Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Naruto

5 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Naruto Empty Naruto Mar Aug 05, 2008 6:07 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

puteti sa-mi spuneti ca-s copil de 3 ani,babygirls,eu tot fan numarul 1 Naruto ramin.asa ca am decis sa deschid un fik despre asta.va rog sa cititi.chiar daca detestati Naruto puteti sa cititi fiindca aici nu va fi ca in serial.voi povesti ca si cum eu sunt sakura haruno.si cind voi pune ce gindesc personajele voi scrie << si >>

so...personajele:

naruto uzumachi,personajul principal,tatal lui,al-4-lea hokage isi sacrifica viata salvind satul de vulpea cu noua cozi,pe care o inchide in Naruto.nestiind de aceasta puterena ruto pare un copil dragutz.cea mai buna tehnica a lui sunt "umbrele clonate jutsu"este orfan,de mama lui nestiindu-se nimic.are 14 ani.
Naruto 5ckbrp


-sasuke uciha,super dragutz... insa foarte rece.singurul supravietuitor al clanului Uciha.Naruto il detesta pentru ca toate fetele sunt inebunite dupa el,insa el(sasuke)nu le acorda atentie si nici nu prea vorbeste cu ele.are o puetre incredibila,sharingan.ceea ce ii permite sa prevada miscarea inamicului sau sa coipe tehnicile altui om.are 15 ani
Naruto K480es

- numele meu este sakura haruno,am 14 ani,locuiesc doar cu mama,tata a murit in lupta cu vulpea cu noua cozi.nu e el al-4-lea hokage,el era doar un servitor pe care vulpea l-a lovit mortal.atita stiu de el.a,da!invat in academia ninja,insa i-a a luat foc si am fost transferata la alta academie."
Naruto 214xfsp

- kakashi hatake,profesorul lui naruto,sakura si sasuke.ceea ce nu stie este ca sakura e fiica lui.toti il credeau mort,insa aceea era doar o clona de-alui pentru a amagi vulpea.el are sharingan la un singur ochi.are 34 de ani.
Naruto 211mpsp

- iruka_sensei,profesor la academie,el este ca un tata pentru naruto.a crescut la fel ca el,fara sa unoasca dragostea parintilor.tine foarte mult la Naruto"
Naruto 2i9scop

- gaara,demon,nu e om,la fel ca si Naruto are un demon ascuns in el.Temari si kankuro sunt fratii lui.el stapineste puterea nisipului si tot ce face e din nisip.are un scut de nisip care il protejeaza de atatcuri.e foarte puternic.
Naruto Vid1fc

- Hinata,il place pe naruto.este din clanul hyuga.verisorul ei fiind Neji.
Naruto Zu49kz

- shikamaru,un ninja lenos insa cu o minte foarte ascutita.niciodata n-a pierdut la nici un joc de sah.are puterea umbrelor.
Naruto Flgg3o

- neji,verisorul Hinatei,insa el vrea sa o omoare pe Hinata pentru a-si razbuna tatal.este foarte puternic.
Naruto Sb6g5y

kiba-este puternic datorita ciinelui lui,akamarul,toate jutsurile lui tin de ciine.el s-a luptat cui naruto si a pierdut.e intr-o e chipa cu Hinata.
Naruto 1958qx


ino-prietena sakurei insa cind vine vorba de sasuke sunt rivale pentru ca amindoua sunt indragostite de el.
Naruto Wqowmf

choji-maninca mereu!insa e foarte bun la suflet si e puternic.
Naruto Ja9gfm

temari-sora lui gaara.este puternica datorita evantaiului ei mare cu care face vint.
Naruto Mhgbao

app:eu am editat pozele : Naruto 667167

cam astea au fost pers.acum prima parte:
ce pacat ca s-a ars vechea academie de ninja.bine ca mai exista una in sat.azi e prima mea zi...am atitea emotii!sper ca-mi voi face si aici prieteni.am ajuns la academie,copiii alergau prin curtea scolii,nici gind sa ma observe,era o galagie de nu se auzea nimic.mam assezatlinga o banca pustie insa nu am stat mult pentru ca un baiat cu ochii albastri intensi si parul blond se apropia de mine cu un zibet larg si-mi zice:
-buna!tu probabil trebuie sa fi venit de la academia care a ars noaptea trecuta.eu sunt naruto uzumachi.tu cum te numesti.
-eu sunt sakura haruno.ii raspund eu
-vrei sa-ti arat sala de clasa?
-sigur.
mi-a aratat clasa unde vom invata,era luminoasa cu 2 ferestre foarte mari.la masa statea un profesor.naruto m-a chemat in clasa si i-a zis profesorului:
-iruka-sensei,ea este sakura haruno,venita de la academia care a ars.
-buna sakura.eu sunt iruka,invatatorul vostru.insa nu va voi invata prea mult.miine dam examenele si o sa vedem daca veti trece si veti deveni ninja sau veti veni inapoi la academie.
-sunt sigura ca voi trece.
apoi am iesit din clasa,afara am vazut multe fete imprejurul la ceva sau cineva.muream de curiozitate sa vad ce sau cine era.asa ca iam zis lui naruto ca acusi vin,am plecat acolo s am vazut ca toate fetele se uitau la un.....baiat?era atit de dragutz.avea ochii negri foarte frumosi insa erau indiferenti si atit de reci.avea parul negru.era cel mai frumos baiat pe care lam vazut in viata mea.ma indragostisem de el peste cap.
-buna!sunt sakura haruno.tu cum te numesti?il intreb eu
el nici macar nu ridica ochii sa ma vada si imi raspunse iritat si rece:
-sasuke uciha!
cind lam vazut atit de nervos nici nu am mai intrebar altceva.

2Naruto Empty Re: Naruto Mar Aug 05, 2008 8:20 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

o ye de cand astept un fic cu naruto Naruto 858435
e prea tare

sasuke intotdeauna e asa ... sper ca la sf sa se indragosteasca de sakura

naruto ce amabil a fost :X

next.

3Naruto Empty Re: Naruto Mar Aug 05, 2008 8:31 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Adevarat nu e genul lui sa fie amabil...si sasuke nitel cam nesimtit ca de obicei

4Naruto Empty capitolul 2 Mar Aug 05, 2008 8:54 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

stati linistiti,credetzi ca eu,fana numarul unu sasuke las lasa nesimtit?nextu il pun miine.ms mult de commuri. Naruto 858435 credeam ca va fi cel mai necitit fik despre forum insa se pare ca nu.ms fetelor!



Ultima editare efectuata de catre angel in Mier Aug 06, 2008 9:26 am, editata de 2 ori

5Naruto Empty Re: Naruto Mier Aug 06, 2008 9:08 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow!!
un nou fik!!
tare,cat de amabil e naruto!!!cam rece sasuke!!dar hai sa vedem nextu!!

6Naruto Empty Re: Naruto Mier Aug 06, 2008 9:27 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

EDIT:a sunat la lectii,nu a fost foarte greu.a trebuit sa vorbim despre chakra.la pauza am vazut o fata cu parul scurt si negru care-l privea intens pe naruto si se inrosea.probabil se indragostise de el.si naruto ii acorda o privire,se inrosea ca oi rosie,apoi intorcea repede privirea de la ea.doi indragistiti....pacat ca sasuke nu e asa ca naruto.daca ar avea macar un sfert din bunavointa lui naruto...of doamne!nu sa ajung niciunde cu el daca-l critic.trebuie sa-l uimesc miine la examene.asta e singura mea sansa.leciile au trecut repede toate.am plecat acasa,se pare ca eram in acelasi drum cu fata aia.pe drum am facut cunostinta:
-eu sunt sakura,sakura haruno.
-sunt hinata hyuga.
-nu as vrea sa fiu indiscreta dar....am vazut cum te uitai la naruto...
-nu mai conteaza asta....orcum suntem tinta usoara pentru iubiriile fara speranta.
-stai linistita.e indragostit lulea de tine.
-stiu.
-stii?si atunci de ce nu-i marturisesti sentimentele?
-mi-e rusine.imi zice hinata
-si lui ii e rusine.trebuie sa faca cinea primul pas,nu?
-cred ca partea barbateasca trebuie sa-si fca datoria.
-nu e neaparat...<>
-sakura...
-da.
-stii ce v-a fi miin la examene?
-habar n-am.
-testul umbrelor clonate jutsu.
-si ce?ma descurc destul de bine,fac 3 clone cu usurinta,tu nu?
-si eu...dar naruto...e cea mai slaba tehnica a lui.la pregatirile pentru examen nu a reusit sa faca nici o clona.
-sunt sigura ca v-a reusi hinata.pentru tine.
am ajuns acasa...mmmm!ce miros.mama pregatise mincarea mea favorita....prajitura cu ciocolata...
-buna sakura!ti-am pregatit mincarea tata favorita.ai muncit mult si miine trebuie sa dai testul.si trebuie sa ai putere.
dupa ce-am mincat si i-am multumit mamei am plecat la mine in camera.era deja trziu,dar,adormi daca poti.gindurile imi zbuau la sasuke...ah....ce frumos e....sau la naruto si hinata.dragostea lor e atit de mare si totusi,li-e rusine sa se priveasca unul pe altul.sa fi fost sasuke indragostit de mine...ce noroc are hinata....
adormisem.
...........................................................................................................................................................
la fiecare capitol voi descrie 3 personaje.

naruto uzumaki-un baiat amabil,plin de voie buna si as spune chiar ca e hiperactiv!nu renunta niciodata si si-ar salva prietenii cu pretul vietii.nu pre-ai place de iruka....insa pina la urma v-a ajunge sa-l iubeasca ca pe un tata.indragostit de hinata.visul lui este sa devina un hokage.

sakura haruno-puternica si frumoasa.uraste pe cel care ii desconsidere prietenii sau pe ea.e indragostita de sasuke.tatal ei esta kakashi.insa nici ea nici kakashi nu stie de asta.

sasuke uciha-rece si indiferent.e singurul supravietuitor al clanului uciha.insa stie ca fratele lui este in viata si vrea sa-l omoare pentru ca a distrus familia.el se indragosteste pe parcurs de sakura insa prefera sa taca si sa nu-si marturiseasca sentimentele pentru ca toate persoanele pe care le-a iubit au fost distruse.
..........................................................................................................................................................
dara viitoare:cit de mare este dragostea lui naruto fata de hinata si ce-ar face el ca sa o protejeze?
personaje pe carele voi descrie data viitoare:hinata,neji,kakashi

7Naruto Empty Re: Naruto Mier Aug 06, 2008 9:33 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

wow , hinata si naruto Naruto 858435 sper sa se combine :>
vreau mai multa actiune cu sasukeeee sa vb cu sakura...

astept nextul :X:X

8Naruto Empty Re: Naruto Mier Aug 06, 2008 12:00 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow!!avem enxt tare!!!
ce sa zic este super tare!!!
sper ca se combuine!!chiar mai palcea!!va trece oare naruto examneul?

9Naruto Empty Re: Naruto Mier Aug 06, 2008 12:44 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

m-a trezit mama.am plecat repede spre scoala si….MINUNE!sasuke mi-a zis:
-buna!sper sa treci testul.nu ai vrea sa ne….
Dar nu a terminat de zis ca a aparut o fata cu parul blond si i-a zis:
-sasuke…nu vrei sa plecam sa ne antrenam pentru test?
-dd-da!
Mi l-a luat de linga mine!proasta!hmm,tocmai cind eram aproape sa ma antrenez cu baiatul visurilor mele…..
Am privit prin jur,naruto vorbea cu hinata.in sfirsit,poate-ssi marturiseste dragostea.mor de curioziatate.stiu ca nu era bine ce fac dar vroiam sa ascult ce zic ei,asa ca mam ascuns dupa un copac insa….nimeni nu si-a marturisit dragostea.naruto s-a bibiit de 100 de ori pina a intrebat-o pe hinata daca vrea sa se antreneze cu el.si eu cu cine sa ma antrenez?atunci a aparut un baiat linga mine,semana mult cu Hinata,ai zice ca-s verisori sau chiar frati!!!!si mi-a zis:
-na-I cu cine sa te natrenezi?
-nu…
-nici eu.poate ne antrenam impreuna….
-bine.
Am plecat in padure sa ne antrenam si noi putinele 15 minute inainte de test.iar baiatul ala la sfirsit mi-a zis:
-esi dragutza….
Am ramas inlemnita,nu mi se miscau buzele.
-m-m-m-m-uulttumesc….am zis eu intr-un sfirsit
-cine da testul azi,o sa fim impartiti in echipe a cite 3.sper sa fiu cu tine.
Am schimbat repede subiectul si iam zis:
-de ce in echipe de cite 3?
-habar n-am ce la apucat pe Iruka_sensei.
-imi dadusem seama,ma antrenasum cu un baiat,care nici nu stiu cum se numeste.asa ca lam intrebat:
-cum te numesti?am vorbit atita cu tine si nici nu stiu cum te numesti.
-neji…neji….
Imi raspunse el,parca dorind sa-si ascunda familia. Dar nu lam mai intrebat de ce.
-eu sunt sakura haruno.
-incintat.
-si eu.

Am ajuns la scoala.primul era saske si a dat testul,toti ninja au dat testu insa Naruto nu,el a facut doar o clona iar trebuie minimum 3.a iesit afara amarit si trist.am incercat sa-l consolez dar nu ma asculta.deodata am auzit o bubuitura,apoi un tipat scurt de fata.cind mam uitat pe locul unde era Naruto el nu mai era.undeva nu departe de linga academine,neji o ataca pe hinata iar acel strigat era al hinatei.naruto a vazut ca neji a ataca pe hinata si a sarit la bataie insa neji era mai puternic.iar naruto se gindea<-n-n-n-aarru-too??si se inrosi ca focul
-hinata,esti bine?zise naruto un pic speriat
-uu-nde e Neji?
-lam doborit eu!spune Naruto plin de mindrie.
In timp ce Hinata era rosie ca focul l-a fata si Naruto la fel.iruka ii urmarea si in gidul lui<>
Naruto o lasa pe hinata intr-un spital,insa peste 3 ore(timp in care Naruto astepta in hol sa-I spuna doctorii noutatile despre hinata)iese hinata cu o doctorita si ii spune lui naruto
-totul e bine.nu va faceti griji.
Iar hinata cind l-a vazut pe naruto i-a zis:
-n-n- arut-t-to…..multumesc mult!
-te simti bine?
-da…multumita tie.
-n-a fost cine stie ce……

Data viitoare in Naruto:naruto trece examenul.repartizarea in echipe.kakashi_sensei,cine mai e si asta?am impresia ca e cel mai prost sensei dintre toti.
……………………………………………………………………………………………………
Neji-verisorul Hinatei.insa el o uraste fiindca tatal hinatei l-a omorit pe tatallui(al lui neji)si acum Neji vrea sa se razbune pe Hinata.indragostit de sakura,are o invidie foarte mare pe sasuke pentru ca sakurail place.

Hinata-nebuna dupa Naruto.foarte timida.crede ca ea si naruto nu vor fi impreuna niciodata.ea vrea sa incheie pace cu neji si nu intelege de ce el(neji) nu vrea.

Kakashi-profesorul(senseiul) sakurei al lui Naruto si al lui sasuke.el e tatal sakurei si trezeste suspiciuni atunci cind sakura spune ca e Haruno.insa cei 3 ninja nu au incredere in el si-l considera doar un sensei amator.vulpea cu noua cozi l-a lovit cu coada pe ochiul sting si tatal lui sasuke,vazind ca e pe moarte,i-a dat sharinganul lui kakashi.

10Naruto Empty Re: Naruto Mier Aug 06, 2008 12:48 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Vreau nextul....acum in clipa asta, in momentul asta....

11Naruto Empty Re: Naruto Mier Aug 06, 2008 1:19 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow!!
avema next!!
tot ce zic este ca vreau nextu acumaplz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Naruto 89851 Naruto 89851 Naruto 89851

12Naruto Empty Re: Naruto Joi Aug 07, 2008 3:11 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

ce super :X

neji indragostit de sakura?
si ce vroia sa ii zica sasuke la sakura? daca vrea sa se antereneze?
m-ai lasat in suspans! astept nextul.

13Naruto Empty Re: Naruto Joi Aug 07, 2008 5:57 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

aha!exact!neji indragostit de sakuura!

ok,ok!hai ca scriu

naruto cu hinata venira repede la academie.pe drum,nici un cuvint,doar priviri scurte si fete rosii.iar Iruka l-a intilnit pe Naruto cu o bentita de ninja:
-naruto,e pentru tine!
-serios?am trecut testul!!ura!ura!ce bine!dar....de ce ma-ti trecut?
-pentru ca ai facut vreo 60 de clone...
-iruka_sensei...de unde stiti?
-heh!am si eu sursele mele de informatie.
"de unde stie si asta ca am facut clone"se gindeste Naruto
hinata murea de fericire.naruto a trecut testul...datorita ei!dupa ce profesorul pleca,naruto ii spune hinatei:
-hinata?multumesc.
-de ce-mi multumesti mie?
-daca nu erai tu...eram doar un tip amarit de la academie.
-dar...tot ce-am facut eu a fost....
insa nu a terminat pentru ca s-a auzit soneria la clasa.Naruto si hinata au alergat repede in clasa,bine ca nu era Iruka.cind am aflat ca Naruto a trecut,m-am bucurat mult.iar cind am auzit ce-a facut neji,doamne fereste!cu ce e vinovata Hinata ca tatal ei i-a omorit tatal lui neji!e nedrept!apoi a aparut iruka si ne-a zis:
-felicitari!toti ati trecut testul.acum veti fi imartiti in echipea cite 3.fiecare avind senseiul lor.hinata se gindeste"te rog sa fiu cu Naruto,te rog sa fiu cu Naruto" iar Naruto"Te rog sa fiu cu Hinata,te rog sa fiu cu hinata"iar Neji de colo"te rog sa fiu cu Sakura"ar ino"vreau sa fiu cu sasuke,sper sa fie cu sasuke"si eu imi doresc sa fiu cu sasuke.iruka:
-echipa numarul unu:
-hinata hyuga,shino Aburame si kiba Inuzuka.
hinata in gindul ei"ce pacat...nu sunt cu Naruto..."
echipa numarul 2:
-neji hyuga,tenten si Rock Lee.
neji se gindeste"dracie!de ce nu sunt cu sakura?ma intreb care v-a fi norocosul"
echipa numarul 3:
-gaara,temari si kankuro.
echipa numarul 4:
-ino Yamanaka,shikamaru Naara si choji Akimichi.
ino se gindeste"sunt blestemata...ajutor,cum mancalaul si lenosul asta,nici nustiu daca voi trece primul de genini"
echipa numarul 5:
-sakura Haruno,uzumaki Naruto si Sasuke uciha.
naruto se gindeste"of!de ce eu?de ce nu am fost cu hinata?vreau sa fiu cu hinata.m-a pus cu gindacul asta de sasuke,nu ca nu-mi place dar mereu tace,nu stiu despre el decit ca il cheama sasuke.bine ca macar sunt cu sakura."
iar sakura"sunt cu sasuke!eu!!!!ce bine!si cu naruto!sunt cea mai fericita fata"
..........................................................................................................................................................
ino-dusmana sakurei,insa cu timpul devin prietene.sunt indragostite amindoua de sasuke.insa sasuke o alege pe sakura.

iruka-profesor la academie,el tine mult la naruto pentru ca e exact ca el,fara parinti,orfan.

shikamaru-prietenul cel mai bun al luinaruto.are o minte foarte ascutita.
.........................................................................................................................................................
data viitoare in Naruto:testul de genini.thnica lui kakashi.

14Naruto Empty Re: Naruto Joi Aug 07, 2008 6:52 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Mdea..mi-a placut oarecum partea asta... si cand o sa o sarute pe sakura?....sper ca in urmatoare parte

15Naruto Empty Re: Naruto Vin Aug 08, 2008 8:50 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow!!
tare,dar nau cazut toti cum voaiai,deci e bn pt sakura cqa a cauzt cu sasuke!!!
next ,te rog!!

16Naruto Empty Re: Naruto Dum Aug 17, 2008 9:28 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ok...

am plecat fericicta spre casa.iam povestit totul mamei.am adormit cam greu,emotiile ma prabuseau,miine era sansa mea sa-i arat lui sasuke ce ninja bun sunt.
mam trezit prima,la 5 dimineata,niciodata nu m-am trezit atit de devreme am facut un dus,mi-am ales cu ce sa ma imbrac,trebuia sa fie si comod dar si frumos.la 6 am trezit-o pe mama,ea mi-a facut micul dejun.deoarece aveam mult timp,am mincat linistita apoi am iesit repede pe usa.am ajuns la academie.nu eram prima,naruto vorbea ceva cu shikamaru,apoi m-a vazut pe mine si mi-a zis:
-buna sakura!
-buna naruto.nu l-ai vazut pe sasuke.
-e acolo"iar sasuke,tot in lumea asta se invirte in jurul lui sasuke!"
am plecat repede spre sasuke si iam zis:
-buna sasuke.
si ciudat,cind m-a vazut,mi-a zimbit scurt si mi-a zis:
-buna sakura,ce faci?
deci,pe linga faptul ca e cel mai dragutz baiat din lume,mai e si misterios,cind e trist,cind e dragutz.
-bine.mersi
-bine...acusi o sa vina iruka_sensei sa ne spuie ce profi o sa avem.as vrea sa avem si noi un prof normal.
iruka_sensei a aparut si ne-a spus ca proful nostru v-a fi kakashi_sensei.oooof!nu stiu nimic de el.si plus la asta...pare atit de batrin....

ne-a dus pe toti intr-o padure pe o poiana si ne-a intrebat:
-eu sunt kakashi Hatake.spunetimi mai multe despre voi,cum va numiti,hoby-ul vostru,visul vostru,ce uriti in viata asta,ce va place.
naruto a luat-o inainte:
-ma numesc uzumaki naruto.hobyul meu e sa maninc ramen.imi place sa asortez diferite feluri de taitei si sa-i maninc.ca sa vad care-i mai bun.urasc pe oricine care imi zice ca-s fraier sau care sta in calea iubirii mele Hi....nu conteaza.visez sa ajung un mare hokage si sa traiesc feicit alatauri de....cineva.
apoi am zis eu:
-ma numesc sakura Haruno.hobyul meu....sa dau diferite petercere.urasc persoanele care imi desconsidera prietenii,sau pe mine.imi place....
si ma uit spre sasuke
visul meu este sa ajung un medic ninja foarte vestit.
apoi a urmat sasuke:
-numele meu este sasuke uciha,nu am nici un hoby,nu-mi plac prea multe lucruri urasc oamenii enervanti,visul meu e sa-l distrug pe cel care mi-a distrus familia.
apoi kakashi ne-aaratat 2 clopotei pe care trebui e sa-i luam de la el.hmmm,noi suntem 3,de ce sunt doar 2 clopotei.straniu....
..........................................................................................................................................................
TenTen-o fata puternica,ea este intr-o echipa cu Neji siil place pe Neji.este putin invidioasa pe sakura pentru ca neji o place.
.........................................................................................................................................................
data viitoare in Naruto-am trecut testul.si asta doar datorita MIE!sasuke m-a sarutat pe obraz......aaahhhh!
...........................................................................................................................................................

17Naruto Empty Re: Naruto Dum Aug 17, 2008 11:51 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

angel a scris:
-numele meu este sasuke uciha,nu am nici un hoby,nu-mi plac prea multe lucruri urasc oamenii enervanti,visul meu e sa-l distrug pe cel care mi-a distrus familia.

=)))))))))))
nu am hobby , nu-mi plac multe lucruri , urasc oamenii =)))))))
mor de ras..
deci lol
:D
faza cu clopoteii l-am vazut in naruto :>
astept cu nerabdare urmatoarea parte :X:X:X abia astept :>

18Naruto Empty Re: Naruto Dum Aug 17, 2008 12:12 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Vreau nextul...dar oricum asa a zis sasuke cand la intrebat kakashi...cik nu am nici un hobby...nu-mi place multe lucruri...doamne...

19Naruto Empty Re: Naruto Dum Aug 17, 2008 2:55 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow!!
multumim de next!!
tare,domane!!! Naruto 667167 Naruto 667167 Naruto 667167
tare saske!!!chiar imi palce!!
vreua next,acuma!

20Naruto Empty Re: Naruto Dum Aug 17, 2008 5:53 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

oare de ce ne-a pus unul impotriva celuilant?o sa-l intreb.
-kakashi_sensei,ma iertati dar...sunt doar 2 clopotei,noi suntem 3....
-desigur!trebuie sa luati clopoteii de la mine,cel care nu-l va lua,v-a fi trimis inapoi la academie.
-dar,iruka_sensei ne-a spus ca trebuie sa lucram ca o echipa,orice-ar fi!
trebuie sa fie ceva la mijloc.
-asta a spus iruka,eu am alte reguli.
nu are cum sa fie,e ceva la mijloc,de ce ne-a pus unul impotriva altuia?
naruto si sasuke se luptau cu kakashi,insa toate atacurile lor erau in zadar,desigur,el e senseiul nostru!noi suntem doar niste ninja prapaditi abia veniti de la academie.trebuie sa fie ceva la mijloc,trebuie!toate atacurile lui naruto si sasuke asupra lui kakashi erau zadarnice.se razboiau amindoi pentru unul din clopoteii aia.asta e!lucru in echipa!ne-a pus unul impotriva altuia ca sa nu trecem testul!acum am inteles!o sa plec sa-i spun lui naruto si sasuke despre ce e vorba.cind le-am spus,la inceput sau gindit putin,apoi au fost de-acord cu mine.am plecat toti spre kakashi si ne-am pus in fata lui.am inceput al ataca din toate partile.naruto vroia sa-l atace din fata,eu veneam in spate.el se dadea la o parte insa un picior de-a lui sasuke ii venea in spate.lam doborit,iam luat clopoteii,unul l-a luat naruto,altul sasuke,eu am ramas fara.insa ei mi-l intindeau ca sa iau unul din clopoteii lor.cind a vazut kakashi asta ne-a spus:
-felicitari!ati trecut testul.toti 3!
sunete de bucurie se auzeau apoi kakashi_sensei ne-a zis:
-lucrul in echipa este foarte important pentru fiecare ninja.vam pus unul inpotriva altuia ca sa lucrati in echipa.si totusi,cum va-ti dat seama ca trebuie sa lucrati in echipa?
naruto si sasuke a zis impreuna:
-sakura!ea ne-a spus ca trebuie sa lucram impreuna.
apoi sasuke s-a uitat la mine in ochi si mi-a zis:
-sakura,multumesc.
apoi a urmat ecva foarte interesant,fata de Naruto si kakashi.....ma sarutat pe obraz![i]doamne!credeam ca o sa-mi iau zborul.mam dus fericita acasa.
...................................................................................................................................
data viitoare in Naruto:petrecerea organizata de mine.primele semne de dragoste a lui sasuke.naruto o sarurta pe hinata.

21Naruto Empty Re: Naruto Dum Aug 17, 2008 7:43 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

hopa...asa imi place...sper ca niciodata sasuke sa plece la orochimaru...cum a focut in episodul 104 parca....

22Naruto Empty Re: Naruto Lun Aug 18, 2008 8:31 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow wow!!tare!!
a pupato pe obraz,f misotoo!!!
vreau next ca sa vad ce se intampla!!acum!@

23Naruto Empty Re: Naruto Lun Aug 18, 2008 9:13 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

gosh imi dau lacrimile
sasuke a sarutato pe obraz pe sakura?:O:O:O:O
cred ca visez:|
next

24Naruto Empty Re: Naruto Lun Aug 18, 2008 9:40 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

stiti ce idee mi-a traznit prin cap?sa dau o petrecere.unde sa invit toata lumea buna.am facut deja lista invitatilor:
1.sasuke(logic)
2.naruto
3.hinata
4.shikamaru(nu-l cunosc dar cred ca e un baiat bun,din moment ce e cel mai bun prieten al lui Naruto)
si cam atit.....o sa trimit invitatiile prin posta!
cind totul era gata au inceput sa se adune lumea la mine acasa.nu e o petrecere mare,doar 4 invitati,oricum,e ceva. Fericit
acasa am si piscina,si pentru ca era vara,am spus tuturor sa-si aduca costumele de baie.imi place sa pregatsc cocteiluri,si era asa cool,toti dadeau comanda de ce cocteil or iar eu le faceam,ma ajuta si mama.am comandat vreo 5 pizze ca sa ne-ajunga.cine vroia minca iar cine nu,se scalda n piscina,nici nu stiam ca sasuke e asa de cool si la distractie,sa-l fi vazut doar cit de fericit era si cu se juca si se zbenguia.la un moment dat mi-a zis:
-sakura,imi place petrecerea asta,nu mam distrat asa de bine de mlt timp...stii..imi plac...oamenii de genul tau...oamenii ca tine
credeam ca am sa zbor a spus ca-i plac oamenii ca mine.YUPII!la petrecere lam cunoscut si pe Shikamaru,nu prea seamana cu Naruto,in timp ce Naruto e hiperactiv,el e un lenos fara pereche dar e destul de dragutz.Hinata nu a mancat deloc,ce-o fi apucato?oare are vreo....Am uitat!Naruto!era prezent si el....Naruto nici gind sa manince pizza,s-a dus la barul de alaturi si si-a luat Ramen.mereu statea in piscina cu Shikamaru si se jucau cu mingea.incepu sa se insereze....er deja ora noua,invitatii au inceput sa plece,primul a plecat shikamaru,apoi naruto cu Hinata caci erau in acelasi drum.insa sasuke aramas cu mine.stateam amindoi pe sezlonguri iar sauke imi spune:
-ce frumoasa e luna.
-hei,uite!o stea cazatoare!
sasuke mi-a zis:
-sa ne punem o dorinta.
eu mi-am pus dorinta sa ma place sasuke.iar el << sa-mi reintregesc clanul si sa-mi gasesc pe cineva cu care sa ma casatoresc,insa deja cred ca mi-am gasit jumatatea >> am admirat amindoi stelele,le-am pus nume,mai povesteam bancuri,erau clipe rupte din basm....
dar ce se intimplase cu naruto si hinata in acest timp?ei mentineau tacerea,mergeau amindoi tacuti,nimeni nu indraznea sa zica vreun cuvind insa naruto rupe taceea:
-ti-a placut la petrecere?
-da....
-stii...hinata...vroiam sa-ti spun.... << haide naruto curaj!fricosule!barbatul trebuie sa faca mereu primul pas >>
-da!
-aaa.....<< zi o data prostule >> imi placi mult....chiar esti dragutza....
la auzul acestor cuvinte Hinata inchise ochii si se lasa dusa de val iar naruto o sarutadulce si suav pe buzele trandafirii.doar luna le cunoastea dragostea cei cuprinde pe amindoi...

25Naruto Empty Re: Naruto Lun Aug 18, 2008 10:21 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

OMG...ador partea asta....de ce nu poate sa fi asa si adevaratul anime...ca cei doi sa se placa....chiar acum ma uitam la Naruto....la batalia finala Sasuke Vs.NAruto...si deja imi ajunge ce vad...

26Naruto Empty Re: Naruto Mar Aug 19, 2008 10:54 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow!! cat de tare!! a sarutat-o cat de tare!!!mia palcut,in sfarsit!!
oare sakura si saske ce vor face!!prostioarte sau vor pelca!!!vreau next!

27Naruto Empty Re: Naruto Mar Aug 19, 2008 11:24 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Prostioare...numai la asta te gandesti nu?

28Naruto Empty Re: Naruto Mier Aug 20, 2008 1:44 am

SchwarzFee

SchwarzFee
Incepator
Incepator

nu am citit tot ce ai pus pana acum ci numai vreo 4 parti, dar nici nu voi mai citit restul. nu ma atrage fic-ul asta.
as vrea sa iti fac cateva observatii, dc vrei sa tii cont de ele bine, dc nu treaba ta:
- scrie cu majuscula la inceput de fraza ca e suparator la citit.
- ar fi trebuit sa optezi pt un size mai mare cand postezi next-urile k mie sincer imi fugeau ochii printre randuri, mai ales ca e 2 noaptea.
- treci prea repede de la o faza la alta, iar multe replici ale dialogului sunt scurte si seci.
- nu ma leg de faprtul k Neji si echipa lui e de aceeasi varsta cu Naruto & Sakura, probabil asa ai vrut tu. si cand a fost momentul in care Naruto a facut 20 sau 30 de clone k nu cred k ai specificat asta, ci numai dc stim noi din anime cum a fost treaba.
- vezi k daca pui text intre semnele <> acesta dispare, e de la forum. nu stiu care e cauza. asa a disparut ceea ce gandea Naruto intr-un next!
- daca fic-ul e scris din privinta Sakurei, cred k ai fi putut sa ii gasesti alt titlu


in fine eu iti doresc succes cu fic-ul, dar eu nu o sa mai pierd timpul cu el! sorry dc am fost dura, dar asta e parerea mea!

29Naruto Empty Re: Naruto Mier Aug 20, 2008 1:20 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

^ putin prea dura dar nu e treaba mea..

super petrecere! Oare sasuke ce va face cu sakura? mi se pare prea diferita sasuke asta fata de cel din anime :-s dar e mai bine asa :)
naruto chiar si-a facut curaj , buna treaba , sper sa fie impreuna .:)
good job , i need next.

30Naruto Empty Re: Naruto Joi Aug 21, 2008 10:22 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ms mult de comentarii.O sa iau aminte de sfaturile tale,SchwarzFee.acum nextu'

Mersera tinindu-se de mina pina la casa Hinatei,Naruto o lasa pe Hinata acasa spunindu-i:
-Ne ve dem miine la academie,te iubesc!
-Pa.Si eu....
Naruto plecase fericit acasa<< Poate pina la urma nu sunt asa de prost de timid precum credeam >>
Intre timp,eu si Sasuke admiram regina nopii,luna.La un moment dat,Sasuke se uita la ceas,era ora 23:03.S-a ridicat repede de pe sezlong si-mi zice:
-O,doamne!e ora 23.trebuie sa plec!
Eram un pic mihnita,doream ca asta sa se termine cu un sarut,dar se pare ca nu fusese asa.Insa,spre mirarea mea,inainte de plecare,sasuke imi darui un mic sarut pe obraz.Tot e ceva!Decit nimic mai bine asa!
-Larevedere,Sakura.Ne vedem miine la academie.
-Bye-Bye,sasuke!
Ii priveam silueta pina ce s-a pierdut cu totul in noapte...Am ramas mult timp privind cerul,sasuke ma placea,chiar daca nu am iubea.cel putin nu o iubea pe nemernica aia de Ino! miine trebuia sa aiba loc a doua misiune de genini.

A doua zi....
Ma trezesc de dimineata bine dispusa penru a incepe o noua zi.Incerc sa sar peste micul dejun:
-Haide sakura,te asteapta o portie de cerreale cu lapte!
-Mama,nu mi-e foame,in plus,am multe emotii!Asta e un examen hotaritor.
-bine....
Am fugit repede spre scoala,dar spre surpriza mea,era doar Shikamaru....ciudat,el era tipul care intirzie mereu la scoala iar acum a venit primul.
-Salut Shikamaru!
-O!Buna Sakura.Hmm,nu stii unde e Naruto,Sasuke,nu e genul lui Naruto sa intirzie....
-Da!Acusi,profesorul ar trebui sa ne spuna misiunea!
O vad pe Ino iar ea imi spune:
-Sakura,draga,vad ca schimbi iubitii ca pe ciorapi.
-De fapt,Ino,doar vorbeam cu Shikamaru.
-Hai ca nu stiu eu ca esti indragostita de el.
Am pufnit in ris si eu si Shikamaru,eu indragostita de Shikamaru?In fine,ma-s mira daca aceasta replica ar fi spusa de altcineva,iar daca e spuna de Ino,nu prea ma surprinde.
-Ino?i-ai vazut cumva pe naruto si Sasuke?
-da....ia-m vazut,se antreneaza impreuna nu departe de casa mea...
Nu-mi vine sa cred,intre ei este o oarecare concurenta,Naruto,care detine puterea vulpe1 cu noua cozi,si sasuke,care detine Sharingan.Se antreneaza impreuna?Si oricum,isi vor ripisi puterile pentru misiune!Un zgomot imi strabat urechile,ma uit in urma,Sasuke cu Naruto,mergind si rizindu-se impreuna....ciudat...
-Buna Sakura!
-B-b-buna Sasuke...
-Salut Sakura,ce faci?
-Multumesc,bine.
-De ce ai intirziat,acusi Lord_hookage ne v-a spune misiunea!
-Am plecat sa ne antrenam.
-Dar va veti irosi puterile!
Dar nu termin de spus pentru ca Lord_Hokage,care tatea linga Kakashi,ne spune:
-Echipa formata din Sakura Haruno,Uzumachi Naruto si Sasuke Uciha,vor primi o misiune de gradu' B.Vor trebui sa-l duca pe Orochimaru,din satul de nisip inapoi in satul natal.v-a trebui sa-l protejati de atacuri ca sa ajunga in siguranta acasa.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Subiecte similare

-

» Naruto
» Naruto
» Naruto Uzumachi

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum