Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ?

+5
live.laugh.love
` Laif !s coLour .
NeuRoni la Plic
Crazy town
Rain Angel
9 participan?i

Credeti ca a fost bine ca calculatoarele au intrat in viata voastra?

Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? I_vote_lcap71%Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? I_vote_rcap 71% [ 10 ]
Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? I_vote_lcap0%Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? I_vote_lcap29%Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? I_vote_rcap 29% [ 4 ]
Total voturi : 14


In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Folositi calculatoarele din placere, necesitate in viata sociala sau pur viciu ?
Am creat topic-ul asta ca sa dam toti cu parerea despre ce am comentat mai sus.

In opinia mea sunt toate cele 3 , sunt pasionat(si aproape expert)in informatica.Altceva decat viciu n-am ce zice.De asemenea cand informatica a inceput sa intre in viata mea nu imi imaginam ca la scurt timp am sa-mi schimb visul de a fi veterinar pentru altul de a lucru la birou(cea ce am sa si fac). Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? 268777 :uof?:

lasati si voi opinii....¬¬

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

eu as zice ca da!!
ne foloseste la aproape,cu scoala ne ajta cel amimuult!!
este bun c ain loc sa stam la tel putem sta pe mess care putem vb muuuult!!

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

adica din necesitate si viata sociala Fericit
in sf da cineva reply pe aici..¬¬

NeuRoni la Plic

NeuRoni la Plic
Incepator
Incepator

Really cred ca a fost ceva bun [pe langa efectele negative.] . Cum a spus si "Persoana mea".Ne ajuta ...
Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? 667167

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Da, ne ajuta si macar alunga si plictiseala Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? 516889

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Eu una zic ca asa si asa pt . ca este o necesitrate (oarecum) dar este o obsesie virtuala imbecila care daca nu ar fi fost dupa parea mea ar fi fost mult mai bine :)

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

hmm, ne ajuta, dar nu tot timpul..

pentru mine a devenit un viciu..

fara calculator nu pot trai.

pur si simplu..

si crede-ma ca nu sunt pasionata de informatica

vreau sa stau pe forumuri sa vorbesc cu o groazaaa de persoane

pentru ca ai mei nu ma lasa sa fac niciun sport, si nu ma lasa nici afara sa stau linistita..

fara calculator viata mea nu ar mai fii la fel..

recunosc

SUNT DEPENDENTA Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? 54977

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

eu cred ca da.la scoala am nevoie.printez diferite informatii,referate.dar si rau,spre examplu,fratemiu!dak nu i se primeste ceva,bate monitorul cu pumnii,i-a mousul si loveste cu el tastatura.daca-i zicem sa se calmeze,sare la bataie si ma trage de par.dar imi place comunicarea pe internet,forumurile.stau de la ora 11 dimineata pina la 17 ca ma duc sa-l iau pe fratemiu de la gradinita.

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

tu stai putin, eu de cand ma scol pana ma culc Ras


hmm, nu cred ca e dependenta...

ca printezi nush ce:-??

Soul Angel

Soul Angel
Incepator
Incepator

Eu am votat ,,Asa si asa'' !Recunosc ca si eu il folosesc din placere si necesitate ,dar poate crea mare dependenta atunci cand nu este folosit cu masura!Am auzit ca poate produce si cancer (ma rog,mi se pare cam prea exagerat ) Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? 268777 !

Eu ma bucur ca calculatorul a intrat in viata mea,pentru ca am reusit sami fac multi prieteni adevarati de pe diferite site-uri!

Dar atunci cand ies pe afara si ma joc ma simt mult mai sanatoasa,aerul curat ajuta mai mult Dinti

http://www.new-celebrites-x.piczo.com

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*

*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
Fanatic
Fanatic

esti din bucuresti?

daca nu, atunci nu stii cat de "curat" e aerul...

iar in braila cocalarii il polueaza si mai mult cu prostia lor...

stii ca prostia duhneste, nu?>:)

DooTzY

DooTzY
The Boss
The Boss

pai..nush ce sa zic :-? cred k da..e dependenta :|

nush..poate ca daca nu as avea net nu as face nici cel mai mic moft.fara net :-j poate sa si faca veacul in cutie calculatorul meu ;;)

dar...asa...pot sta pe mess linistita 8-> sa vorbesc cu putinii prieteni pe care ii am Masca
in +..intru zilnic pe youtube sa "salivez" dupa videourile noi cu ft Calculatoarele : placere , viata sociala sau viciu ? 823541

deci...netul e peste tot.dependenta e mare :D

http://dootzygirl13.hi5.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum