Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Prezentare generala

+64
DeeaNikol
Meemee
adeleile
&#8224Teen From Mars
măd.dă
andreutza2009
~_*biG^_^d3aL]i'm:burnin
[*Life*without*mask*]
Fraise
gabitzu14
Luove
Naito Kei
*[Lost^In][Your^Mind]*
PinK'a
dropslipicios
Dark Fire
Arianna
~PinK LemonadE~
lil'pussycat
tzoc
adyynutzza
Ioana
:.~YUlia~.:
Brit_fan
Bibbi
DooTzY
BlaK`~aDDicT
Crazy town
Soul Angel
Akate
*LoVe*Me*WhEn*I'm*GoNe*
NeuRoni la Plic
my_love
Black Rose
stefy^_^stefy
~MaD.KiddoH~<3Ally
cold_risen
Kihari
Rain Angel
anwca pwca
*[VoOdOo]*[DoLl]*
gr33n_3y3s
Gothic
stelutzaa verde
^..::~nymphetamine~::..^
inocent_girl
tyna
kaulina
Lily_rbd
live.laugh.love
` Laif !s coLour .
SchwarzFee
#*Pure Energy*#
KittieChaos~DeadlyDesire
Sunny
crina_sasuke kiss love
metzza14
X-treme
Kiss
[a].[girl].[like].[me]
AliceCullen
pinky
Silver_Dragon.
Cris
68 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 11]

91Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 25, 2008 11:35 am

Kihari

Kihari
Incepator
Incepator

heloo...ma cheama Alena am 16 ani si locuiesc in Targu Mures ( deocamdata >.<) sunt de ceva timp fana anime....iar anime-urile mele preferate ar fi : Death Note, Rozen maiden, Demonbane, Air Tv, xxxHolic, Shaman King, Naruto, Ah! My Goddess, Spiral, Kiddy Grade, Jigoku Shoujo, Lovely Complex.....
~ascult in mare parte J-Rock....cum ar fi Luna Sea, Nightmare, Moi dix Mois, Malice Mizer, SuG, Mello,ViDoll, Versailles
dar ascult si alt fel de muzica...ca de exemplu Avril Lavigne, Green Day, chiar si Tokio Hotel ^_^
~sunt o fire destul de sociabila.....cam ametita...aiurita....mereu cu capul in nori.....
Imi place:
-patinajul
-inotul
-desenul
-pictura
-muzica
-statul afara

Nu imi place:
-sa imi zica cineva ce sa fac
-sa ma copieze cineva
-sa ma plimb prea mult

Urasc:
-paianjeni
-oameni enervanti
-culoarea roz
-insectele

So...daca aveti intrebari post here ^_^

92Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 25, 2008 12:34 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

wow bine ai venit , inca o membrisoara noua :*:*:*
din cate te-ai descris esti super draguta :X:X:X
sper sa iti placa aici

93Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 25, 2008 12:36 pm

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Welcome! ^__^

https://sun-time.forumgratuit.ro

94Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 25, 2008 9:28 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

welcome Prezentare generala - Pagina 4 926351

95Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mier Iun 25, 2008 9:30 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Welcome here girl ...

Sper sa t simti bine, sa ne incanti cu prezentza shi sa te distrezi !!!

Spor la postat !!!

96Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Joi Iun 26, 2008 11:06 pm

cold_risen

cold_risen
Incepator
Incepator

Am aflat de acest forum Prezentare generala - Pagina 4 474318 de la o prietena buna inregistrata aici "angel"

97Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iun 27, 2008 10:41 am

~MaD.KiddoH~<3Ally

~MaD.KiddoH~<3Ally
Junior
Junior

hey....i'm mady...or buff...am 15 ani bla bla bla...sunt din bc:|

acu am dat la liceu..am intrat la mate info:|

sunt o persoana timida cu prsoanele care nu le cunosc,dar odata ce ne cunoastem,o sa vedeti ca sutn detul de nebuna...


sunt narcisista si egoita,lucruri pe care eu le consider ca fiin bune,deoarece daca nu te iubesti tu,cine sa o faca?sau egoista...dak dai tot ramai fara nimic..

din pacate sunt si posesiva....si asta e un lucru rau...

pentru prietenii mei sunt in stare sa fac orice.....uneori uit de mine sifac totul pentru ei....


sunt o fire mai inchisa si nu am des momente in care sunt fff sociabila....mai ales cu baietii[si uneori regret asta]



am un stil estul de punk...eu cred k reusesc sa imbin casual cu hippie si punk destul de bine:)Fericit)

nu sunt de acord cu toate plastis sluts:|:|m

nu suport sa tac in fata cuiva
sunt obsedata de tudor chirila:X
ascult in general punk ...si cateva melodii raggae....si hip hop..knd ma apuk...in ultimul timp am ascultat si hard...

in general imi palce muzica necmerciala.


spr sa ne intelegem bine:*:*

98Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iun 27, 2008 10:53 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

eu sutn sigur ca o sa ne intelegem bine si distractie placuta pe forum :X:X:X :*:*:*:*

99Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iun 27, 2008 11:01 am

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Welcome Madu!!!

Sper sa t siti bine p'aci .... Sa t intelegi bine cu lumea si sa ne incanti cu cva lucrari de'ale talee...

Sy yo's obsedata de Tudor :P


Ehmm... !Have fun! ...


+ welcome again ...

100Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iun 27, 2008 7:16 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

ce tzooopel:X:X:X:X:X:X:X:X.......welcome mada:X:X:X:X:X:X:X.....trebuie neaparat sa-ti pui si aici ficurile:X:X:X:X:X:X....
sper sa te simti bine aici:X:X:X:X
welcome again>:D<

101Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mar Iul 01, 2008 5:58 pm

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

Kihari a scris:
Urasc:
-paianjeni
-oameni enervanti
-culoarea roz
-insectele

nu esti singura :he,he,he: :uof?:

102Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 04, 2008 9:15 am

stefy^_^stefy

stefy^_^stefy
Senior
Senior

Buna.Eu sunt noua pe forum si dupa cate am vazut e foarte dragut forumul...Deci sa ma prezint

Numele meu este andreea stefania.Va rog mult sa-mi ziceti stefy ...Am 14 ani si sunt din Bucuresti...Ce sa mai zic despre mine??Nu prea am ce.Vreau sa-mi fac multi prieteni si cam atat

Forumul e super grozav

103Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 04, 2008 9:18 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Esti cumva de pe forumul 4girls? si BUN venit si postare placuta...

104Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 04, 2008 9:21 am

stefy^_^stefy

stefy^_^stefy
Senior
Senior

Ce forum???Spune adresa.

105Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 04, 2008 9:41 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

un forum nu-l m-ai stiu ca m-am certat cu adminele incepea cu 4girls

106Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 04, 2008 9:43 am

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Welcome all, va rog sa ma scuzati ca nu v-am intampinat mai`nainte ... :"> ..

Ei bine, ce pot sa va zic ... distractie placuta si spor la postat, citit ficuri si activitate ;)

Again : WELCOME ALL!

http://h2o-x.wikiforum.ro

107Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 04, 2008 10:01 am

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

Bine ai venit stefy Fericit

108Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 04, 2008 11:15 am

stefy^_^stefy

stefy^_^stefy
Senior
Senior

->Twilight<- a scris:un forum nu-l m-ai stiu ca m-am certat cu adminele incepea cu 4girls

Cred ca stiu forumul dar nu ma-m inscris pe el.Dar dc ma intrebi?

Parca era www.4girls.wikiforum.ro dar nush sigur

Nu e forumul meu e al lui varamea.

109Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 04, 2008 11:48 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

aa pey era una care avea nikul tau....

110Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 04, 2008 11:49 am

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

welcome stefy:).......have fun:X

111Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Vin Iul 04, 2008 1:44 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

stefi pot sa te intrb de ce ai email-ul asemanator cu al lu' andre?

112Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Lun Iul 07, 2008 5:46 pm

AliceCullen

AliceCullen
The Boss right hand
The Boss right hand

Welcome la toti usherii noi ...
Spor la distractie, postat si activat pe forum ...

113Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Lun Iul 07, 2008 6:31 pm

stefy^_^stefy

stefy^_^stefy
Senior
Senior

->Twilight<- a scris:stefi pot sa te intrb de ce ai email-ul asemanator cu al lu' andre?

Adica?nu e la fel.Ea il are andre_RBD_andre@yahoo.com si eu andre.andre1997@gmail.com

Chestia e ca pe mn ma cheama si andreea si parintii mei asa mi la-u facit...Eu as fi vrut sa fie poate stefy.stefy sau ceva asemanator dar ei nu au vrut...Cica e mai frumos andre :uof?:

114Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mar Iul 08, 2008 10:10 am

my_love

my_love
Incepator
Incepator

Buna ma numesc Cristina am 13 ani imi place sa inot,sa ma dau pe role sunt glumeata,imi place sa stau p forumuri sunt din CLUJ!Cam atat si vreau sa va spun ca forumul este foarte frumos!Felicitari celor ce l-au facut!

http://www.crazy-candy.forumcreativ.ro

115Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mar Iul 08, 2008 10:13 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Bun venit my_love Prezentare generala - Pagina 4 236371 sper sa te simti bine cu noi.

116Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mar Iul 08, 2008 11:03 am

NeuRoni la Plic

NeuRoni la Plic
Incepator
Incepator

[b] Well. Sunt Diana. Sau Neuroni La Plic. Am ajuns sa intru pe forumul asta .dand.doar.un.simplu.search.pe.google.whit."Neuroni la plic" .si am vazut postul.unei.copile.de.12.ani.care.folosea.nick-ul.meu.sincer.nu.am.fost.prea.incantata.m-am.inregistrat.si apoi.m-am.mai.uitat.pe.forum.si.mi.s-a parut.interesant. :) So.Acum.sa.ma.prezint.Si.acum.despre.mine.let's see...Sunt incapatanata,nebuna,rautacioasa,
rasfatata.Well.sunt.
foarte.departe.de.perfectiune.but.eu.
sunt.eu.nu.ma.schimb.pentru.nimeni.
Aaaa.Sunt.foarte.orgolioasa.
Ambitioasa.nu.suport.sa.mi.se.spuna.ce.sa.fac[Incerc.sama.tratez.dar.fara.rezultat:))]. [De.obicei.nu.arat.ca.sunt.suparata.si.in.orice.moment.in.orice.imprejurare.afisez.un.zambet.larggg.:X] [Nu.plang.in.public. ^___^ Nu.imi.plac.persoanele.kre.se.ascund.dupa.masti.xeroxurile.fakeuurile.minciuna.ipocriza.lista.ar.puutea.continua.dar.ma.voi.opri.aici.] [i.do.belive.in.faires.:X.sunt.copilaroasa.si.ce?!:))] [Iubesc.muzica.:X si.dansul:X] [Am.foarte.multa.energie:X niciodata.nu.pot.sta.locului.:))] [Sunt.fff.crazy.:)).Iubesc.distractia.
viata:X.si tot ce tine de ea.:X ] [Cam.atat.ca.si.asa.:)).m-am.confesat.prea.mult.:)).si.nu.e.prea.oke:)).] [:X]
So.sper.sa.ne.intelegem.:X

117Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mar Iul 08, 2008 11:16 am

Rain Angel

Rain Angel
Fanatic
Fanatic

bine ai venit pe forum

lasama sa-ti spun ca sa gasesti un nick original in ziua de azi este imposibil . sa zicem ca cred ca geniile gandesc la fel Prezentare generala - Pagina 4 92693
spre exemplu nick-ul asta pe care il am acu , am mai gasit cu el inca 200 pers . de asemenea id-ul meu de yahoo la mai avut altcineva inaintea mea (daca ai inactivitate mai mare de 90 de zile , yahoo iti sterge parola , contactele si recicleaza id-ul - adica poate cineva sa se inregistreze cu el).

cam dai durere de ochi cu puntele alea intre cuvinte

118Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mar Iul 08, 2008 12:13 pm

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

welcome cristina and diana Prezentare generala - Pagina 4 926351 ......sper sa va simtiti bine:).....diana:)....mi-a placut mult descrierea ta:))...

119Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mar Iul 08, 2008 1:26 pm

my_love

my_love
Incepator
Incepator

Henny^.^ a scris:Bun venit my_love Prezentare generala - Pagina 4 236371 sper sa te simti bine cu noi.

cu siguranta o sa ma simt bine! Prezentare generala - Pagina 4 236371

http://www.crazy-candy.forumcreativ.ro

120Prezentare generala - Pagina 4 Empty Re: Prezentare generala Mar Iul 08, 2008 1:39 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

NeuRoni la Plic a scris:[b] Well. Sunt Diana. Sau Neuroni La Plic. Am ajuns sa intru pe forumul asta .dand.doar.un.simplu.search.pe.google.whit."Neuroni la plic" .si am vazut postul.unei.copile.de.12.ani.care.folosea.nick-ul.meu.sincer.nu.am.fost.prea.incantata.m-am.inregistrat.si apoi.m-am.mai.uitat.pe.forum.si.mi.s-a parut.interesant. :) So.Acum.sa.ma.prezint.Si.acum.despre.mine.let's see...Sunt incapatanata,nebuna,rautacioasa,
rasfatata.Well.sunt.
foarte.departe.de.perfectiune.but.eu.
sunt.eu.nu.ma.schimb.pentru.nimeni.
Aaaa.Sunt.foarte.orgolioasa.
Ambitioasa.nu.suport.sa.mi.se.spuna.ce.sa.fac[Incerc.sama.tratez.dar.fara.rezultat:))]. [De.obicei.nu.arat.ca.sunt.suparata.si.in.orice.moment.in.orice.imprejurare.afisez.un.zambet.larggg.:X] [Nu.plang.in.public. ^___^ Nu.imi.plac.persoanele.kre.se.ascund.dupa.masti.xeroxurile.fakeuurile.minciuna.ipocriza.lista.ar.puutea.continua.dar.ma.voi.opri.aici.] [i.do.belive.in.faires.:X.sunt.copilaroasa.si.ce?!:))] [Iubesc.muzica.:X si.dansul:X] [Am.foarte.multa.energie:X niciodata.nu.pot.sta.locului.:))] [Sunt.fff.crazy.:)).Iubesc.distractia.
viata:X.si tot ce tine de ea.:X ] [Cam.atat.ca.si.asa.:)).m-am.confesat.prea.mult.:)).si.nu.e.prea.oke:)).] [:X]
So.sper.sa.ne.intelegem.:X

Ai putea sa scri fara atatea puncte? e chiar deranjant ... app bun venit Prezentare generala - Pagina 4 236371

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 11]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum