
a... si.. app. ..BINE AI VENIT

55Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Iun 16, 2008 9:31 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Welcome ... Sper sa t simti bine p'aci Cristina ... [shy p mn tiot asa ma cheama] ... yaaaay ... Shy eu sunt ca tin ... Am probleme cu rasul, da asta nu are nici o treaba cu nebunia [din cate am inteles] .. Oricum la mn n'are nime nici o problema cu asta ... :D


Welcome again, si sper sa ne intelegem bineeee... :D

56Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Lun Iun 16, 2008 10:03 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Welcome celor noi!Distractie placuta! ^__________^

https://sun-time.forumgratuit.ro

57Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Mar Iun 17, 2008 4:51 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

saluty!

ma numesc Diana - Raluca [voi alegeti cum imi spuneti], am 16 ani si sunt nascuta in data de 19 aprilie 1992. sunt un berbec foarte incapatanat si nebun.
ii ador pe cei de la cinema bizarre si tokio hotel si visez ca voi ajunge intr-o zi la vreun concert de-al lor.
am invatat sa cant la pian si momentan ma chinui cu chitara [fara profesor...]
imi place la nebunie verdele si stelutzele [de aici vine si nick-ul meu].
porecle: Raly, Johnny [sunt fata, dar nu stiu de ce am porecla asta] si Stelle.
si...cam atat am avut de spus. :D
daca mai vreti sa aflati ceva, intrebati-ma!

58Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Mar Iun 17, 2008 5:24 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Bun venit, sper sa te simti bine pi' la noi, eu iti zic Diana(ador numele asta)

59Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Mar Iun 17, 2008 5:29 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

merci! si mie imi place foarte mult Diana. numele asta l-am primit de la tatal meu. :D

60Prezentare generala - Pagina 2 Empty Re: Prezentare generala Mar Iun 17, 2008 5:34 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

welcome dydy Prezentare generala - Pagina 2 926351 ..........pot sa-ti zic dydy nu? Fericit

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 11]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum