Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Prezentare generala

+64
DeeaNikol
Meemee
adeleile
&#8224Teen From Mars
măd.dă
andreutza2009
~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
[*Life*without*mask*]
Fraise
gabitzu14
Luove
Naito Kei
*[Lost^In][Your^Mind]*
PinK'a
dropslipicios
Dark Fire
Arianna
~PinK LemonadE~
lil'pussycat
tzoc
adyynutzza
Ioana
:.~YUlia~.:
Brit_fan
Bibbi
DooTzY
BlaK`~aDDicT
Crazy town
Soul Angel
Akate
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
NeuRoni la Plic
my_love
Black Rose
stefy^_^stefy
~MaD.KiddoH~<3Ally
cold_risen
Kihari
Rain Angel
anwca pwca
*[VoOdOo]*[DoLl]*
gr33n_3y3s
Gothic
stelutzaa verde
^..::~nymphetamine~::..^
inocent_girl
tyna
kaulina
Lily_rbd
live.laugh.love
` Laif !s coLour .
SchwarzFee
#*Pure Energy*#
KittieChaos~DeadlyDesire
Sunny
crina_sasuke kiss love
metzza14
X-treme
Kiss
[a].[girl].[like].[me]
AliceCullen
pinky
Silver_Dragon.
Cris
68 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

In jos  Mesaj [Pagina 11 din 11]

301Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Dum Dec 14, 2008 1:28 pm

andreutza2009

andreutza2009
Incepator
Incepator

Dootzy vezi ca ti-am trimis un PM

302Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Dum Dec 14, 2008 1:33 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Forumul este cam mort...k nu are admini....

303Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Dum Dec 14, 2008 1:38 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

:)))
asta i am zis si eu :|
deci :-?? fiecare cu ce l duce capul

http://dootzygirl13.hi5.com

304Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Sam Dec 27, 2008 1:31 pm

măd.dă

măd.dă
Incepator
Incepator

uhm...


hello !


eu sunt mada :)
am 15 ani, sunt din resita & stuff.
i`m a rock addict btw Prezentare generala - Pagina 11 868563



nu imi plac deloc prezentarile :| si mai putin asta pe care o fac acum..
anyway.. sper sa ne intelegem cat mai bine Prezentare generala - Pagina 11 867442

http://paintedwindow.myforum.ro

305Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Sam Dec 27, 2008 1:40 pm

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

salut,mada..
bine ai venit!

desi :-? forumul e cam..praf :|

http://dootzygirl13.hi5.com

306Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Lun Dec 29, 2008 7:35 pm

&#8224Teen From Mars

&#8224Teen From Mars
Incepator
Incepator

Hello!I'm new. Sunt Ioana, locuiesc in Galati, am 15 ani, ador rock-ul, imi place sa dansez, si cant la chitara... altceva nu stiu ce sa mai spun... aveti intrebari, just ask me!

307Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Lun Dec 29, 2008 7:53 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Welcome...si sper sa "te distrezi" pe acest forum inactiv...
O intrb de unde sti de forum?

308Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Lun Dec 29, 2008 7:56 pm

&#8224Teen From Mars

&#8224Teen From Mars
Incepator
Incepator

sunt membrul unui alt forum...care este afiliat cu acesta....asa am aflat...si daca forumul este pustiu dati anunt prin reviste Prezentare generala - Pagina 11 695326

309Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Lun Apr 27, 2009 9:12 pm

adeleile

adeleile
Incepator
Incepator

Oh bunaaaa. Ma cheama Daniela, am 14 ani, 15 in curand :|, si atat ca deja e prea mult.
Sper sa ne intelegem.

310Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Dum Mai 31, 2009 5:43 pm

Meemee

Meemee
Incepator
Incepator

Bune, sunt Mimi(just nickname).
Am 15 ani si sunt din Timisoara.(love my city barosan )

Imi place sa citesc carti in general. (Momentan am inceput 7 carti dintre care ma tin doar de Slam si Rochia neagra de latex. haaaapy )

Si cam atat.
O daaa, in ultimul timp am o obsesie inexplicabila pentru Vama Veche si citesc zilnic Bubico. Prezentare generala - Pagina 11 92693

http://my-imagination.forumz.ro/

311Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 31, 2009 3:57 pm

DeeaNikol

DeeaNikol
Incepator
Incepator

Deci…am ajuns si l partea asta …Pai dupa cum v’ati dat seama cred: ma cheama Andreea…dar de obicei prietenii imi spun Deea :D…..Am 14 ani si sunt din Bz..ushor nu???... Sa intru in detalii?Poate ca da poate ca nu...Asa sunt eu...nehotarata,tulburatoare,ciudata,nebuna,plictisitoare,iubareata,visatoare Ce'mi place?Tot ce tine de luna,soare,stele,viata in general. Viata mea e muzica. Prietenii mei?Parca va intereseaza...Sunt putini..Mult prea putini..dar sunt acolo cand am nevoie de ei...Amici am destui...e plina lumea de ei... Ce mai ador?Inghetata cu vanilie,sa zic mereu[cherry cherry boom boom :))]....Unghiile mele albastre..camera mea rosie....Gargarita rosie in care imi tin camera si care seamana cu Garga.. Ador sa zic mereu lol,sa pun semnul asta pe mess [:P],sa plec la mare,ador pozele fara inteles :X,ador sa merg la Ploiesti la prietenii mei si sa joc volei in echipe pana cand cad jos de unde nu ma mai ridica NIMENI :)). Ador sa ascult aceeasi melodie de 15 ori...Sa merg in locuri noi cu prietenii...Sa vizitez Crangu cu toata satra :))...Sa innebunesc pisicuta mea de la tara[Dolly]....sa scriu povesti :X Ce urasc?Indiferenta,minciuna spusa cu ochi inocenti,inselatoria si prefacatoria.Urasc persoanele care nu inteleg o gluma si se enerveaza pe tine,copiatorii,adica mai omule daca eu am ceva nu trebuie sa copiezi si tu,e banal.Maroul.Sa mi se zica Dudus :-l... Ce urasc la mine?Faptul ca ma incred in oricine.Despre mine sunt multe de spus, nu cred ca am timp sa va insir aici chiar totul.

312Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Vin Aug 21, 2009 1:55 pm

ylaya

ylaya
Incepator
Incepator

Hi! Ma numesc Adriana am 13 ani [deocamdata]sunt din jug. Arges...hmm ce sa spun eu ...v-as ruga totusi daca se poate sa imi spuneti Ylaya, Adriana imi spun numa prietenii si familia Prezentare generala - Pagina 11 765517
Poi sunt cam dependenta de Wow(World Of warcraft)
Prezentare generala - Pagina 11 214203 Prezentare generala - Pagina 11 214203
Altceva...Aflati voi mai multe in timp

313Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Vin Aug 28, 2009 4:39 pm

I_Can_H3ar_you.xD

I_Can_H3ar_you.xD
Incepator
Incepator

Nu sunt nici pițipoancă, nici emo, nici barbie, nici alte aberații .
Eu sunt eu. Si ma cheama Andreea. Aka Pixie sau Kittie.

✖ Cum sunt eu?
păi.
- am momente când mă prostesc mult, ca un copil mic.
- și îmi place să râd până mă apucă durerea de burtă [și pot să râd oriunde: acasă, in ore, pe stradă sau noaptea în pat].
- mă plictisesc repede.
- îmi iubesc prietenii <3.
- și iubesc animalele mai mult decât oamenii.
- îmi place să fac mereu ceva nou.dar mereu îmi va placea să râd și să dorm.
- sunt narcisistă. posesivă. recalcitrantă. impulsivă. mereu cu capu'n nori [dar nu prea sus pentru că mă lovesc de avioane].
- am fost o tipă timidă. până în prezent. am învățat că, cu timiditatea nu ajungi departe.
- sunt dependentă de prietenii mei și de Cookie.
- muzica este viața mea.
- sunt eu. și sunt foarte dificilă și orgolioasă.


Pam`Pam!.
add: adde.dakota

314Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Lun Iun 27, 2011 7:51 pm

pinguin

pinguin
Incepator
Incepator

Salut!Eu sunt Anastasia si am 11 ani.Voi intra in clsa a VI-a.Eu am inceput sa scriu ficuri de mai demult insa le scriam pe hartie.Sper sa va placa ficurile mele! Prezentare generala - Pagina 11 16466 Fericit

315Prezentare generala - Pagina 11 Empty Re: Prezentare generala Sam Apr 07, 2012 7:17 pm

hanako

hanako
Incepator
Incepator

Ma numesc Teodora, am 15 ani si locuiesc in Mangalia.

Despre mine: Vorbesc si scriu in japoneza, imi place muzica rock, filmele horror, imi place sa scriu ficuri sa fac pov si rpg pe mess.
Sunt o fire cam salbatica si deovbicei glumeata dar si ciudata in acelasi timp.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 11 din 11]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum