Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Naruto

5 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

31Naruto - Pagina 2 Empty Re: Naruto Joi Aug 21, 2008 11:00 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Deci ce nu mi-a placut in partea asta:
-Cum a sunat cuvantul ala te ubesc pe care i la zis naruto himatei
-si cum sa-l protejeze pe orochimaru...poate sa-l omoare pe orochimaru...oricum nu cred ca are nevoie de ajutor

32Naruto - Pagina 2 Empty Re: Naruto Joi Aug 21, 2008 1:02 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

hmm,X-treme,daca iti amintesti,am spus ca fiku nu v-a fi ca animeul de la tv.Nimeni dintre ei nu stie ca Orochimaru e rau,ei se gindesc ca e doar un ninja nu foarte bun,insa Orochimaru a facut special asta,mai bine tac,ca ti-am spus deja prea multe din partea viitoare...

Edit:ciudat,acest,Orochimaru nu mi se parea doar un ninja amarit,si nush de ce parca dar l-am mai vazut odata.in fine,poate ca sunt prea suspicioasa.l-am urcat pe clientul nostru intr-o barca care se afla pe un riu si despartea satul de nisip de satul ascuns intre frunze.ce misiune usoara pare!am ajuns in sfirsit in satul de nisip.
-Domnule Orochimaru,ati mai avut ninja care sa va duca pina acasa?Il intreaba Naruto strapungind linistea
-NU!Sunteti primii.
-Serios?Dar am inteles de la Lord_Hokage ca ati facut mai multe calatorii in satul nostru.continua Kakashi_sensei.
-Desigur,dar asta e pentru a va distruge pe voi!
zise el,aceste cuvinte,urmate de un ris malefic.toti eram ca piatra.acum am inteles ce e cu strainul asta.s-a prefacut a fi un simplu ninja cind de fapt este foarte cunoscut.un sarpe venit din gura lui Orochimaru il ataca pe Naruto in fata.
-Am aici Vulpea cu noua cozi in persoana,nu mi-ar strica puterea ei.vazind asta,Sasuke lovi cu un cutit sarpele care-l ataca pe Naruto si el se retrase inapoi in gura lui Orochimaru.
-Hopa!Pe cine am aici?Uciha,Uciha,Sharingan!
sasuke a vrut sa-l atace pe Orochimaru insa Naruto in opri:
-Stai!
-Dar,Naruto!zic eu
si apoi inorcindu-se catre Orochimaru:
-ziceai ca eu sunt vulpea cu noua cozi,ce vrei sa spui?
-Nu stii?Tatal tau,care a invins vulpea cu noua cozi,a pus spiritul asta in tine,ai o putere inexistenta...Am nevoie de ea!
-Nu!asta trebuia sa fie un secret!striga Kakashi_sensei.
-Ha-ha-ha-ha-ha!
toti partu il priveam cu ura pe Orochimaru.Dar inca nu-mi vine sa cred ca Naruto este insasi vulpea cu noua cozi.sunt sigura ca Naruto nu v-a credea asta sau se v-a speria de puterea lui.insa se mirarea tuturor Naruto ii spune lui Orochimaru;
-Daca ceia ce spui tu este adevarat,daca tatl meu e al-4-lea hokege,daca am inchis in mine demonul cu noua cozi,aunci te voi invinge.
am vazut inca un om,cu ochelari si cu parul argintiu,care se indrepta spre mine,habar nu aveam cine e,insa el ma lua de mijloc si alerga cu mine.incercam sa ma dezbat din bratele lui,insa nu puteam.
-Sakura!striga sasuke.
-Sasuke,dute si salveaz-o pe Sakura!
-Dar Naruto...
-Dute!Asta e lupta mea.
-dar..
-Fugi!
-bine.

33Naruto - Pagina 2 Empty Re: Naruto Vin Aug 22, 2008 10:34 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!interesant!!mutumesc de next!!!
o batalie cu orocimaru!!ma mir cum de na mai comentat narutooo!!
da ce misiune soara pe naiba!! Ras Dinti
next,plz!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Subiecte similare

-

» Naruto
» Naruto
» Naruto Uzumachi

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum