Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

My story(caz real)

+10
my_love
live.laugh.love
cold_risen
Rain Angel
^..::~nymphetamine~::..^
crina_sasuke kiss love
Crazy town
X-treme
` Laif !s coLour .
Silver_Dragon.
14 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

interesanta e viata mea?

My story(caz real) - Pagina 4 I_vote_lcap0%My story(caz real) - Pagina 4 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
My story(caz real) - Pagina 4 I_vote_lcap14%My story(caz real) - Pagina 4 I_vote_rcap 14% [ 3 ]
My story(caz real) - Pagina 4 I_vote_lcap19%My story(caz real) - Pagina 4 I_vote_rcap 19% [ 4 ]
My story(caz real) - Pagina 4 I_vote_lcap67%My story(caz real) - Pagina 4 I_vote_rcap 67% [ 14 ]
Total voturi : 21


In jos  Mesaj [Pagina 4 din 6]

91My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Joi Iul 10, 2008 7:35 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ups!scuze!o sa fiu mai atenta ata viitoare...

92My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Joi Iul 10, 2008 8:28 pm

stefy^_^stefy

stefy^_^stefy
Senior
Senior

E destuld e dragut fikul...Ar trebui sa-l continui

93My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 11, 2008 7:41 am

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Foarte frumos fikul,imi place mult.Astept nextul!

94My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 11, 2008 10:14 am

my_love

my_love
Incepator
Incepator

super ar trebui sa pui nextul pentru ca este bestial

http://www.crazy-candy.forumcreativ.ro

95My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 11, 2008 1:38 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

deci cind voi scrie cu scris inclinat spre dreaptaasta e cea ce gindesc eu.


-si deci mai ramineti o saptamina?
noi dam afirmativ din cap.
-super!
si deodata apare doctorul si ne spune:
-fratele meu e foarte bucuros sa va primeasca inca o saptamina.aveti noroc!ce super!
acum cred ca trebuie sa lasati pacientul sa se odihneasca.
-pa vasile!vom veni si miine.ii zice sergiu.

eu cu sergiu iesim din spital si sergiu-mi zice:
-ce bine ca e totul bine dar poate mergem la un restaurant sa mincam?mor de foame.
-si eu!haide la un restaurant.

am plecat la restaurantul "silver dragon".am intrat in sala si chelnerul ne intreaba:
-doriti ceva?
iar sergiu:
-orice!mor de foae asa ca datimi un porc gras si prajit.
-sergiu!ii zic eu.
-bine,bine!dati-mi doua pizza cu ciuperci si,ce vrei catalina?
-un cocteil cu ciocolata!
-bine,deci,doua pizza cu ciuperci,un cocteil cu ciocolata si mie un cocteil "europa".ii zice sergiu chelnerului
chelnerul pleaca.iar eu ii zic lui sergiu:
-grozav ar fi sa-i cuplam pe jack cu andreea.poate atunci ne-ar lasa in pace andreea.
-n-ui o idee rea!

chelnerul ne-a adus pizza si bauturile iar eu cu sergiu discutam.
la un moment dat se aude usa barului.in mod normal nu mas fi uitat cine intra dar acum nutiu de ce mam uitat si am vazut cum intra ANDREEA cu JACK sarutimdu-se si tinidu-se de mina.iar sergiu-mi zice:
-s-ar putea ca visul tau a devina realitate.deci,sa ne facem ca nu iam vazut!
asa si am acut.eu am intors capul si am mai luat o gura de cocteil.andreea insa ne-a vazut si ni-a zis ironic:
-mm!hulubeii maninca!si apropo,vreau sa va fac cunostinta cu noul meu iubit,jack!
-jack!
-buna catalina.tu si cu andreea va cunoasteti?
-da!ne cunoastem.
-sunt sigura ca aveti o multime de lucruri in comun!
eu nu-i raspund,dar ii spun andreei:
-noi,plecam pin' la baie!voi mai discutati...
si o iau pe andreea de mina,o duc de-o parte si-i spun:
-ce se-ntimpla?
-ce?esti geloasa cumva?
-eu?geloasa?nu!pur si simplu...ma intrebam cum va-ti cunoscut?
-vasile ne-a facut cunostinta!
-vasile?dar cum?el e in spiatal!
-in spital?serios?si cit va sta?
-o saptamina.
-dar noi trebuie sa ne ducem acasa!
-corectie!tu te duci acasa!
-ce?
eu cu sergiu ne-am cerut permisiunea sa mai stam o saptamina pina iese vasile din spital si ne-a dat voie.nam vrut sa-i spun povestea cu doctorul si toate astea,nu prea-mi place sa stau la taclale cu ea.si in plus,poate se duce si ea sa ceara permisiunea patronului si sa se faca de rusine
-serios?
-a da!am vrut sa te intreb.cum ti-a facut cunostinta vaile cu jack?
-pai vasile se plimba,nustiu un de se ducea.
-cind a fost asta?
-cu vreo 3 oare-n urma[i]trei ore in urma?cam atit sar estima timpul de la accident si pina acum!trebuie sa aflu mai multe.o sa scot intrebari din ea pina aflu tot! cine stie,poate chiar ea e responsabila de accident.

96My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 11, 2008 1:48 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Huh, poate ea e , dar eu nu cred. Repede sa combinat cu Jack nu gluma. Chiar ca e fitzoasa fata dak se combina de la zi la alta cu cineva. Astept continuarea si ma bucur ca [,] catalina e impreuna cu sergiu din nou.

97My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 11, 2008 2:16 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wowo
tare!!
ce repede sa combinat,merge oricum!!
scz ca nu tiam last comment!!
next!! My story(caz real) - Pagina 4 236371

98My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Sam Iul 12, 2008 4:57 pm

my_love

my_love
Incepator
Incepator

Ce tare partea next

http://www.crazy-candy.forumcreativ.ro

99My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Dum Iul 13, 2008 9:36 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

pai asta e suspicios!cum de sa combinat asa de repede Andreea cu ala.si apropo:nu o suspectez pe andreea,ci pe jack,pentru ca el traieste pe undeva prin zona si are masina iar,dak va amintiti,medicii au spus ca problema e un accident de masina.o sa vedeti in partea viitoare ce se mai intimpla.

[i]dar,nu.nu poate pentru ca nu are masina,dar jack are!si e cam suspicios ca sau combinat asa de repede![i]
fara a mai sta mult pe ginduri andreea imi zice:
-uite,mia facut placere sa vorbesc cu tine dar trebuie sa plec!
ea se aseaza cu jack si cu niste ochi speriati incepe ai povesti ceva.

eu ma asez la loc sii zic lui sergiu:
-poti sa ma crezi nebuna dar eu cred ca jack e implicat!
-yes!in sfirsit am gasit ceva rau la tipul asta!stiam eu ca ceva nu e in regula cu el!ura!
-sergiu!nu e de glumit.
-nu glumeam.bine,bine,de ce crezi asta?
-pai,am intrebato pe andreea cum des-a cuplat asa de repede cu jack.ea mi-a zis ca vasile le-a facut cunostinta.
-si?
-am intrebaro la ce ora,si mi-a zis ca cu vreo trei ore in urma.tocmai atunci cind sa intimplat accidentul de masina.
-andreea nu are masina!
-stiu!dar jack are!el are 18 ani si deci,poate merge cu masina!poti sa iei permisul de la 18 ani!
-hmm...devine suspicios...
-si-apoi,cum de sau legat astia in 3 ore?
-am eu o idee.dak jack la lovit pe vasile sub ochii andreei iar ca andreea sa-si tina gura el sa cuplat cu ea.
-sergiu,pe cit el de dragutz,pe-ati de destept!
-multumesc!
-sa vede, ce se mai intimpla,hai acasa.

am iesit din restaurant,tacerea se mentinea,doar mici saruturi tulburau linistea.amindoi ne gindeam la ce se intimplase.nici unul dintre noi nu indraznea sa zica ceva.dar sergiu pina la urma-mi zice:
-si totusi,nu-mi vine sa cred ce cred eu.
-mie da!deci,joci cu mie rolul detectivului?
-da!iar "da-ul"este urmat de un sarut lung.

am plecat la loctul faptei,dar nu am gasit nimic in afara de singele rosu pe zapada alba.sergiu mi-a zis:
-halal detectivi mai suntem!
in momentul ala vad pe zapadata ceva. il ridic si citesc:
permis de conducere.

era zgiriat.cu greu desluseam literele,totusi am vazut o poza,nu intelegeam a cui e.erau rupturi peste tot!si permisul nu era intreg!partea aia unde trebuia sa fie scris numele era taiata.era doar jumatate de permis.
-sergiu!uite!
el se uita atent la permisul ala si zice:
-poate ca nu suntem chiar atit de jalnici.hai la hotel sa-l analizam.

am plecat la hotel,am ajuns in camera lui si-l vadem pe jack.eu ascund repede permisul si zic:
-jack!ce cauti aici?
-vreau sa vorbesc cu sergiu intre 4 ochi.
-eu atunci...o sa plec.

am lecat lamine in camera si o vad pe andreea.
-uite ce e andreea?nam chef de remarcile tale idiotesti,si,cum lai fi tu manipulat pe jack impotriva mea si a lui sergiu n-o sa reusesti,pentru ca sergiu ma iubeste!

dar o vad pe andreea plingind si zicindumi:
-iartama!sunt o proasta!sunt idoata.te-am facutsa suferi,tu,fiind cindva cea mai buna prietena a mea,sperca poti sa ma ierti.desi stiu ca raspunsul va fi NU eu voi trai mereu cu gindul la clipele frumoasa traite impreuna.

100My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Dum Iul 13, 2008 10:29 am

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

WHAT? My story(caz real) - Pagina 4 268777 Andreea isi cere scuze? vrea sa fie prietene? ce-o fi apucat-o? hm.. mi se pare suspect. Totusi , astept next sa ma lamuresc. Oare catalina o va iertA?

101My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Dum Iul 13, 2008 11:17 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

mai bine o iarta ca sa scoata cuvintele cu clestele din gura ei...

102My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Dum Iul 13, 2008 2:04 pm

my_love

my_love
Incepator
Incepator

Sao ierte sa afle mai multe catalina..nextull

http://www.crazy-candy.forumcreativ.ro

103My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Dum Iul 13, 2008 2:24 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

eu ma gindesc un pic apoi zic:
-in regula,unde e camera ascunsa?
-nu e nici o camera ascunsa,chiar imi pare rau,am fost o idioata!recunosc!
poate reusesc sa ma folosesc de ea ca sa aflu informatii
-sigur ca te iert andreea,prietena mea!
-ce bine!iti multumesc ca ai gasit puterea sa ma ierti,dupa atitea cite ti-am facut...
-apropo:ai fostla spital la vasile?
-da...
-ai aflat ceva?
-nu...dar vreau sa stau si eu saptamina asta cit vasile e in spital.
-desigur!
ma uit la ceas,era ora 23:00.
-aaa!e asa de tirziu!

.................................................................................................................................

zorii unei noi zile.ma trezesc si ma uit in patul andreei,ea nu era,ma uit la ceas,ora 12!
-o doamne!cit de mult am dormit!

plec spre camera lui sergiu,si-l gasesc pe sergiu dormind.nu-l trezesc,stau de-asupra lui cu ceasul in mina.el imi simti prezenta si se trezi.dar cind deschide ochii vede ca e ora 12 si sare ca ars din pat:
-de ce nu mai trezit mai devreme?
-pentru ca si eu mam trezit al ora asta.
-mm.mi-e foame.hai sa mincam ceva.
-hai.

am ajuns la un restaurant.
-doriti ceva?ne intreaba chelnerul.
-3 clatite cu ciocolata si un ceai.zic eu
-sunteti sigura ca nu vreti vreo ciorba de burta,ceva?
-nu..
-eu da!zise sergiu.vreau o ciorba de burta,fara smintina!
asteptati 15 minute.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
-ce ti-a zis jack ieri?
-ma intrebat dak vrem sa fim prieteni,cik sunt un tip tare.
-esti!dar ce ciudat pentru ca andreea a venit la mine si si-a cerut scuze,a recunoscut c-ai o idioata si ma intrebat dak vreau sa ne reimprietenim.
-si-ai acceptat?
-da.in felul asta as putea afla mai multe despre vasile.
-si eu am aceptat,un detectiv trebuie sa-si faca treaba,nu?

am minacat iar apoi am plecat la vasile,aveam multe sa-i povestesc.

..................................................................................................................................
-buna vasile!
-salut!
-mi se pare ca stiu cine te-a lovit cu masina dar eu iti voi pune niste intrebari:mm!tu le-ai facut cunostinta lui jack cu andreea?
-da!


EDIT:se vede cit de mult va place...in doua zile nici un comm My story(caz real) - Pagina 4 84916 My story(caz real) - Pagina 4 84916 dak azi nu primesc nici un comentariu,fikul este dus la arhiva! My story(caz real) - Pagina 4 35723

104My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Joi Iul 17, 2008 8:10 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Ce tare, deci se folodesc de andreea si jack. Asa si trebuie :D nici eu nu as avea incredere deplina in ei. Astept continuarea.

105My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Joi Iul 17, 2008 8:46 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow tare!!
sutn cruioasa ce vor afal!!
deci vasile lea facut cunostinta!!
intereanta!next!!

106My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 18, 2008 11:13 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

-si mai exact cum le-ai facut cunostinta?
-pai,andreea venea dintr-o parte iar el din alta.
-jack era fara masina?
-fara,dar mi-a zis ca masina lui e la o parcare nu departe.apoi eu le-am facut cunostinta si ei au plecat dupa masina impreuna.s-au cuplat repede!de parca s-ar fi stiut de 100 de ani.
-hmm.si apoi ce s-a intimplat?
-pai au plecat,apoi eu am mai mers un pic si m-am trezit cu o masina in fata.
-stii modelul masinii?
-mi e pare ca era BMW.
-pa,vasile o a mai venim azi.
-pa!

..................................................................................................................................
am plecat acasa,iar eu ii zic lui sergiu:
-sergiu,tu dute la jack acasa,si roaga-l sa-ti arate masina si permisul.permisil ala era stricat,deci jack nu v-a putea sa ti-l arate,daca masina BMW si el inventeaza o scuza banala ca sa nu-ti arate permisul,el e cel pe care-l cautam.
-'nteles!
-dak nu-l gasesti,intoarcete inapoi.
-asa o sa fac.eu stateam la el in camera.dar nu am stat prea mult ca-l vad pe jack intrind si-i zic:
-o!buna jack,sergiu tocmai pleca la tine in...
-taci!deci sergiu nu e acas.super!haideti baieti.
au intrat in camera inca 3 baieti,eu n-am izbutit sa spun nimic si jack le spune:
-tare bucata,nu?
deodata se arunca peste mine toti si incep a ma dezbraca.eu ma zbat si tip:
-dati-mi drumul!aaaa!nu-mi faceti rau.
insa ei ma penetrau sa imi stringeau sinii in mini.a fost un viol,eu plingeam,eram lipsita de puteri,nici sa strig nu puteam.imi iincolti in minte ca acusi trebuie sa apara sergiu si am intrebat:
-sergiu unde e?
jack se ride si-mi spune:
-am avut noi grija de el.
apoi se rid si ceilalti.eu mi-am strins ultimele puteri si am strigat foarte tare:
-seeeeergiuuuuu!
am inceput a plinge,cred ca in viata mea nu am plins atita.derbedeii aia am plecat iar eu am ramas pe pat plingind,nu suportam atingerea unui barbat.eram cu gindul la sergiu,daca-l omoara!plingeam si nu vroiam decit sa mor.am luat o lama,am plecat in baie si mi-am taiat venele.

107My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 18, 2008 11:24 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

what? si-a taiat venele...OMG asta e mai mult drama frate...si aia ii bat eu...ii invat eu minte... auzi la ei...si andreea aia tot tradatiare ....

108My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 18, 2008 11:35 am

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

of,sasi taie venele??? My story(caz real) - Pagina 4 268777 My story(caz real) - Pagina 4 268777
doamen ce io fi facut lui sergiu???
sutn tare curioasa???doamne ce prost ete jack!!! :wow:
next!! My story(caz real) - Pagina 4 858435

109My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 18, 2008 12:10 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

pun nextul ca tot n-am ce face...

in momentul ala aud cineva la usa care ma striga,n-am inteles cine e,dar era un glas de femeie.ma scoate din baie si-mi leaga bandaje la mini.suna salvarea,peste putin timp,salvarea soseste.am inchis ochii si vedeam doar negru in fata mea.nu-mi pasa de nimic iar singurul cuvint pe care l-am spus a fost:sergiu.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
deschid ochii,eram intr-o incapere alba,iar prima persoana care am vazut-o a fost andreea.
-ce s-a intimplat?intreb eu
-sa nu incerci sa-ti tai venele nici odata.
-dar sergiu!ce e cu el?e bine?
-calmeaza-te!trebuiesa fii calma.ai vrut sa-ti tai venele,eu am venit si te-am adus la salvare.de sergiu nu stiu nimic.

atunci apare jack pe usa.
-aa!nu andreea!ajutor.te rog,nu-mi face rau.
imi inchid ochii cu mina iar andreea ma intreaba:
-ce s-a intimplat?de ce ti-e teama de jack?
-el...el...nuuu!nu,te rog,nu-mi face rau.ce e cu sergiu,ce i-ai facut????????!!!tip eu
am inceput a plinge.
-el e internat si el in spita,intr-o camera ca vasile.imi raspunse jack cu un sentiment de vinovatie
-atunci la el trebuie sa plec!
-catalina...nu...n-ai voie a iei din pat!
nu-mi pasa ce zice andreea,vroiam sa-l vad pe serrgiu.am ajuns in camera unde era internat el.nu i-am spus nici macar buna ziua lui vasile.am plecat la sergiu,el era cu ochii inchisi,dormea.si mai era si cu aparatul ala de respiratie artificiala.era doctorul linga dinsul iar eu l-am intrebat:
-se va face bine?
-imi pare rau...dar are putine sanse de supravietuire.
-deeee ceeee?am tipat eu.a auzit tot spitalul.
-de ce mi se intimpla mie asta???plingeam nebuneste i stateam peste corpul lui sergiu ca si cum el ar fi murit deja.
-domnisoara va rog sa va calmati.nu avetzi voie sa iesiti din pat,domnisoara.
doctorul m-a dis cu forta parca si m-a pus in pat.eu plingeam,tipam pe tot pitalul
-sergiu!
ma rugam la Dumnezeu sa fie totul bine.andreea ma linistea zicindu-mi ca dumnezeu cu siguranta imi v-a asculta ruga.eram sleita de puteri.mi-era somn.am adormit.

110My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 18, 2008 1:21 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow!!
ce las bate pe jack My story(caz real) - Pagina 4 171519 My story(caz real) - Pagina 4 171519 My story(caz real) - Pagina 4 171519 My story(caz real) - Pagina 4 171519
saraca fatra,sergiu nu cred ca va muri nu vreau!!
next!!

111My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Vin Iul 18, 2008 2:00 pm

` Laif !s coLour .

` Laif !s coLour .
Best Fic Author
Best Fic Author

Sper ca sergiu sa supravietuiasca. :( E trist ceea ce ne scri , imi vine sa plang cand ma gandesc... AStept continuarea si vreau ca cei doi sa isi revina, pardon , cei 3.

112My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Sam Iul 19, 2008 10:56 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

cind m-am trezit,andreea statea linga mine.ce-o fi apucato?de cind o interesez eu pe ea?ma rog,nu conteaza asta acum.
intra doctorul si spune:
-are cineva de-aici grupa de singe a-3-a negativa?
-eu am! sari cu gura andreea.dar pentru ce?
-pentru sergiu maccoi.
cind am auzit sergiu maccoi am intrebat:
-totul e bine cu el?o sasupravietuiasca?
-doar dak domnioara andreea o sa doneze singe.
m-am pus in genunchi in fata andreei,era pentru prima data,si am rugat-o:
-te rog andreea!te implor!
-bine...
-dimnisoara andreea,urmati-ma.

au trecut citeva minute,andreea vine fericita si-mi zice:
-a supravietuit!o sa traiasca!
am cuprinso pe andreea din toata inima si i-am zis:
-multumesc!multumesc mult!
-cu placere.

oare chiar andreea vorbea serios atunci cind mi-a zis ca vrea sa fim prietene?hmm!nustiu.dar am chestii mai importate de facut,sergiu a supraviatuit!si asta datorita andreei.ce-o fi apucat-o?si unde e derbedeul ala de jack?nu conteaza,ma duc acum la sergiu.

ajung in camera lui ergiu si-l vad pe jack stind la picioarele lui sergiu.am tipat:
-aa!
si am fgit dar pe drum ma gindeam"daca-l omoara"
asa ca am facut cale intoarsa.am trecut pe linga jack zicindu-i:
-nu te-apropia de mine!nu mi-e frica de tine!
apoi am sarit la sergiu in brate:
-sergiu!traiesti!
am inceput al saruta.
nu-mi pasa de jack,care statea linga mine,nu-mi pasa de vasile care sarmanul se uita cind la unul,cind la altul si nu pricepea nimic sau mai ales,de ce mi-e frica mie de jack.dar nu-mi pasa de nimic.desi sergiu era plin de zgirieturi care singerau pe fata,eu il iubeam!
iar jack imi zice:
-va las indragostitilor!
si ma bate pe mine la fund si-mi zice:
-te las cu cocoselul tau aici.
eu ma uit cu ochii rai la el si ma pun inaintea lui sergiu si-i zic:
-nu o sa-i faci nici un rau lui sergiu!nu cit sunt eu aici!
jack pleaca iar sergiu ma intreaba:
-de ce ti-e frica de jack si mai ales,ce-s cu bandajele astea la miini?
-am inceput a plinge(de bucurie) si i-am spus lui sergiu:
-nu mai conteaza!conteaza ca toate rugaciunile mele au avut efect.multumesc mult Doamne,multumesc!
-te rog...spune,esti toata de zgirieturi,ce s-a intimplat?
-bine...jack(am inceput a plinge din nou,de dta asta de frica)cu ink 3 baieti...
-ce tia-u facut?zi!
-ma-u pus sa fac.....
-ce?ce e puiul meu?zi!
-sa fac...sa fac..sex fortat,cu toti dintre ei.
-aa!gata!il rup in bataie pe jack!idiotul!o sa-l bag in puscarie!pe viata!
am inceput a plinge iar sergiu imi i-a capul in mini si-mi zice:
-iarta-ma!n-am stiut,te rog iarta-ma!
ma saruta pe cap si-mi zice:
-o sa ies de-aici!si a vrut sa se scoale din pat dar eu lam oprit.

113My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Sam Iul 19, 2008 11:20 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

las ca-l bat eu pe jack cu mana ma....al draq idiot si se face ca nu stie nimic...andreea aia e din ce in ce mai suspecta....

114My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Sam Iul 19, 2008 1:24 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

wow!
ii va face ceav oare????
hmm sunt tare cruioasa!!
ce prietena e andreea!

115My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Lun Iul 21, 2008 10:11 am

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

-sergiu,n-ai voie sa iesi!
-trebuie!o sa-l bat mar pe cel care a incercat sa-ti faca rau!
-stt!peste 3 zile,te vei putea ridica de la pat.acum stai si calmeazate.cu mine totul e in regula!dar tie ce ti-au facut?
-aceia 3 derbedei m-au luat prin surprindere si m-au dus intr-un garaj abandonat,acolo m-au batut spunindu-mi ca acum tu esti singura si nu are cine sa te protejeze.
-numai eu sunt de vina!eu sunt vinovata!iarta...
-shhh!nu te invinovati.
-dak erai tu cu andreea nimic din asta nu s-ar fi intimplat!
-dar nu vreau sa fiu cu andreea.eu pe tine te iubesc si as rapune pe oricine care v-a incerca vreodata sa-ti faca rau.
l-am cuprins si i-am zis:
-si eu.

intra doctorul si ne spune:
-imi pare rau sa va intrerup,dar domnisoara trebuie sa plece.sergiu are nevoie de odihna.
-va rog domnule,doar putin!ii zice sergiu
-imi pare rau!
-pa sergiu,vin miine.
-te iubesc.
-si eu.

am plecat in camera unde trebuia sa fiu internata eu.am vazut-o pe andreea,ce ciudat,ink mai sta aici,cu mine.fara ai spune nimic,am plecat in patul meu si am inceput a varsa lacrimi amare,ar andreea se apropie de mine si imi mingie capul cu miinile ei zicindu-mi:

-te inteleg perfect.totul o sa fie bine.promit!sergiu e bine?
-da...
-ma duc si eu sa-l vad.
-n-o sa-ti dea voie,pe mine m-a fugarit.
-eu trebuie sa plec.tu o sa fii externata miine.
-bine...

andreea a plecat iar eu am ramas pe pat.simteam un fel de sentiment de vinovatie,nustiu de ce.imi parea ca eu sunt vinovata pentru ca sergiu a fost batut.dak nu era el cu mine,atunci nu era batut.eram doar eu in camera,doar eu si paianjenul ala de pe pod.totul era negru in fata mea.plingeam,dar nu era nimeni ca sa ma consoleze.pentru o minuta ma simteam atit de singura...
am sunat-o pe cristina,aveam ce sa-i povestesc.dar nu-mi raspundea.of!ce plictiseala!

stateam intinsa pe pat,nu vroiam sa fac nimic.deodata se aude usa.il vad pe jack.il intreb speriata:
-ce vrei?si sa nu incerci sa-mi faci rau pentru ca am eu aparare.
sii arat un cutit.
-de fapt,vroiam sa-mi cer scuze.

116My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Lun Iul 21, 2008 10:47 am

X-treme

X-treme
The Boss
The Boss

Sa-si ceara scuz...idiotul dracu...e un bou cu B mare de la Badaran si C mare de la Cretin ar trebui sa strangem toti cate 1 litru de benzina fiecare si sa-i dam foc si lui si l andreea care e suspecta

117My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Lun Iul 21, 2008 12:12 pm

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

doamne!!
sasi ceara scz??
dupa cate a facut sasii ceara scz?????
ce handicapat!!
Hai cu nextu!!

118My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Lun Iul 21, 2008 10:22 pm

cold_risen

cold_risen
Incepator
Incepator

PIDARAS care-si suge PULA sa mare ca o bucata de cirnat Doctarskii
Boul!!!!!!!!El dupa asta sa-si ceara scuze dupa tot ce a facut?E trebuie dus la casa de nebuni! La puscaria pentru oameni bolnavi psihic! My story(caz real) - Pagina 4 35723 My story(caz real) - Pagina 4 999142 My story(caz real) - Pagina 4 171519 My story(caz real) - Pagina 4 391215

119My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Mar Iul 22, 2008 11:37 am

my_love

my_love
Incepator
Incepator

Ce tantalau cu T mare My story(caz real) - Pagina 4 171519 ma refer la Jack nextu

http://www.crazy-candy.forumcreativ.ro

120My story(caz real) - Pagina 4 Empty Re: My story(caz real) Mar Iul 22, 2008 12:22 pm

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

-ha-ha-ha!se vede cit esti de destept.ii zic eu ironic

insa el se arunca iarasi peste mine,eu incerc sa strig,insa el imi acopera gura cu mina si-mi zice:
-tu sa nu-mi zici mie prost!ai inteles?
eu ma zbateam din rasputeri saa ajung cutitul care era pe masa,cind aproape l-am ajuns,jack l-a luat.

iar apoi mi-a zis:
-asta cauti?

eu mi-am strins ultimele puteri,l-a muscat de mina si l-am impins cu picioarele.el a cazut jos de pe pat si se indrepta spre usa zicindu-mi:
-zilele astea,fara sergiu,ceva foarte rau ti s-ar putea intimpla!
eu am aruncat cu o perna in el dar era prea tirziu,iesise pe usa.iar dupa aceia deschide usor usa si-mi zice:
-te astept in dormitor,am penisul doar pentru tine.te iubesc!
apoi a plecat.
eu am ramaspe pat plingind,nu stiu de ce, plingeam,lacrimile imi veneau singure fara ca eu sa le pot controla.imi era frica,dar cel mai mult imi era frica de sergiu,slabit cum era,lui jack ii era foarte usor sa-l omoare.o,nu!trebuie sa merg la sergiu,ACUM ori NICIODATA.

plec repede spre camera lui sergiu si-l vad pe jack stind de-aupra lui cu o perna.sergiu dormea.jack dorea sa-l omoare,cind am vazut eu asta am tipat:
-NUUUU!!!!!
jack s-a intors si m-a vazut si mi-a zis:
-ce pacat!daca-l omoram poate tu erai doar a mea.
-trebie sa fii in puscarie pentru asta!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 6]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Subiecte similare

-

» Story
» My sad story
» One story!
» Ghost's story
» Girl Story

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum