Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Prezentare generala

+64
DeeaNikol
Meemee
adeleile
&#8224Teen From Mars
măd.dă
andreutza2009
~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
[*Life*without*mask*]
Fraise
gabitzu14
Luove
Naito Kei
*[Lost^In][Your^Mind]*
PinK'a
dropslipicios
Dark Fire
Arianna
~PinK LemonadE~
lil'pussycat
tzoc
adyynutzza
Ioana
:.~YUlia~.:
Brit_fan
Bibbi
DooTzY
BlaK`~aDDicT
Crazy town
Soul Angel
Akate
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
NeuRoni la Plic
my_love
Black Rose
stefy^_^stefy
~MaD.KiddoH~<3Ally
cold_risen
Kihari
Rain Angel
anwca pwca
*[VoOdOo]*[DoLl]*
gr33n_3y3s
Gothic
stelutzaa verde
^..::~nymphetamine~::..^
inocent_girl
tyna
kaulina
Lily_rbd
live.laugh.love
` Laif !s coLour .
SchwarzFee
#*Pure Energy*#
KittieChaos~DeadlyDesire
Sunny
crina_sasuke kiss love
metzza14
X-treme
Kiss
[a].[girl].[like].[me]
AliceCullen
pinky
Silver_Dragon.
Cris
68 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 11]

61Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Mar Iun 17, 2008 5:45 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

ok, poti sa-mi spui asa...:))
asa imi spuneam fostii colegi.

62Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Mar Iun 17, 2008 6:04 pm

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

welcome to all new users^.^

63Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Mar Iun 17, 2008 8:15 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Welcome Stelutzaa... Sper sa t simti bine p'aci ... :D

64Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 18, 2008 7:28 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Vad ca ne-am inmultit!Welcome celor noi!!

https://sun-time.forumgratuit.ro

65Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 18, 2008 8:00 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

welcome stelutzzza verde, ador nicku tau Prezentare generala - Pagina 3 858435

66Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 18, 2008 10:15 am

Gothic

Gothic
Incepator
Incepator

Hello all

I`m Rheea, i`m new here
Am 16 ani
Ascult j-rock, imi place bateria si chitara
Imi plac vampirii, si povestile cu ei
Imi place sa fotografiez( mai nou) emo-kidsi.Am in plan, vacanta asta sa fac niste video-uri cu ei, si sa le pun pe utube
Imi place sa cunosc oameni noi, si nu dau inapoi cand vine vorba de experiente periculoase si in care sa-ti risti viata.
Prezentare generala - Pagina 3 614494
Ador limba japoneza( o si invat)
Am dat peste site-ul asta intamplator.Am scris pe google "ficuri" si a aparut jos"sun-time"

67Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 18, 2008 10:17 am

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

sal Rheea Prezentare generala - Pagina 3 926351 ..........i like like vampires me too Prezentare generala - Pagina 3 895864 ......sper sa-ti plak aici Prezentare generala - Pagina 3 926351

68Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 18, 2008 10:17 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

wow dar ma mir cum vin atatia membrii dintr-o data ,oricum iti urez bun venit iti ador numele "Rheea" Prezentare generala - Pagina 3 858435 si imi place pasiunea ta de a fotografia emo-kidsi. si ador avu tau Prezentare generala - Pagina 3 823541
see ya around Prezentare generala - Pagina 3 92915

69Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 18, 2008 10:20 am

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

Rheea-chan!!!

inca nu ai 16 ani!!!!

eu fac 16 ani duminica!!!si duminica viitoare faci tu 16 ani!!!

nebunoh,ube la u:*
ma bucur ca pe forumul asta vin din ce in ce mai multe sise de-ale mele:X


ne vedem azi la scoala nuh?^^

70Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 18, 2008 6:32 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Neatza Rheea... Sper sa t simti bine p'aci ... :) ... Welcomee... Shy sa ne incanti cu preezeeenttnntntntzaaaa... :D


Welcomee [againinininin]

71Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Joi Iun 19, 2008 1:51 pm

gr33n_3y3s

gr33n_3y3s
Incepator
Incepator

[b]..saluty la totzi....numele meu e iulia... Like a Star @ heaven ..am 14 ani...sunt din brasov..

....ascult mai multe genuri de muzik.....in afara de manele Prezentare generala - Pagina 3 553158 ...

imi place ff moolt..sa desenez .....sportul ( in special gimnastik)......

..visul meu e sa ajung arheoleog..sau egiptolog... :asd....

Imi plac ff moolt animalele...felinele....in special...pisicile...culorile mele preferate sunt mov si verde ....ador basketu si dansul....

..ador trandafirii...:X:X:X....

imi plac filme gen-aventura :X:X

nu imi place sa fiu mintita..daca e o miniunca mik hai....nici una din aia grava ;)

nu imi plac deloc persoanele razbunatoare...daca cineva se razbuna..se va razbuna si celelat si tot asa...

a da..nu imi plac pr falsi..cui ii plac?...

i place f f f f mult :X:X:X... sa asc muzik :X..daca nu ar fi muzica cred k as muri.

nush ce sa mai zic ....vreau sa cunosc cat mai multe persoane de incredere..
.

sper...sa-mi fac cat mai moolti prietenii Prezentare generala - Pagina 3 635469 Prezentare generala - Pagina 3 926351 Prezentare generala - Pagina 3 58772 ....ks la totzi Prezentare generala - Pagina 3 704897

72Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Joi Iun 19, 2008 1:54 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

hi .. hmm si mi-e imi plashe aventura si tot asa imi plashe gimnastica!
sper sa iti placa pe aici si ma rog si ne mai auzim poe forum si ador niku tau Prezentare generala - Pagina 3 858435

73Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Joi Iun 19, 2008 2:32 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Welcome!Imi place descrierea ta.Ma bucur ca nu te-ai alaturat,cu siguranta iti vei face prieteni ^_____^

https://sun-time.forumgratuit.ro

74Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Joi Iun 19, 2008 3:07 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

yeeeeee\:D/........sal iulia Prezentare generala - Pagina 3 926351 .......si eu vreau sa devin arheolog in domeniul egiptologiei......ma fascineaza Prezentare generala - Pagina 3 858435 Prezentare generala - Pagina 3 858435 .....ai o descriere foarte draguta:)Fericit).....sper sa ne intelegem....
kissssss Prezentare generala - Pagina 3 518895

75Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Joi Iun 19, 2008 3:51 pm

stelutzaa verde

stelutzaa verde
Junior
Junior

Welcome Iulia!!!
si mie imi place verdele, e o culoare care ma binedispune mereu.
Spor la postat si nu uita sa treci si pe la reguli.
take care! :*

76Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Vin Iun 20, 2008 9:45 pm

*[VoOdOo]*[DoLl]*

*[VoOdOo]*[DoLl]*
Junior
Junior

Pai..normal e sa incep cu numele..Ana-Maria, am 13 ani, sunt din Oltenitza..un oras la 60 de km in jos de Bucuresti.

Imi place la nebunie TH..si il ador pe Bill

pai..In materie de muzica..ascult:

Tokio Hotel,Avril Lavigne,Good charlotte,My Chemical Romance, fall out boy,Evanescence,within temptation,HIM,Green Day,the veronicas,Red hot chilli peppers,Simple plan,blink182,Marilyn Manson,Maroon5,The rasmus,slibemond[putin],The sex pistol,cinema bizarre[putin],Lacrimosa,KoRn,Lovex,sum41,Nirvana,Mortal Love,Omul cu sobolani,AFI,Billy talent,Placebo, all my faith lost ,all american rejects, funeral of a friend, hoobstank

In timpul liber..imi place sa zac la caluclator..sa ies cu prieteni..sa scriu/citesc fic'uri, sa ascult muzica..cam atat fac eu in timpul liber

Mancarea favorita..cartofi prajiti chiar dca mama imi face capu' calendar sa nu mai mananc

Bauturi:Coca-cola, Becks,Burn,Power Horse,Prigat.

Nu imi plac id'urile gen"Girl_versata, fatacutalent, gigi_miros_de_peste, salam_bossu...

Nu imi place atunci cand cineva ma critica..nu imi place cand cineva imi interzice ceva...nu imi place sa ma sacaie cineva cu beep'uri si buzz'uri..

Ehm..cam atat despre mn.sper sa ma primiti

http://www.redmoonkaulitz.hi5.com

77Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Vin Iun 20, 2008 9:49 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

yeeeeee.....ti-ai facut din nou cont\:D/......aaaaa.....ba nu:))......sigur ca te primim:-*:-*:-*.....ador semnatura ta=))))))
spor la citit si postat Prezentare generala - Pagina 3 926351 .........

78Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Vin Iun 20, 2008 10:53 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Welcome Sys ... Sper sa t simti bine p'aci si sa respecti regulile ... Prezentare generala - Pagina 3 92693

Kuss dich & Have fun ...

79Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 12:03 am

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

hey! sunt ana....:*:* imi place sa ma distrez....sa stau la calc :))) shi imi place sa fac poze
:D:D:D

http://www.cool4u.forumotion.com

80Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 12:09 am

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

sal ana....sper sa te simti bn aici:).........si sper sa ne intelegem Prezentare generala - Pagina 3 635469

81Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 10:55 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

bine ai venit ana :*:**:*
sper sa ai fun pe forum si sa iti faci moolti prieteni :)
bye :X

82Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 3:04 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Buna all.Ma numesc Gabriel si am 16 ani.
Cred ca sunt singurul baiat dupa aici. Prezentare generala - Pagina 3 268777 :wow:

83Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 3:06 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

sal gabriel=)))....nu stim sigur......sper sa te simti bn pe aici.....si sa ne intelegem
first boy=)))

84Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 3:17 pm

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

>:) sper sa rezishti :))))) la atacul fetelor...glumesc...ce atac...masacru..dar sa nu te sperii din prima =)) kidding... :D so...saaal! :) have fun;)

http://www.cool4u.forumotion.com

85Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 3:29 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

ar trebui sa ma ashtept la ceva in genul asta Prezentare generala - Pagina 3 999142 , sau ce ? Prezentare generala - Pagina 3 92693

86Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 3:31 pm

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

:-? te poti astepta la orice :D:D:D :>
:))))))) >:) eee nu iti fa griji ...prea mari :)) so...have fun :D ;)

http://www.cool4u.forumotion.com

87Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 3:34 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

poi depinde:>:>:>........ar trebui sa te astepti la cv de genul Prezentare generala - Pagina 3 999142 ....doar daca ne enervezi la maxim....dar sigur nu o vei face asa c have fun:)

88Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 4:08 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Nu-ti fa griji..aici toti suntem prietenosi in general ^__^.Nu facem diferente intre fete si baieti,asa ca poti sa te simnti ca acasa ^__^

https://sun-time.forumgratuit.ro

89Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 4:57 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Buna all.Ma numesc Gabriel si am 16 ani.
Cred ca sunt singurul baiat dupa aici

sal are mare dreptate sunshine
sper doar sa fii activ ( pt . ca esti singurl baiat activ, ca vad ca deja ai 2 mesaje si sper sa ai si mai moolte)
si ce sa mai zic have much fun :)

90Prezentare generala - Pagina 3 Empty Re: Prezentare generala Dum Iun 22, 2008 10:50 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Welcome la toti usherii noi .. Spor la distrat, postat si activat pe forum ...

Welcome again !!!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 11]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum