Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Vampire's diary

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Vampire's diary Empty Vampire's diary Sam Iun 21, 2008 11:27 pm

*[VoOdOo]*[DoLl]*

*[VoOdOo]*[DoLl]*
Junior
Junior


Vampire's diary

Sufletul mi-e amortit si inca incerc sa imi ridic trupul inghetat de rautati.Sangele nu mai poate circula prin vene din cauza urei inghegate.Gandurile imi strabat morbid capul, imaginea e neclara.Dimineata perfecta..ce dimineata e deja trecut de ora pranzului.Usii trantite, tipete si urlete..sunt doar imaginare.In bucatarie parinti..stau si-si sorb linistit cafeaua.Ei nu iteleg..sau macar daca-ar incerca sa inteleaga..oare ar intelege cineva ce tot zic eu aici?Nu prea cred..incepe sa devina ilogic chiar si pentru mine.Ce?Ce tot naiba zic aici.Nitse cuvinte ametite..trebuie sa ma ridic din pat incepe ritualul plictiselei...

Daca e interesat cineva continui Vampire's diary 92915



Ultima editare efectuata de catre *[VoOdOo]*[DoLl]* in Lun Iun 23, 2008 3:40 pm, editata de 1 ori

http://www.redmoonkaulitz.hi5.com

2Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Dum Iun 22, 2008 10:14 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

[quote="*[VoOdOo]*[DoLl]*"][size=16][font=Comic Sans Ms][color=green]Sufletul mi-e amortit si inca incerc sa imi ridic trupul inghetat de rautati.Sangele nu mai poate circula prin vene din cauza urei inghegate.Gandurile imi strabat morbid capul, imaginea e neclara.

super!imi place cum povestesti!mai ales aici:.(mai susu) Vampire's diary 89851 Vampire's diary 89851 Vampire's diary 89851

3Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Dum Iun 22, 2008 3:25 pm

*[VoOdOo]*[DoLl]*

*[VoOdOo]*[DoLl]*
Junior
Junior

hey:)..Angel thnx:)..acelea e dintr-o compunere a mea"Ura si moarte":D

ehh uite si next-ul, vei avea o surpriza Vampire's diary 895864

_________________________________

Ma dau josdin pat, plec alene catre baiesi privesc in oglinda.Nu-mi vad reflexia, imi umezesc chipul cu apa si-l sterg cu un prosop..Inspir greu si ma duc in bucatarie.Parinti isi beau cafeaua.Ce cafea?Ca acela e sange de pisica toata ziua...defapt toata noaptea.Ma asez alene pe un scaun si mama ca o mama grijulie imi pune in fata o cana plina cu sange de marmota.Preferatul meu, mai ales la micul dejun ma bine dispune.Termin de mancat ma schimb in ceva si ies afara.Luna deja e pe cer, iar stelele ca mici accesorii sclipesc luninand marea de intuneric.

http://www.redmoonkaulitz.hi5.com

4Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Dum Iun 22, 2008 5:03 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

da sunt io interesata de jurnalu asta pt ca imi plashe moolt exprimare ta , nu stiam ca avem o mebra cu o asa exprimare :)
astept inca o parte :)

5Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Lun Iun 23, 2008 3:37 pm

*[VoOdOo]*[DoLl]*

*[VoOdOo]*[DoLl]*
Junior
Junior

La un colt din apropiere micul meu cuib de prieteni isi fac veacul.Unii dintre ei consuma sange de ghepard, este echivalentul beri la oamenii, iar unii cu cocotele lor de gat.
Am ajuns o ciudatenie, dar asta nu e vina mea..destinul a ales asa.Continui drumul alene catre ei.Ajunsa langa ei ne salutam reciproc ma asez undeva si-mi iau o sticla de sange de ghepard.
Ce mai viata, dar defapt nu e chiar viata.Suna cam ciudat viata, asta se intampla de mult in urma cu 70 de ani.Si defapt tot neschimbat arat o adolescenta de 17 ani care are nevoie de sange ca sa traiasca.Dar oare sentimente mai exista?Exista candva..cand descoperisem asa numita"dragoste".Imi aduc aminte perfect era un baiat cu ochii caprui si de o intensitate rar intalnita.

http://www.redmoonkaulitz.hi5.com

6Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Lun Iun 23, 2008 3:43 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

wow dci am ramas ca la dentist:)
dci orice partea a ta zici ca dureaza o vejnicie (asta e bine pt mine)
numai ca dureaza o vejnicie de cuvinte frumoase
adik o tona de cuvinte frumoase
iar referitor la jurnal hm , nu prea inteleg totul
dar sper sa treci si la o actiune ceva cu povestitu
si imi plashe cum ai spus aici
La un colt din apropiere micul meu cuib de prieteni isi fac veacul.Unii dintre ei consuma sange de ghepard, este echivalentul beri la oamenii, iar unii cu cocotele lor de gat.
si nu am intreba de ce pe mine ma amuza fraza asta :)
hai cu urmatoarea parte :*

7Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Lun Iun 23, 2008 3:57 pm

*[VoOdOo]*[DoLl]*

*[VoOdOo]*[DoLl]*
Junior
Junior

pai ca sa-ti explic

E "dimineata" pt un vampir..deci fata aia "adolescenta" e un vampir a mancat, a iesit afara si sa intalnit cu "prieteni" ei..si acum o sa fie o parte cu amintiri..dar o pun mai tarziu Fericit

http://www.redmoonkaulitz.hi5.com

8Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Lun Iun 23, 2008 4:02 pm

live.laugh.love

live.laugh.love
Silver'User
Silver'User

oho ms madame :*:*:*:**
acum am inteles ce tot vroiaia sa scrii acolo :))
thanks :*:*:**

9Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Mier Iun 25, 2008 8:29 pm

*[VoOdOo]*[DoLl]*

*[VoOdOo]*[DoLl]*
Junior
Junior

Era o zi de iunie, chiar pe la inceput.Cerul azuriu, fara niciun nor si batranul soare dupa care tanjeste orice vampir, dar care-i poate fi fatal.Un parc ca oricare altul, o simpla plimbare, o banca cu pricina.Ea a fost vinovata, oarecum.In aceea zi parca calculat, poate chiar asa a fost, ceva nefiresc, imposibil, dar totusi a fost.In aceeasi clipa, in acelasi moment, gandit sau negandit si eu si baiatul cu ochii caprui ne-am asezat pe banca.Doi necunoscuti pe o banca asezandu-se in acelasi timp, ciudat, nu?.Destul de ciudat, cand am vazut ca sa mai asezat cineva imediat m-am uitat catre aceea persoana.Si eu el ne-am privit reciproc, pret de cateva secunde.Nu intelegeam de ce, dar ochii lui asa de frumosii, patrunzatorii, buzele sale rozalii ca niste petale de trandafiri.In mine parca dansau fluturi, iar ochii mei parca erau atintiti si legati oarecum de privirea lui.Era oarecum nefiresc dar, ceva din mine tragea la el si am facut un geste pe care acum il regret.

http://www.redmoonkaulitz.hi5.com

10Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Mar Iul 08, 2008 9:09 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

super!s-a indragostit de un baiat normal.mi-e interesant cese va mai intimpla.next!

11Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Dum Iul 27, 2008 7:36 pm

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

A trecut o luna si 2 zile de cand nu ai mai pus next! Daca pana maine seara nu pui ceva nou, trimit jurnalul la arhiva. Limita este de o spatamana.Sorry!

http://h2o-x.wikiforum.ro

12Vampire's diary Empty Re: Vampire's diary Lun Iul 28, 2008 1:38 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Topic mutat la arhiva , daca o vrei inapoi da-mi un mp.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum