Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

My story(caz real)

+10
my_love
live.laugh.love
cold_risen
Rain Angel
^..::~nymphetamine~::..^
crina_sasuke kiss love
Crazy town
X-treme
` Laif !s coLour .
Silver_Dragon.
14 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

interesanta e viata mea?

My story(caz real) - Pagina 6 I_vote_lcap0%My story(caz real) - Pagina 6 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
My story(caz real) - Pagina 6 I_vote_lcap14%My story(caz real) - Pagina 6 I_vote_rcap 14% [ 3 ]
My story(caz real) - Pagina 6 I_vote_lcap19%My story(caz real) - Pagina 6 I_vote_rcap 19% [ 4 ]
My story(caz real) - Pagina 6 I_vote_lcap67%My story(caz real) - Pagina 6 I_vote_rcap 67% [ 14 ]
Total voturi : 21


In jos  Mesaj [Pagina 6 din 6]

151My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Dum Aug 17, 2008 2:51 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow!!
dar ce sa intamplat!!
sunt curioasa!!!hmmm,nici nu putea sa vb,naspa!!
eu vreua next acu!

152My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Mar Aug 19, 2008 9:11 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

unicul lucru pe care il stiam e ca eram in spital.oare se intimplase ceva cu mine?si cine e jack?de ce mintea mea striga acest nume in continuu.nu-mi amintesc nimic.oare ce face sergiu?aud usa deschizindu-se,iar pe ea intra sergiu,cind m-a vazut cu ochii deschisi si mai ale,ara aparat de respiratie artificiala a sarit pe mine cu lacrimi in ochi si-mi zicea:
-traiesti!!!!!multumesc doamne multumesc!nu-mi vine sa cred!toate aceste zile,am stat doar in spital,ca sa aflu ca TRAIESTI!
traiesc???ce vrea sa spuna?traiesc doar ca...ultimul lucru pe care mi-l amintesc,patinam pe gheata,a nu,skiam linisstita,dar oare de ce eram in spital?gata,m-am saturat!o o s-o intreb pe mama prin semne ce e cu mine.am inceput a da din umeri,apoi am aratat cu degetul la mine,si la peretii camerei de spital.mama intelese si imi spuse:
-te-a gasit andreea,erai inconstienta in mijlocul drumului,nu erai moarta,erai in coma,2 luni ai stat in coma si azi te-ai trezit.ai fost adusa de urgenta in bucuresti,la un spital mai bun,.
deci asta se intimplase.am stat tocmai 2 luni in coma!!!ma intreb de ce eram inconstienta in mijlocul drumului?ce se intimplase cu mine?ma intreb ce mai fac colegii mei.si de de mintea mea striga foarte tare si parca temator "jack" si imi apare in fata imaginea unui tip dragutz.cine e acest tip si ce are el cu mine?

153My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Mar Aug 19, 2008 10:51 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

hmm,ciudata!!!inconstienta??pur si simplu,cred ca sa inta mplat ceva!!
vreua nexr plz!

154My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Mar Aug 19, 2008 9:40 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

Am citit tot ficul si daca te astepti sa spun"e super"atunci te inseli
Sa incep cu inceputul:
-Deci,tu nu folosesti "a" pentru "â " ci "i",si da un aspect GROAZNIC ficului.PLus de asta eu in loc de "langa" inteleg "(sa) linga",deci verb in loc de adverb
-In al doilea rand: Toate aceasta poveste mie imi suna a TELENOVELA!Pur si simplu ideea consta mereu in "sunt in lov dupa unu,ne certam,ne impacam,mi-o trag cu ala,dupa sunt violata,apoi ala sare la bataie,apoi ajung in spital"
-Ai foarte mari dezacorduri ,si cuvinte care nici nu exista in dictionarul limbii romane.,de exemplu "parsc"
-Apoi,unde mai e diferenta intre "i" si "â "?
-Descrierea si naratiunea perfecta,explicita cred ca reprezinta extraterestrii pentru ficul asta
-Nici macar un dialog perfect,cu sentimentele descrise,iubire,ura,tristeze...NIMIC!Scrii eventual ceva de genul"a zis ala,a facut el"
-Nici la partea la care ai vrut sa fii mai "poetica"-desi eu nu inteleg acest termen-nu ti-a reusit nimic altceva decat o invalmaseala de cuvinte,fara figuri de stil si cu foarte multe dezacorduri si repetitii(nu ca figuri de stil)
-Nu scrii cu majuscula inceputul unei fraze sau propozitii.
-Apoi,ai zis ca varstele personajlor sunt de 16-17 ani,dar la inceput ai zis ca andreea s-a sarutat cu cu baiat din clasa a6a B deci nu cred ca o tipa de 16 ani ar fi cu un mucos de clasa a6a,si cand ar fi crescut atat?
-Intelege omu` ca e jurnalul tau dar ca sa ne transmiti ceva tre sa pui si figuri de stil pentru ca tot ce ai scris tu aici pare rezumatul unei telenovele
-Mie personal nici nu mi se pare o idee asa de buna,e mult prea banala si nici partile cu +18 nu le-ai descris asa cum trebuie.Ai scris aia ma f*t si imi maseaza sanii,foarte interesant.(App;eram sarcastica)
-Si jake ala nici nu e asa de dragutz,si cum explici ca fata asta asa de talentata( ca doar intr-o piesa de la scoala a jucat pe iepurasu si a plans asa de frums si erau asa de invidioase colegele pe ea)mereu pateste cate ceva si ea nefiind asa de frumoasa tot a reusit sa si-o traga cu cel mai dragutz baiat din clasa,din nou foarte interesant
-Si faza cu taiatu venelor,trebuia sa descrii cum lama ii apasa incheietura tot mai mut bla bla bla,zici mi-am taiat venele de parca ar fi ceva de genu "buna ziua"
-a zis undeva cris,nymphetamine ca ne santajezi,aici avea dreptate,si ea vroia sa citeasca si te ajuta sa-ti imbunatatesti stilul
-Asa de repede a ajuns in spital,nu ai mai scris ca nu mai vazut nimic
-Si undeva ai zis de un paiajne,lucru total aiurea
-Plus ca de greselile de ortografie nu mai vorbesc,sa speram ca tot ce ti-am zis va fi de ajuns ca sa te ajute cu ceva
-Si toti se iau de jake de parca ar fi ceva...dar nimeni nu se ia de modul tau de a scrie,care e foarte slabut
-Cati ani ai?As vrea sa aflu si acel amanunt

*Nu va suparati pe mine dar acestea sunt o parte din parererile mele,si vreau sa te ajut sa fie un fic bun*
acum next si sa vedem ce vom mai face

155My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Mar Aug 19, 2008 10:15 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Pey cred ca are 12-13 ani..si acum si mie mi se pare o telenevela...adica la inceput erau in clasa a6-a...sii in plus titlul mai e si my story(caz real) si tu ai doar 12-13 ani.....nicidecum 17

156My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Mar Aug 19, 2008 10:20 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

Da,plus ca sunt foarte multe elemente fictive
si sunt sigura ca de fapt tu doar ai fost cu clasa in vreo excursie s-a dat unu la tine si probabil te-ai taiat la deget
ma rog

157My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Mier Aug 20, 2008 9:39 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

Sa incep cu inceputul:
-Deci,tu nu folosesti "a" pentru "â " ci "i",si da un aspect GROAZNIC ficului.PLus de asta eu in loc de "langa" inteleg "(sa) linga",deci verb in loc de adverb

-doar ca ma-m obisnuit cin loc de a sa pun î)nu gasesc î din a in tastatura My story(caz real) - Pagina 6 268777 )

-In al doilea rand: Toate aceasta poveste mie imi suna a TELENOVELA!Pur si simplu ideea consta mereu in "sunt in lov dupa unu,ne certam,ne impacam,mi-o trag cu ala,dupa sunt violata,apoi ala sare la bataie,apoi ajung in spital"
asta si vreau sa fie,telenovela,sa fie dramatic.

-Ai foarte mari dezacorduri ,si cuvinte care nici nu exista in dictionarul limbii romane.,de exemplu "parsc"
pentru ca nu sunt din romaniadaca stii tara ta vecina,moldova,atunci afla ca sunt de-acolo.nu mi-am petrecut nici un an in romania chiar daca parintii mei au si prieteni aici si avem o relatie buna cu romanii.

-Apoi,unde mai e diferenta intre "i" si "â "?
sincer sa-ti spun,in classele primare,profa ne-a invatat cu î ci nu cu a din a.nu gasesc la tastatura a din a My story(caz real) - Pagina 6 268777 )

-Descrierea si naratiunea perfecta,explicita cred ca reprezinta extraterestrii pentru ficul asta
ai drepatete,multumesc pentru sfat. :asd:

-Nici macar un dialog perfect,cu sentimentele descrise,iubire,ura,tristeze...NIMIC!Scrii eventual ceva de genul"a zis ala,a facut el"
hm...

-Nici la partea la care ai vrut sa fii mai "poetica"-desi eu nu inteleg acest termen-nu ti-a reusit nimic altceva decat o invalmaseala de cuvinte,fara figuri de stil si cu foarte multe dezacorduri si repetitii(nu ca figuri de stil)
daca crezi tu...fie

-Nu scrii cu majuscula inceputul unei fraze sau propozitii.
of!doamne!sunt satula de asta la lectii!

-Apoi,ai zis ca varstele personajlor sunt de 16-17 ani,dar la inceput ai zis ca andreea s-a sarutat cu cu baiat din clasa a6a B deci nu cred ca o tipa de 16 ani ar fi cu un mucos de clasa a6a,si cand ar fi crescut atat?
Sa incep cu inceputul:
-Deci,tu nu folosesti "a" pentru "â " ci "i",si da un aspect GROAZNIC ficului.PLus de asta eu in loc de "langa" inteleg "(sa) linga",deci verb in loc de adverb

quote="angel"]acum e vacanta(in tara unde traiesc eu)si nu se intimpla evenimente.dar ca sa nu trebuiasca sa-l inchid,o sa scriu minciuni,vreau sa spun,pina acum a fost viata mea dar acum nu voi scrie viata mea ci inventii de-ale mele.next:[/quote]
vezi ce-am scris aici?

-Intelege omu` ca e jurnalul tau dar ca sa ne transmiti ceva tre sa pui si figuri de stil pentru ca tot ce ai scris tu aici pare rezumatul unei telenovele.
asa si vreau sa fie.

-Mie personal nici nu mi se pare o idee asa de buna,e mult prea banala si nici partile cu +18 nu le-ai descris asa cum trebuie.Ai scris aia ma f*t si imi maseaza sanii,foarte interesant.(App;eram sarcastica)
nu sunt buna la parti da-stea.mai ales ca inca sunt mica ca sa cunosc toate aspectele.

-Si jake ala nici nu e asa de dragutz,si cum explici ca fata asta asa de talentata( ca doar intr-o piesa de la scoala a jucat pe iepurasu si a plans asa de frums si erau asa de invidioase colegele pe ea)mereu pateste cate ceva si ea nefiind asa de frumoasa tot a reusit sa si-o traga cu cel mai dragutz baiat din clasa,din nou foarte interesant.
am scris ca erau cei mai buni prieteni,su nu am spus ca sergiu e cel mai dragutz baiat din clasa.cit despre jack,e foarte greu sa gasesti pe internet o poza cu un tip super-dragutz si mai ales sa coincida virstei care ai pus-o in fik.

-Si faza cu taiatu venelor,trebuia sa descrii cum lama ii apasa incheietura tot mai mut bla bla bla,zici mi-am taiat venele de parca ar fi ceva de genu "buna ziua"
ai dreptate....

-a zis undeva cris,nymphetamine ca ne santajezi,aici avea dreptate,si ea vroia sa citeasca si te ajuta sa-ti imbunatatesti stilul
aici nu ai dreptatae.nu santajam pe nimeni

-Asa de repede a ajuns in spital,nu ai mai scris ca nu mai vazut nimic
cine?(nu a vazut nimic)

-Si undeva ai zis de un paiajne,lucru total aiurea
mie mi-a placut...

-Plus ca de greselile de ortografie nu mai vorbesc,sa speram ca tot ce ti-am zis va fi de ajuns ca sa te ajute cu ceva
am tastatura veche,stii ce greu e sa scrii cu ea?

-Si toti se iau de jake de parca ar fi ceva...dar nimeni nu se ia de modul tau de a scrie,care e foarte slabut
de ce?jack e un personaj rau.si ce sa fac eu daca nu am talent la scris fikuri?nu sunt ca tine.

-Cati ani ai?As vrea sa aflu si acel amanunt
am 12 ani.

*Nu va suparati pe mine dar acestea sunt o parte din parererile mele,si vreau sa te ajut sa fie un fic bun*
acum next si sa vedem ce vom mai face.
nu-i nic!din greseli se invata.

nextu il scriu mai incolo. Huh?

158My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Mier Aug 20, 2008 9:55 pm

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

Stii,daca incerci sa ma faci sa ma simt prost si esti sarcastica nu reusesti,am auzit prea multe insulte la viata mea:D
Tasatatura in primul rand trebuie setata pe romana ca sa pui diacrtice
Svuze dar noi suntem romani si nu cred ca suntem obligati sa citim cuvinte in moldoveneasca sau ce limba stii tu numa ca sa fim fani al acestui fic
Deci tu,catalina din fic ai escris tema de jack s-a terminat parte si apoi la spital,dar trebuia sa zici ca a vazut negru in fata ochlior bla bla bla
Sa vedem ce va fi de nextul viitor si da o tura pe la ficurile lui AliceCullne sa vezi cum se scrie cu adevarat
nici eu nu pot spune ca ma pricep,daca vrei sami citeasti ce am scris din fic imi poti da un pm in orice caz e probabil sa-l pun pentru a afla si parerea voastra
ma rog...prea multa vorbarie:D

159My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Sam Oct 25, 2008 12:55 am

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

ar trebui sa adaugi la sondaj e cel nasol fic ever!=)))))))....
deci pe bune...e cel mai banal lucru pe care l-am citit vreodata...si mai invata si tu romana=)))))sau tu o faci cu femeia de servici?=))))

160My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Sam Oct 25, 2008 1:41 am

*[Lost^In][Your^Mind]*

*[Lost^In][Your^Mind]*
The Boss
The Boss

criss,cred ca face moldoveneasca ei cu aia care spala wc-urile
si care a vazut scene de sex pe acolo
si la ora le explic cum fac aia sex

deci mor de ras
bagamias ceva in ficul asta =))
nu mai poooooooooooooooooooot=))

161My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Vin Ian 02, 2009 6:17 pm

cold_risen

cold_risen
Incepator
Incepator

OPA!!!Ce frumos! Administratorul incalca regulile!!!Aveti dreptate,forumul se duce de rapa, daca administratorii, incalca regulile, atunci de ce n-ar faceo membrii? Eu o stiu pe Silver_dragon de mult. S-a simtit ofensata cand a citit asta, si a parasit forumul. Asa vor face toti membrii, daca mai scriti asa prostii! Si este o regula care spune" Se critica ficul, nu persoana"

162My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Sam Ian 03, 2009 5:11 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

ea nu mai e administratora si nici eu...si forumul e de kkt..eu intru pe el cand ma plictisesc si am chef de cearta...si nu te lua de ele...ca stiu ele ce vorbesc...

163My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Lun Ian 05, 2009 12:07 am

cold_risen

cold_risen
Incepator
Incepator

vrei sa spui ca au dreptate? Ca Silver_dragon face romana, pardon moldoveneasca cu aia care spala Wc-urile? Deci, eu am observat ca de cand a aparut asta care zice prostii, cum o mai cheama, Lost in your mind, forumul sa dus de rapa.Deci, acum pot sa folosesc prostii? Ca am chef de cearta. Deci, Lost in your mind, stergeti fundul de kkt, chiar daca fikul nu e atatde bun, de ce nu ai facut tu unul? Adica ea se chinuie sa scrie un fik, iar tu nici macar nu ai incercat, si o critici pe ea? Ei bine,in cazul ala, tu esti femeia aia care spala WC-urile My story(caz real) - Pagina 6 614494

164My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Lun Ian 05, 2009 2:35 am

jocker_94

jocker_94
Incepator
Incepator

deci... sunt baiat si mam inscris pe forumu asta doar ca sa bag un coment la ficul asta... b c plm aveti cu ficul asta.. fata sa straduit sa faca si ea un fic... i voi icepeti sa va laudati ca sunteti mari tarance... am vazut mai sus ca o fata d 16 an nu sa uita la un baiat de 12 ani... ei uiteca eu nu am 12 ani... am 15... si am avut o pietena care a avut aproape 18 ani... ba mi proaste mai sunteti unele... My story(caz real) - Pagina 6 75612 chiar sunt curios sa vad un fic care sa fie scris de alea care sau kkt in ficul asta... ca sa vezice ma cac eu in ficul vostru... vati trezit si voi mucoaselor si vati decis sa comentati... haha My story(caz real) - Pagina 6 950283 ce sa zic... sa stiti ca nu ma speritai daca suntteti administratori... si asa care vede ce am scris (unul din administratori) sunt sigur ca il a sterge... pt ca l-m criticat... daca il va sters coentul asta... va promit ca va injur pe fiecare topic care il are forumu asta... My story(caz real) - Pagina 6 987855 My story(caz real) - Pagina 6 987855 My story(caz real) - Pagina 6 987855 My story(caz real) - Pagina 6 987855 My story(caz real) - Pagina 6 987855 My story(caz real) - Pagina 6 950283 ... gata cred ca mam calmat... daca vreti s stiti am cometat doar pentru ca persoanele ca voi (laudaroase) si care se cred in varful muntelui imi fac niste draci decred ca ias da cu capul de toti peretii... poate sa fie si basescu... eu unu ma enervez la culme cad va vad ca crticati in halul asta... puteati pur si simplu sa ii spuneti ca nu descrie bine personajele si ce probleme mai are ea.. nu sa va cacati in forumul asta... hai ca am scris prea mult... pa My story(caz real) - Pagina 6 75612 My story(caz real) - Pagina 6 98263 My story(caz real) - Pagina 6 98263 My story(caz real) - Pagina 6 98263 My story(caz real) - Pagina 6 98263 My story(caz real) - Pagina 6 98263


PENTRU TOTI CEI CARE AU CRITICAT FICUL ASTA

165My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Lun Ian 05, 2009 9:36 pm

cold_risen

cold_risen
Incepator
Incepator

Pentru Jocker si cold_risen:
Sunt Silver_dragon, dar criu de pe parola prietenei mele. MOOltumesc la amandoi ca mi-ati luat apararea My story(caz real) - Pagina 6 518895 , catdespre Lost in you mind, atat pot sa zic My story(caz real) - Pagina 6 695812 Si nu va abtineti sa injurati, nimeni nu mai intra pe forumul asta, e un forum de cearta, asa ca, cand te plictisesti si ai chef de cearta, intra aici!

Pentru admini:Ce a fost forumul asta odata? Un loc cald si primitor, un forum cu multi membri activi, unde era interesant sa intri! Ce e acum? Un kkt, Userii au inceput sa se sature de milioanele de reguli, au inceput sa se injure, si a aparut Lost In Your Mind ca admin! Thoamne fereste! Ce mai admin!

Dar inca mai ptem schimba asta!
Daca muncim, daca stergeti toate posturile de cearta de aici, toate fikurile, tooot, rechemati membrii inapoi. Niste scuze n-ar strica, atunci acest forum poate deveni ce a fost inainte!

166My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Sam Ian 10, 2009 9:50 pm

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

ohhh gd...ce imi place forumul asta cand nu am ce face...nu am nimic de comentat...imi place doar sa rad...si cold_risen...nu ma refeream la faptul ca face romana cu femeia de servici...asta e doar o aiureala spusa rpobabil la nervi...(si nu, nu incerc sa i-au apararea nimanui sunt neutra)

167My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Sam Iun 12, 2010 11:03 pm

MissCapsunika

MissCapsunika
Incepator
Incepator

doamne deci.....eu iiubesc ficul te rog continual...poate acm a trecut 2 ani si acm ai 14 dar dak mai treci pe aici te rog.....continua ficul..

168My story(caz real) - Pagina 6 Empty Re: My story(caz real) Sam Iun 12, 2010 11:16 pm

MissCapsunika

MissCapsunika
Incepator
Incepator

id meu e:
catalina_dolce12
care o stie pe silver_dragon plz bagati-mi id-ul si datimil p al ei plz

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 6 din 6]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Subiecte similare

-

» Story
» My sad story
» One story!
» Ghost's story
» Girl Story

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum