Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Jamie's Diary

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Jamie's Diary Empty Jamie's Diary Mier Mai 28, 2008 2:38 pm

Lily_rbd

avatar
Banat
Banat

(este un jurnal imaginar creeat de mine sper sa va placa)

Salut!Azi a fost super,la scoala prietena mea Laisy a fost pe la mine acasa si ne-am ras de ...doua fete ce erau afara si ne uitam la ele cum se certau care sa se dee pe hinta,ne aminteam si noi cand erma mici cum saream pe hinte care mai de care sa ne dam!Azi a trebuit sa facem o poza,cei ce dorim eu am facut-o si asa mi-a iesit:Jamie's Diary Vqjo0k
,arat asa de copilaroasa,pritena mea Laisy parca are 16 ani asa a iesit chiar adac are 18!Azi ma bucur pentru tata,!A fost pus pe ..post de sef ce bine!
Jamie's Diary 614494



Ultima editare efectuata de catre Lily_rbd in Joi Iun 12, 2008 1:51 pm, editata de 1 ori

2Jamie's Diary Empty Re: Jamie's Diary Mar Iun 03, 2008 7:32 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

hm!haios!deja imi place!

3Jamie's Diary Empty Re: Jamie's Diary Vin Iun 06, 2008 9:34 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Super.. dar continuarea? deci mi se pare o fata copilaroasa dupa descrierile tale , nu prea am ce comenta pentru ca nu ai scris mai mult sa vad despre ce va fi vorba in poveste

4Jamie's Diary Empty Re: Jamie's Diary Dum Iun 08, 2008 9:00 pm

Lily_rbd

avatar
Banat
Banat

[b]Continuarea:
O zi proasta..mama si tata s-au despartit.Ma simt asa de singura!Ma simt parka..prea singura!Eram trista mii de lacrimi imi curgeau pe obraz,mi-am luat Mp3-ul si ascultam..!Nu-mi venea sa cred..credeam..ca tot s-a terminat..ca nimeni nu ma intelege!Nu ma poate ajuta a venit prietene mea la mine si a incercat tot felu de chesti inveselitoare..dar nimic!Ii era teama sa nu devin o fata inchisa..!Pentru acest fapt 3 sapt.tot asa m-am comportat..statea inchisa in camera..si ma gandeam..la tot felul de chestii.ar a doua zi la scoala m-am dus la acel grup era un grup Emo!Si am vrut sa intru iar acolo in grup era inca o prietena Lindasay insa pentru asta..acceia mi-au spus ca am nevoie..de o schimbare.Si eram gata sa o si fac..!

5Jamie's Diary Empty Re: Jamie's Diary Mier Iun 11, 2008 11:37 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

nu!nu pleca cu grupul ala emo!!nu!o sa-ti distrugi viata!nextul!

6Jamie's Diary Empty Re: Jamie's Diary Mier Iun 11, 2008 1:18 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Te rog micsoreaza imaginea, deformeaza foarte mult pagina!!!

7Jamie's Diary Empty Re: Jamie's Diary Joi Iun 12, 2008 1:55 pm

Lily_rbd

avatar
Banat
Banat

Am micsorat-o sp ca e buna!
Deci Nextul:

Mi-au spus ca trebuie sa ma schimb sa imi schimb culoarea parului,sa ma fardez strident!si asta si vroiam sa fac m-am dus la cuafor,si m-am schimbat!Camera mea era..cu roz toata n-ui nima acum este neagara!Mama era ingrijaroata in privinta mea!Ma simteam asa de bine in acel grup,simteaum ca doar ei ma pot intelege!Am invat sa fumez ce-a ce nu am mai facut-o mereu!..Insa imi placea!Imi place schimbarea pe care am facut-o la scoala..nu mai stateam cu prietenele mele acum avem unele noi,mai.ca mine!Adica cum sunt eu acum!Uitati cum arat acum:Jamie's Diary 20k6ec2 ,mi-am pus si cercei in buza..era super!

8Jamie's Diary Empty Re: Jamie's Diary Joi Iun 12, 2008 2:47 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

nuu!e cea mai mare greseala din viata ta!nuuu!o sa regreti asta,iti spun!

9Jamie's Diary Empty Re: Jamie's Diary Joi Iun 12, 2008 4:24 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Interesant jurnalul ... Dar ciudat, toate de pe aici sunteti impotriva celor Emo si spuneti cae o prostie sa fii asa. Nu incurajez pe nimeni sa devina un Emo Kid, insa nici nu sunt impotriva lor, iar Jimie are tot dreptul sa isi aleaga drumul in viata si sa aiba ce stil vrea
!
Eh ... Ai putea sa pui mai mult acept pe detalii, insa altfel e destul de dragutz ... Si evita repetitiile, nu suna deloc bine ...

Aaa.. Ms ca ai micsorat poza ...

Si hai cu unrmatoarea parte!!

10Jamie's Diary Empty Re: Jamie's Diary Dum Iul 27, 2008 7:27 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

[b]Daca pana maine nu pui un next, iti voi inchide jurnalul. Nu ai mai scris de ... o luna si ceva, si regula este maximum o saptamana. Sorry.[/b]

http://h2o-x.wikiforum.ro

11Jamie's Diary Empty Re: Jamie's Diary Lun Iul 28, 2008 1:36 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

E banata , deci nu are cum sa scrie.

Topic mutat la arhiva.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum