Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

inocent's diary

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1inocent's diary Empty inocent's diary Dum Iun 15, 2008 7:24 pm

inocent_girl

avatar
Incepator
Incepator

buna ideea u jurnalul...chear ash avea nevoie de asha ceva,....o sa ma cunostetzi mai bine de aici....nu o sa-my spun numele adv...doar inocent......e adv meah pov...
phai....azi nu s-au intamplat preah multe lucruri,,,doar o mik cearta q tata...el nu intelege ce vreau s fac in viatza...vrea s dau l bio-chimie...s fac medicina...dar eu sunt prea miloasa ptr asha ceva..imy amintesc vara trecuta..un om batea un cal...am izbucnit in lacrimi...de obicei nu;s asha..nu;s k celelate...eu nu plang l skoala..nu fac drame ptr un baiata y etc,...dar intr-un fel e rau...ak cateva sapt...putzine...knd am term clasa a 8a ...nu am putut plange...totzi plangeau..eu nu...ash fi vrut s izbucnesc in lacrimi...s spun cat d rau imy pare...nu am putut....nuj d c....m-am straduit mereu s par puternik...sa-i sustin pe ceilaltzi...cand se intamplau ceva...trebuia s nu plang...s l arat celorlatazi k rezist...
nu ma doare,...o s rezist..o s treak..euh,..mereu fata puternik...cu note bune...un viitor stralucit...cu medie d inmtrare l cel mai bun liceu...o viatza "perfecta"-ar spune unii...nu avetzi nici cel mai mic habar cum e......
cUm m simp akm?cred k mai bn.....q dragostea asta mai rau...dar v pov mai incolo...dak vretzi desigur...

2inocent's diary Empty Re: inocent's diary Mar Iun 17, 2008 10:12 pm

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

super!
e exact jurnalul tipic al unei fete ce descopera adolescenta,pubertatea....mai vreau^^

3inocent's diary Empty Re: inocent's diary Joi Iun 19, 2008 7:43 pm

inocent_girl

avatar
Incepator
Incepator

akm cateva zile...am fost intr-o excurisie...acolo el...baiatul dupa care ma uitam cu jind pe coridoarele scolii..mai frumos parca...a fost minunat...am dormit in bratele lui si m-am pirdut in parfumul lui..ptr o clipa am crezut k va fi doar al meu...dar apoi am aflat...e indragostit de cea mai buna prietena a mea...bhh!urasc asta!asha k am incercat sa-l uit...y incerc...y chear incep sa reusesc...mai e un baiat...care chear ma iubeste...mi-a dovedit-o..nue ca ceilaltzi..el se poarta ciu grija...chiar merita dr..nuj...nu s-a aprins scanteia...hmm..nuneori ma gandesc...e singurrul care ma vede de dincolo de aprentze dar....nu-l iubesc:(:((

4inocent's diary Empty Re: inocent's diary Vin Iun 20, 2008 10:56 am

KittieChaos~DeadlyDesire

KittieChaos~DeadlyDesire
Junior
Junior

wow!!!!!

e indragostita de cel care o place pe prietena ei cea mai buna.....wow!!!!

5inocent's diary Empty Re: inocent's diary Dum Iun 22, 2008 10:33 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

mmm,nu-i bine ca e indragostit de cea mai buna prietena...asa iar putea pierde pe amindoi(la baiat si la prietena ma refer)

6inocent's diary Empty Re: inocent's diary Lun Iun 23, 2008 9:22 pm

inocent_girl

avatar
Incepator
Incepator

nup-nu e cea mia buna prietena a ei,e doar ..o prietena..iar ea nu il place...4 fete..un baiat...3sunt indragostite de el...dar el o place pe a patra:))=))

printre frunzele castanului cel batran pe care il zareste de cate ori deschide fereastra greie din lemn vechi ishi zareste ultimii anii din scoala...si speriata se intreba dak toate incercarile ei au dat roade...dak o vor uita totzi...dak prezentza ei a fost importanta...akm e eleva la cel mai bun liceu din orash...si asteapta cu o oarecare teama inceperea..

7inocent's diary Empty Re: inocent's diary Mar Iul 08, 2008 9:14 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ce super!imi place!rau ca baiatul ala o place pe prietena ei...next

8inocent's diary Empty Re: inocent's diary Dum Iul 27, 2008 7:38 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Si aici nu s-a mai postat nimic de o luna si ceva. Sorry, dar iti inchid jurnalul daca nu pui nimic pana maine .Limita este de o saptamana. Come on!

http://h2o-x.wikiforum.ro

9inocent's diary Empty Re: inocent's diary Lun Iul 28, 2008 1:39 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Topic mutat la arhiva , daca o vrei inapoi da-mi un mp.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum