Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Rain Angel Creations :))

+8
X-treme
Crazy town
^..::~nymphetamine~::..^
Kihari
Cris
pinky
live.laugh.love
Rain Angel
12 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Rain Angel Creations :)) Empty Rain Angel Creations :)) Dum Iun 29, 2008 3:50 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

(Am acord de la Sunshine)

Da pai primul meu topic pe aici , m-am gandit sa postez si eu nishte avatare si poze de semnatura :

W.i.t.c.h. Av(nu e facut de mn,desi am facut resize la img):
Rain Angel Creations :)) Witchxp5
Sig:
Rain Angel Creations :)) Wubarby2


Spiral(Ayumu) Av:
Rain Angel Creations :)) 88682226mo0
Sig:
Rain Angel Creations :)) Ayuubarak2



Kaleido Star(Sora) Av(nu e facut de mn):
Rain Angel Creations :)) Ksavug6
Sig:
Rain Angel Creations :)) Ksubards5



InuYasha(Inuyasha) Av(doar editat de mn):
Rain Angel Creations :)) Inuavjl2
InuYasha(Kagome) Av2(doar editat de mn):
Rain Angel Creations :)) Inukavbm6
Sig 1 :
Rain Angel Creations :)) Inuubarvx8
Sig 2 :
Image Hosted by ImageShack.us



Sun Time Forum !
Av :
Rain Angel Creations :)) Stmav2100xh7
Sig:
Rain Angel Creations :)) Stmxf9







* Cei care folositi Internet Explorer 6/7 : transparenta nu se vede asa ca ultimul avatar o sal vedeti negru.Mai bine uitati-va la topic cu Firefox sau Opera.
Si asa ar fi bun un topic deschis despre faptul ca transparenta pe forum nu se vede cu I.E. ( spre exemplu : pentru ca butoanele la forum se vad pe fond gri - pentru ca nu se citeste transparenta)



Ultima editare efectuata de catre Rain Angel in Mier Iul 02, 2008 10:57 am, editata de 1 ori

2Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Dum Iun 29, 2008 4:16 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

sunt dragute, dar ma ales ultimul :X :X:X:X:X:X:X

3Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Dum Iun 29, 2008 4:17 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

* ThInK GrEeN * a scris:sunt dragute, dar ma ales ultimul :X :X:X:X:X:X:X

bara sau avataru? :D

4Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Dum Iun 29, 2008 4:25 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

ambele:) ... sunt dragute si celelate dar ultimele in mod deosebit :)

5Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Dum Iun 29, 2008 4:28 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

pai cateva din primele sunt doar semnaturile facute de mn , cum am si scris ; alea cu sun time sunt 100% originale Fericit

6Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Dum Iun 29, 2008 7:50 pm

pinky

pinky
Banat
Banat

Sunt foarte dragute...imi palc foarte mult.Mai ales ultimul

7Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Dum Iun 29, 2008 9:25 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

cine mia facut edit la post ? Ras

8Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mar Iul 01, 2008 9:27 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

1.Am postat ieri aici in legatura cu postul tau editat...iar acum postul nu mai e ^^.No problem...in panoul adminului o sa vad exact cine a facut asta ^^

2.Cum am schimbat tema...avem nevoie de un baner...cum vechiul banner facut de mine[cel ce era inainte pe forum]nu se adapteaza acestei teme...si cum nu mai am photoshop...si cum creeatiile tale m-au cucerit total...m-am gandit ca daca tot ai timp liber [ sper :)) ] sa creezi un banner ce s-ar putea adapta acestei noi teme...

Nu e o obligatie,isna alti membri ce lucreaza perfect in photoshop nu prea avem...as fi facut eu din nou,insa nu mai am programul ^^.

Sa ma anunti aici sau prin MP daca poti sau nu...

Edit later:
Acum imi reinstalez Photoshop...daca nu o sa reusesc sa creez ceva dragut o sa apelez iar la tine :))



Ultima editare efectuata de catre >>SuNsHiNe& in Mar Iul 01, 2008 11:46 am, editata de 1 ori

https://sun-time.forumgratuit.ro

9Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mar Iul 01, 2008 11:06 am

Kihari

Kihari
Incepator
Incepator

oooo....scuzama

acele userbara-uri ( cu inuyasha, witch, kaleido stra) sunt luate de pe internet si normal facut de altcineva...le-am vazut la multi postate pe internet...pe forumuri si altele...

10Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mar Iul 01, 2008 12:48 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

sunt interesante.....poate ai fi putut mai mult:|...
next photos pls:)

11Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mar Iul 01, 2008 1:02 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

ultiam este mistooo!!
mai dane sa mai vedem!!

12Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mar Iul 01, 2008 4:09 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Kihari a scris:oooo....scuzama

acele userbara-uri ( cu inuyasha, witch, kaleido stra) sunt luate de pe internet si normal facut de altcineva...le-am vazut la multi postate pe internet...pe forumuri si altele...

are you kinding me?
Deci aceste semnaturi se fac cu UserBarGenerator 2.2 . Tot ce ai nevoie este de creativitate( :)) ) si optional o poza de fundal.
La cati fani anime exista in lumea asta si atata timp cat programul e gratis , s/ar putea sa gasesti cat se poate de asemanatoare pe orice website , in special daca vorbim de forumuri. :) si ce crezi ca e asa de greu de facut ?Huh?
Have fun :)) , and think twice before you speak !!
*si am zis ca doar avatarele nu sunt ale mele .... lol ....
si apropo , lucrez f. putin in Photoshop :asd: (ma enerveaza ca se blocheaza frecvent si la multe plug-in-uri se incarca greu. Eu folosesc alte programe :D.

Se pot face si perfect cu Photoshop , faci o poza de 350px Ś 20px , un gradient colour , dai cateva efecte de luminozitate si cu un font mic done.



Ultima editare efectuata de catre Rain Angel in Mar Iul 01, 2008 6:21 pm, editata de 3 ori

13Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mar Iul 01, 2008 5:25 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

New :

H2O :

Av:
Rain Angel Creations :)) H2obbnbhr4
Sig:
Rain Angel Creations :)) H2oubv2fbj0

Yu Yu Hakusho :

Av:
Rain Angel Creations :)) Yuyuavxr9
Sig:
Rain Angel Creations :)) Yubarzm8

:asd:

14Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mar Iul 01, 2008 6:23 pm

Kihari

Kihari
Incepator
Incepator

oky...atunci pot sa zic ca sunt frumoase si ca ai talent ^_^

15Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mar Iul 01, 2008 6:44 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Kihari a scris:oky...atunci pot sa zic ca sunt frumoase si ca ai talent ^_^

=)) asta a fost tare......

don't worry anyway... Dinti


De plictiseala :

Sun Time reloaded :

Av and Sig :

Rain Angel Creations :)) Sunjk1
Rain Angel Creations :)) Sun2ubpw5

16Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mier Iul 02, 2008 7:58 am

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Ok..avatarul mi se pare perfect :))

O intrebare:

In UserBarGenerator 2.2 pot creea si bari[semnatura]mai mari?Adica...sa crez un banner pentru forum in acel program?

[duh...acum ma duc sa il caut pe net...]
EDIT LATER:
Mi-am raspuns singura la intrebare: Nu ^^

Gratie acelui program,am creeat si eu ceva asemanator...
Rain Angel Creations :)) 1-1

[ziceai ca ai si photoshop?Il ai free?Daca da,de unde? :)) ]

https://sun-time.forumgratuit.ro

17Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mier Iul 02, 2008 10:15 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Nu , din pacate nu se pot mai mari.
Well, uhm , have fun with UserBar Generator then . Fericit

photoshop costa 300 $ de unde free?
pai n-ai nici un program de direct connect la tine in pc : ca DC++ sau StrongDC++ sau oDC++ ???E ca stiu ca prin ro e pirateria in floare.iso-ul de photoshop are 600mb asa ca trebuie s-al tragi :D

Edit by Black Rose : fara dublu-post Rain Angel Creations :)) 553158

18Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mier Iul 02, 2008 10:56 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

crezi ca/mi vine ideile sa le scriu pe toate odata....in orice caz cred ca ai dreptate

Ma rog another new stuff

Paramore :

Av:
Rain Angel Creations :)) Pavup3
Sig1:
Rain Angel Creations :)) Pubrf3
Sig2:
Rain Angel Creations :)) Phwubfv3

19Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mier Iul 02, 2008 11:05 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

wow ce frumoasa e asta cu paramorte adik aia cu hailey :)) o ador :X:X:X

20Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mier Iul 02, 2008 11:13 am

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

cred ca astea sunt cele mai reusite de pana acum:)
next pls:)

21Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mier Iul 02, 2008 11:18 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

iar next ? :wow: Rain Angel Creations :)) 171519
10 comentarii pls :hmm:
1/pers , asa ca mai lipsesc 9

inspiratia si creativitatea nu vin din aer Rain Angel Creations :)) 92693 Rain Angel Creations :)) 834118

edit : 8 , pardon

22Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mier Iul 02, 2008 12:54 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

i'am very sorry c anu am pus coom
oricum tare imi place f muult av!!
si aiac eai amif avut tu cu sun-time eset mistoo!!

23Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mier Iul 02, 2008 3:59 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

...7

oare dc va place la toti numai alea cu s-t Ras

24Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Vin Iul 04, 2008 4:02 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Daca topicul nu primeste reply in 3 zile , il vreau la arhiva .

25Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Vin Iul 04, 2008 4:06 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

poi ar cam trebui sa mai dai si u commuri pe la altii...nu doar sa astepti sa primesti :asd:

26Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Dum Iul 06, 2008 5:40 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

^..::~nymphetamine~::..^ a scris:poi ar cam trebui sa mai dai si u commuri pe la altii...nu doar sa astepti sa primesti :asd:

commenturi la ce ?
am vazut cateva ficuri interesante pe acolo dar ma rog , sa zicem ca ma abtin de la comentarii ca altcv ceva decat next n-am ce sa zic Fericit

daca te referi la sectiunea de computer talents la ce vrei sa dau comment? Rain Angel Creations :)) 92693 La photo retouching ?Mare branza da-ti search cu google , folositi un program gratis ca sai schimbati forma si folositi photoshop numai ca sai puneti text.
Sincer nici ce am postat eu dar nici ce postati voi nu merita nici 0.00000(0)$. Huh?
(poate daca mai era cineva de aici editor de obiecte sau grafice in The Sims , sau mai era si cineva mai experiment cum ar fi munci gen de postat pe DeviantArt mai ziceam sa fac si io un topic interesant
.Oricum cunostintile voastre de PC-uri sunt pe undeva sub basic , dupa ce am vzt nici un reply la topicul meu de Sun Time Toolbar si asta ca asteptam sugestii sa mai adaug site-uri si sai fac si un edit cu Resource Hacker.Pe deasupra vroiam sa fac un topic intitulat "programe de editari photo" cu programe gratis pe care le-am gasit pe diverse site-uri + ghiduri complete scrise de mine in romana - ma gandeam ca poate le gasea cineva interesante.Totusi m-am razgandit - ma gandesc ca nimeni nu ar downloada , nici macar nu stiti ce e un autorun si .iso , la care nici nu ma mai gandesc la reply-uri[ma mir daca ar fi scris cineva].Totusi sa zicem ca mas fi multumit cu un pic mai mult interes.Pacat ca s-a terminat epoca de warez.bb.ro Rain Angel Creations :)) 84916 )

oricum nymphetamine totusi cred ca ai dreaptate ,am sa mai dau reply-uri pe la unele.
Have Fun kidz!
:hmm:

EDIT : s-a reintors forumul Rain Angel Creations :)) 614494 Rain Angel Creations :)) 614494



Ultima editare efectuata de catre Rain Angel in Joi Iul 10, 2008 5:04 pm, editata de 1 ori

27Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Mier Iul 09, 2008 6:40 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

OMG...nymphetamineai mare dreptate, sincer, si Rain Angel poate n-ar trebui sa te crezi atat de destept...exista pe lumea asta si MODESTIA si sincer nu sunt prea multi care o inteleg si o "practica"

28Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Joi Iul 10, 2008 5:02 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

1.sunt modest cand am nevoie

2.singurul lucru care ma deranjeaza e lipsa voastra de cunostinte informatice,altcv nu ma int/deranjeaza...
:| :-j :hmm:

^..::~nymphetamine~::..^ a scris:poi ar cam trebui sa mai dai si u commuri pe la altii...nu doar sa astepti sa primesti :asd:

commenturi la ce ?
am vazut cateva ficuri interesante pe acolo dar ma rog , sa zicem ca ma abtin de la comentarii ca altcv ceva decat next n-am ce sa zic Fericit

daca te referi la sectiunea de computer talents la ce vrei sa dau comment? Rain Angel Creations :)) 92693 La photo retouching ?Mare branza da-ti search cu google , folositi un program gratis ca sai schimbati forma si folositi photoshop numai ca sai puneti text.
Sincer nici ce am postat eu dar nici ce postati voi nu merita nici 0.00000(0)$. Huh?
(poate daca mai era cineva de aici editor de obiecte sau grafice in The Sims , sau mai era si cineva mai experiment cum ar fi munci gen de postat pe DeviantArt mai ziceam sa fac si io un topic interesant
.Oricum cunostintile voastre de PC-uri sunt pe undeva sub basic , dupa ce am vzt nici un reply la topicul meu de Sun Time Toolbar si asta ca asteptam sugestii sa mai adaug site-uri si sai fac si un edit cu Resource Hacker.Pe deasupra vroiam sa fac un topic intitulat "programe de editari photo" cu programe gratis pe care le-am gasit pe diverse site-uri + ghiduri complete scrise de mine in romana - ma gandeam ca poate le gasea cineva interesante.Totusi m-am razgandit - ma gandesc ca nimeni nu ar downloada , nici macar nu stiti ce e un autorun si .iso , la care nici nu ma mai gandesc la reply-uri[ma mir daca ar fi scris cineva].Totusi sa zicem ca mas fi multumit cu un pic mai mult interes.Pacat ca s-a terminat epoca de warez.bb.ro Rain Angel Creations :)) 84916 )

oricum nymphetamine totusi cred ca ai dreaptate ,am sa mai dau reply-uri pe la unele.
Have Fun kidz!
:hmm:

EDIT : s-a reintors forumul Rain Angel Creations :)) 614494 Rain Angel Creations :)) 614494[/quote] http://warezbb.ro/

Edit By ->Twilight<-



Ultima editare efectuata de catre -&gt;Twilight&lt; in Joi Iul 10, 2008 5:09 pm, editata de 2 ori (Motiv : Ai facut DUBLU-POST)

29Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Joi Iul 10, 2008 5:07 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

in caz ca nu vezi, sunt si alti useri care se pricep mult mai bine decat tine la creatii(exceptandu-ma pe mine bineinteles)...si... in caz ca nu vezi multi useri au varsta cuprinsa intr 12-14 ani...nici decum 16 ani

30Rain Angel Creations :)) Empty Re: Rain Angel Creations :)) Joi Iul 10, 2008 5:12 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

cred ca nu ar trebui sa te mai obosesti cu el......daca se auto-apreciaza atat inseamna ca nu are cine sa ii laude munca......

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum