Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Cristina's Diary

+2
` Laif !s coLour .
Cris
6 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cristina's Diary Empty Cristina's Diary Sam Mai 24, 2008 2:29 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

(Jurnal imaginar...chiar de am folosit numele meu...personajul principal este(sau a fost) emo,stiu ca iar apelez la acest stil,insa vreau sa reproduc viata unui personaj emo...cum incepe viata si cum se incheie.)

Dear Diary,
Pot spune ca astazi a fost o zi normala,ca oricare alta.Impreuna cu Ada,cea mai buna prietena a mea am depanat amintiri...si ne-am uitat prin albumul de fotografi din scoala primara...au fost niste fotografi ce m-au marcat total...Nu imi vine inca sa cred cat de prostuta am fost cand eram mai mica.Sper ca cei doi copi ai mei,Luky si Dana,sa nu ajunga asa cum eram eu pe atunci.Am tot vorbit de acele fotografi,cele ce m-au marcat cel mai mult au fost urmatoarele...:

Cristina's Diary 844190556_1a54ccb93b
Cristina's Diary 845498306_a3c088aaba
Cristina's Diary 844644239_cbdc343c7e
Cristina's Diary 844541825_ae53972f9b
Cristina's Diary 844426241_d72871d205
Sunt eu...in carne si oase...cand eram in clas. 4-a...eram mica,prostuta,nu stiam ce e de capul meu...Insa au trecut ani de cand am fost asa...acum sunt o fire...diferita...

https://sun-time.forumgratuit.ro

2Cristina's Diary Empty Re: Cristina's Diary Sam Mai 24, 2008 2:32 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Era dragutza . Imi place cum ai inceput. Acum as vrea sa pui o continuare Like a Star @ heaven .

3Cristina's Diary Empty Re: Cristina's Diary Sam Mai 24, 2008 3:23 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

imi place inceputul foarte mult si fata e foarte frumoasa si draguta Like a Star @ heaven .Astept o continuare

4Cristina's Diary Empty Re: Cristina's Diary Dum Mai 25, 2008 10:08 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Inca ma mai intreb cum de eram atat de nesabuita,atat de prostuta si cum viata mea s-a destramat,ajungand ceea ce eram.
Parintii mei au divortat cand eu eram foarte mica,asa ca am fost crescuta la un orfelinat.Nici acum nu imi cunosc adevaratii parinti,insa stiu ca tata a fost un betiv iar mama o prostituata.
La orfelinat..v.iata era diferita.Nu aveam acea caldura sufleteasca pe care mi-o daruia un parinte.Nu eram batuti,aveam conditiile necesare,insa dragostea lipsea.Am inceput sa stau din ce in ce mai mult singura,uitandu-ma pe fereastra,cu MP3-ul in urechi(da,aveam conditi bune.Aveam MP3 si Telefon).Mi-am facut o prietena,ce este si acum prietena mea.Ada,cea de care am vorbit mai sus.Ea era mult mai mare ca mine.Era prin clasa a 9-a pe atunci.Si ea statea la orfelinat.M-am atasat mult se stilul ei de viata,de stilul de viata emo.Unele din pozele cu ea...pentru a sti cuma rata ea pe atunci...:
Cristina's Diary 542087527_9dca987ec4
Cristina's Diary 542087519_aea5d0d0cb
Cristina's Diary 542087515_3af23299f1
Cristina's Diary 542084379_ba58c27432
Cristina's Diary 542084377_31b5d95904
Asa am inceput si eu,ma dadeam cu dermatograful foarte des.Unii copii se speriau de mine.AAda devenise cea mai buna prietena a mea,iar eu a ei.Nu se simntea deloc rusinata ca umbla cu o fata de clasa a 4a,pentru ca eram exact ca ea.

https://sun-time.forumgratuit.ro

5Cristina's Diary Empty Re: Cristina's Diary Dum Mai 25, 2008 10:51 am

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Interesanta ideea de a reda viata unui EMO ... Totusi, si ei sunt oameni, au sentimente si sperante, dorinte si vise .... Hmm .... deci pe tipa micuta din cls a 4a o cheama Cristina?? Hmm.. Imteresant ... :)Ada e cam ciudata... Arata putin cam straniu, asemeni unui EMO Cristina's Diary 268777 ...Pacat ca Cristina s'a atasat fix de ea ... Cristina's Diary 553158

6Cristina's Diary Empty Re: Cristina's Diary Dum Mai 25, 2008 11:45 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Da,pe pustioaca mica o cheama Cristina...e inspirat putin din realitate cu numele...Ada in realitate e cea mai buna prietena a mea,si de mult ii adoram stilul(ea e emo).M-am inspirat putin din povestea ei de viata,ea a crescut la un orfelinat din Onesti...viata ei e asemanatoare cu viata Cristinicii din povestea asta.A stat langa mine cand am redactat prima parte a jurnalului...

https://sun-time.forumgratuit.ro

7Cristina's Diary Empty Re: Cristina's Diary Joi Mai 29, 2008 6:18 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Si cealalta parte din jurnal cand o pui?

8Cristina's Diary Empty Re: Cristina's Diary Mar Iun 03, 2008 10:55 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Hm.. vreau sa iti spun ca si eu citesc jurnalul! Hm.. ti-0am zis doar asa ca sa stii...Hm.. si imi plashe zoper moolt! si Hm.. pune odata o alta scriere de jurnal!

9Cristina's Diary Empty Re: Cristina's Diary Mar Iun 03, 2008 7:30 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

hm,am citit prea putin ca sa spun ca naspa sau ca e mishto.mai vreau.nextu!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum