Sun Time!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

It's Sun Time!


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM

+13
my_love
anwca pwca
^..::~nymphetamine~::..^
Lily_rbd
pinky
crina_sasuke kiss love
Silver_Dragon.
Black Rose
` Laif !s coLour .
Crazy town
X-treme
live.laugh.love
Cris
17 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Black Rose

Black Rose
The Boss right hand
The Boss right hand

Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 391215 ma gandeam ca merg mai departe :>
OMG ce hot :X
Imi place muuult :X
Hai pune nextu` mai repede ca mor de nerabdare ce se intampla... si ple, mai pune momente dinastea erotice :X ;)) Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 89851

http://h2o-x.wikiforum.ro

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Stateam si zaceam acolo,pe asfaltul
rece,ingetata.Ma dureau bratele,insa ma durea si inima.Nu imi venea sa
cred ca un baiat atat de dragut era in stare sa faca asta.Ma gandeam 'E
beat'.Insa acest gand imi fu repede alungat cand cineva se apropie din
spatele meu,si ma striga,ma striga incontinuu.Nu imi dadeam seama cine
e.Insa m-a ridicat,iar asa,in lumina lunii,i-am vazut fata.Era
Tom.Simnteam nevoia sa il plesnesc.
"Imi pare rau." mi-a spus el bland,dorind sa acopere ranile."Tipa
aia...a fost o greseala.Imi dau seama pe...pe cine iubesc acum."
Atunci,parca s-a facut lumina in inima mea intunecata.Nu stiu de ce,dar il credeam.
"Te iert" am rostit eu.
Atunci,i-am simntit respiratia calta langa buzele mele.Ne-am sarutat,si
a fost un sarut lung,plin de gratie.Il tineam in brate si el ma
strangea la piept.Eram in paradis.
Insa dintr-o data paradisul fu intunecat de buruieni,cand mi-am adus
aminte ce mult suferea acum sora mea.Asa ca,i-am pvestit tot lui Tom
iar el mi-a promis ca o sa discute cu Bill.
M-am indreptat spre casa,luandu-mi la ervedere de la el.
Am deschis usa.M-am ingrozit de ce am vazut.Am coborat privirea si m-am
inspaimantat.Am cazut in genunchi,si am inceput sa plang,pentru prima
data,nu din dragoste pentur un baiat.

https://sun-time.forumgratuit.ro

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

poze cu tokio hotel!!!!!!!!!!!!!!!!urasc tokio hotel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dar textul e cel mai Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 474318 Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 474318 Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 474318 Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 474318 .mi-a lacut foarte mult!!!!!!!!!!idiotu de Bill! Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 999142 Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 268777 Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 976635 .iar Tom.el chiar spune adevarul? astept nextul

Cris

Cris
The Boss
The Boss

(imi pare rau ca nu am mai scris de mult...si imi pare rau de ceea ce se va intampla in partea asta...)

Sora mea,Delia,era intinsa pe covor,in fata usii.Era plina de sange pe la gura.In jurul gatului avea urme,de unde dedusem ca a fost strangulata.Avea o urma de sange si o rana lunga dea lungul spatelui.Mi-am pus mana la gura,apoi la ochi.Am inceput sa plang.Trebuia sa sun la salvare,isna stiam ca e prea tarziu...si nu aveam puterea de a pune mana pe telefon.Am stat acolo mult timp,pana ce usa de la intrare s-a deschis cu un scartait lung,sumbru,ce m-a facut sa tresar.
"Ce...ce s-a intamplat?" suna o voce din spatele meu,ingrijorata.
Am intors privirea.Era Tom.Se asejase langa mine,si m-a cuprins in brate.
Peste cateva minute a venit si politia la fata locului.Eu eram incremenita in bratele lui TOm.Trebuia insa sa ma duc sa dau o declaratie.Banuiam cine era in stare sa faca asta...asa ca am povestit tot,inclusiv banuielile mele.Curand,el a devenit suspectul principal.Ma simnteam bine cu gandul ca va sta dupa gratii mult timp,si ca nu o sa ii mai vad fata de acum incolo.Insa in Paradis totul se destrama repede.Am primit un mesaj pe telefon.Era de la Tom.L-am citit...si...am incremenit.Imi era greu sa spun politiei cine era adevaratul faptas.Il iubeam,insa trebuia sa fac totul petnru sora mea,ce ma iubise atat de mult.Curand mi-am dat seama ca ramasesem singura...

https://sun-time.forumgratuit.ro

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Cat de tare poate fi.Cn este faptasul???Ton sau Bill???PUne nestul repede tii suspansul prea mare
saraca delia ca a murit!d ce trebuia sa se intample asata???

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Am citit toata povestea care ai scris-o pana acum si mi-a placut foarte foarte mult!AI UN FEL DE A POVESTI!SUPER TARE POVESTE!In ltima parte pe care ai scris-o nu-mi venea sa cred!Super .......astept nextul! Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 474318 Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 474318 Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 474318

Cris

Cris
The Boss
The Boss

M-am dus la detectivul ce preluase cazul surorii mele.I-am aratat mesajul,si am incepusa sa i povestesc despre adevaratul faptas.Era ca o eliberare.In timp ce ii povesteam,Tom isi puse mana peste umarul meu.Nu il vazusem la fata,insa stiam ca era el.Degetele lui erau unice.
M-am intors si l-am pocnit.Il duruse,petnru ca imi dadusem duhul in palma aceea.
Atunci doi politisti au venit si i-au pus catuse la maini,iar eu a trebuit sa platesc o amenda pentru ca il batusem...nu era cine stie ce.
Stiam ca facusem ceea ce trebuia,insa,atunci de ce nu ma simnteam impacata?De ce insa simnteam un gol in stomac,si de ce inca aveam ura pe Bill?Erau intrebari ce pareau fara raspuns.Insa adevarul va iesi la iveala,o data cu trecerea timpului.Nu stiam cat timp va trece...insa stiam ca am de asteptat mult.
Timpul trecea,insa inca il iubeam.Il vizitam saptamanal la inchisoarea unde fusese trimis.Nu il puteam atinge,pentru ca un zid gros de sticla de despartea,insa imi doream sa il sarut cu fiecare moment.Sitam ca imi luase tot ce aveam mai drag,ins ain sufletul meui inca il iubeam.Nu i-am spus ca locuiam la un orfelinat,pentru ca nu doream sa il ingrijorez,si curand mi-am dat seama ca si el mintise.Vedeam de fiecare data ca ii e greu,iar in ochii lui se citea nevinovatia.Nu stiam de ce se simnte asa,insa cu timpul am realizat ca nu era vinovat.Nu aveam nici o dovata care sa il scoata de acolo,insa stiam ca trebuie sa o obtin.
Era condamnat la 15 ani dupa gratii.Deja statuse acelo doi ani.Eu aveam acum 17 ani,iar el 18.Era major acum.Zilelel lui de nastere erau lipsite de evenimente,la fel ca si ale mele...nu mai aveam nici o urma de fericire.

https://sun-time.forumgratuit.ro

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Super ai povestit!Dar daca nu el era vinovat atunci cine era?? Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 474318

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Saracu tom!!
Daca nu este el fapatsul este Bill??? Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 84916
Vreau sa-l scoata pe tom din inchisoare cat mai repede!!
Chiar este tare!!
NExtul repede ca explodez!!1

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Au mai trecut luni de atunci.Cred ca in jur de 6-7.Era iarna acum.In orfelinat,era un frig teribil.Caloriferele nu mai functionau de mult,iar eu stateam impreuna cu prietena mea de acolo,Melinda pe asa zis-ul "pat" ce era mai mult un carton cu niste zdrente pe post de cearsaf,imbracate gros.Insa frigul trecea prin haina groasa de blana.
Nu mai suportam viata de acolo.Iarna era pera frig...vara mult prea cald.Stiam ca trebuie sa plec.Am lasat haina jos si mi-am desoperit mainile reci ce ieseau de sub tricoul cu maneca scrurta.M-am imbracat cu pantaloni Melindei,si am luat imprumut niste ghete de la un coleg.Am plecat spre inchisoarea unde persoana pe care o aveam cel mai drag pe lume era tinut prizonier.
Deja cunosteam toti paznicii de acolo.Fusesem de atatea ori pe la el...
L-am vazut in spatele zidului ce ne despartea.Era mai suparat ca de obicei.Avea urme rosii pe spate si pe maini.Curand,privindu-l,m-am intrustat iar ochii mi s-au umplut de lacrimi.Ma privea fara sa scoata un cuvant.Ii era mila d emine,si dorea sa ma aline,insa nu putea.Iar i-am descoperit nevinovatia in ochi.Detectivul McLaren ma apucase prieteneste de brat,dorind sa imi spuna ceva.I-am facut semnt lui Tom ca ma intorc repede.
McLaren era detectivul ce se ocupase de cazul surorii mele.Ma asezat la o masa si si-a incrutisat mainile.
"Mi se pare ciudat cum inca vi sa vizitezi persoana ce ti-a luat ce aveai mai drag.Care e problema?"
"Ma tem ca nu va pot raspunde...adevarul e insa ca eu cred ca Tom e nevinovat."
"Sa sti ca tocmai deasta am vrut sa vorbesc cu tine.De obicei,detinutii nostru in inchisoare isi dau seama de greseala facuta,si se corecteaza,devenind pe parcurs putin mai sociabil cu cei din jur.Prietenul tau...e diferit.E ca si cum crede ca a fost inchis degeaba.E ca si cum el crede ca nu e vinovat.Si sa sti,si eu incep sa cred asta.Ori stie sa-si ascunda emotiile foarte bine,ori e adevarat se spune"
"La ce va referiti mai exact?"
"Cand am vazut cat de posomorat este,pana si eu m-am intristat.L-am supus testului cu poligraf.Cand a fost intrebarea "E adevarat ca tu ai ucis-o pe Delia Boof?" a raspuns simplu "Nu".I-ar poligraful a aratat ca e sincer.A urmat intrebarea "Ai fost implicat in omorul Deliei Boof?" iar el a raspuns simplu "Nu" ceea ce a fost considerat adevarat de catre poligraf.Cum explici asta?"
"Nu stiu.Insa Tom e nevinovat.Si o sa aduc o dovada ce va arata acest lucru.Oricum,multumesc ca mi-ati dat aceasta informatie.Si cred ca ar trebui redeschis cazul."
M-am indreptat spre Tom din nou.Nu mai era acolo.Ce se intamplase?Imediat,l-am zarit,insa era la un alt compartiment unde discuta cu o alta persoana ce venise sa il viziteze.Nu puteam crede.Era frate-sau.Era Bill.

https://sun-time.forumgratuit.ro

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Foarte interesant!Devine din ce in ce mai interesant..vreau nextul plzzzzz...........sunt foarte curioasa!

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

Deci tom nu ete vinovatul!!
Cred ca bill este!!adica nus mai exact dar cred k el este!!
Oriucm tare,sa pui nextul repede!!

Cris

Cris
The Boss
The Boss

M-am indreptat cu pasi repezi spre ei,dorind sa il pocnesc pe Bill.
"Cumnatica,ce mai faci?Nu ai mai dat pe acasa la tine de mult.Am mai venit pe acolo...insa nimic."
Nu stiu cum,dar aflase ca stau la orfelinat,si dorea sa afle si Tom asta.
"Sti prea bine,asa ca tine-ti gura" i-am raspuns
"Miruna,ma inseli?Dormi la altul?" a zis si Tom intr-un final,pe ton de cutu nevinovat gata sa planga.
"Tom,nu!Nu stau acasa...si atata tot..."
Se enervase si simnteam asta.Stiam ca cel mai bine e sa ii spun adevarul.
"Stau la orfelinat,bine?Ce e atata paguba?" am adaugat extrem de repede,foarte nervoasa.
"Puteai sa-mi spui!Mai e ceva ce vrei sa-mi spui,inainte sa pleci?"
"Nu...asta e tot..." am spus eu incet,insa in gandul meu chiar mai aveam cate ceva sa ii spun...nu stiam daca merita sa ii spun si ca mancam bataie pe paine la orfelinatul unde eram...l-ar fi infuriat.Si doream sa il mai intreb de cazul ce fusese redeschis.Insa consideram ca era mai bine sa discut cu Bill inainte.
"Pa fratioare"
Bill s-a ridicat si m- aluat de brat.
"Cumnatica,cum inca il poti iubi pe frate-miu cand sti ca ti-a omorat sora?"
"Tocmai deaia,fraiere,ca nu a omorat-o el..." am zis pe un ton ironic aruncandu-io privire smechereasca.
"Atunci cine?"
"Nu stiu...poate tu?"
"Eu?Dar am eu ceva su sora-ta?"
"Uite.Am aflat de jocul vostru.Stiu cine e adevaratul vinovat.Tom e inchis pe nedrept."
Am vazut in uchii lui o urma de neliniste.Era speriat.Atunci,mi-ad dat seama ce se intamplase defapt.

https://sun-time.forumgratuit.ro

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Foarte frumos...imi place.........nextul.plzz

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

ooooooooooooo!deci Tom nu e vinovat?atunci de ce i-a trimis mirunei mesaj ca el e vinovat?probabil a vrut sa-si apere fratele,care e inca in libertate.NNNEEEXXXTTTUUU!!!!!!!

Cris

Cris
The Boss
The Boss

"Cum ai putut sa-i faci asta?" am racnit la el,cu lacrimi in ochi.
A lasat capul plecat si ma privea trist,de parca ii parea rau.
"Nu te mai uita asa la mine!Crezi ca nu stiu cu cine vorbesc?Nu te preface ca iti pare rau!Nu te cred!"
Rostisem aceste cuvinte atat de tare,incat o multime de oameni se stransera in jurul nostru.
"A trebuit sa-si achite datoria"
"Intrand la puscarie in locul tau?Stai putin...ce datorie?"
Atunci am aflat alte adevaruri.M-am indreptat spre detectiv si l-am rugat sa ma mai lase sa vorbesc 5 minute cu Tom.
Aveam inca lacrimi in ochi cand mi-a vazut Tom fata.Era ingrijorat.
"Miruna,ce ai patin?!Bill,ce i-ai zis?"
"Nimic din ce nu m-ar putea rani" am raspuns eu."Puteai sa-mi spui!"
"Si ce ai fi facut?M-ai fi turnat asa cum ai facut si cu sora ta!Mesajul pe care ti l-am trimis!Te-am rugat ceva in el!"
"Inca mai am mesajul pe telefon.Sa vezi ce aiurea suna!Cum sa nu te torn?"
Am inceput sa citesc mesajul cu voce tare
"Eu am fost.Eu am facut-o.Iarta-ma.Te rog,nu mai spune nimanui.Nu vreau sa ma inchida!!"
A plecat capul in pamant.
"Ce vroiai sa fac??E sora mea!Si nici macar n-ai omorat-o tu!"
M-am uitat la Bill.
"Imi puteai spune ca te droghiai!Si ca ai luat droguri de la frate-tau...si c anu le achitasei inca...si ca pentru a le achita ai pretins ca tu ai omorat-o in locul lui!"
Am inceput sa plang mai tare,cu suspine adanci.Am lasat capul intre palme.Eram neagra pe fata de la rimelul si dermatograful intins.Stiam ca ii parea rau.Se vedea asta in ochii lui.

https://sun-time.forumgratuit.ro

pinky

pinky
Banat
Banat

super sueper!Imi place foarte mult fikul asta!Astept nextul.

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Foarte tare fikul...............next plzzzzzzzz

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

foarte mistoo
scz dar nu am intrat pe site,si nu team lasat comm
tare
pune nextul

Lily_rbd

avatar
Banat
Banat

Super!!Deci super !Vreau NEXTUL,deabia astept! Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 474318

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

wow!!!!de mult nam citit!e super fikul asta!!!!!!!e chiar super super!!!!!!!!NEXTU TE ROG!

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

ce repede s-a intamplat actiunea:O:O:O:O......pana la urma il iubeste pe Tom...ce porc e bill>:P.......dar dc a omorat-o pe delia?.....da' bill e un nenorocit......l-a santajat intr-un fel pe tom.....cu faza cu drogurile.......in ficul asta Bill este cea mai groaznik persoana posibila....
super ficul....next Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 236371

Cris

Cris
The Boss
The Boss

Ar fi dorit sa ma ia in brate,sa ma aline,insa nu putea...
Simnteam cum imi sfasie inima,cum ma injunghie adanc.Eram lipsita de puteri.In acel moment nu imi doream decat sa mor.
Nu am mai putut sa ma tin pe picioare.Am cazut fara vlaga,la pamant.
"Miruna!" am auzit ca prin vis o voce ce plangea.
M-am ridicat in capul oaselor.Am descoperit ca eram intr-un pat.
Am vrut sa vorbesc cu procurorul,sa redeschida cazul lui Tom.Insa nu aveam probe concrete pentru al acuza pe Bill.Mi-a spus ca nu se mai poate face nimic.
Nu puteam crede asa ceva.Il iubeam prea mult!Simnteam cum inebunesc.Mi-am pus mainile la urechi si am cazut in genunchi.M-am ridicat insa rapid si am inceput sa urc scarile spre acoperisul inchisorii.Eram in lumea mea acum,nu mai puteam tine contactul cu lumea reala,nu acum.Ma puteam numi nebuna.
Eram la marginea acoperisului.Voiam sa sar si sa scap de tot,de tot!
"Miruna!"
Tomma striga de mult.Plangea.Era disperat.Venea usor spre mine...eu nu iil recunosteam.Cand am simntit ca este langa mine si ca vrea sa ma apuce de mana...am sarit...

https://sun-time.forumgratuit.ro

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

wooaaaauuuu......ce tampit e bill:-L....il urasc:-L......vrea sa se omoare?......a venit tom sa o salveze.....si cand sa o ia de mana sare:((.......
ia stai putin:-?......tom nu e inchis in puscarie?.....cum a urcat pe acoperis?:-?.....are voie?;))....
procurorul ala e cam prost....odata ce cel anchetat nu este vinovat si s-a dovedit cu ajutorul testului atunci cazul ar trebui sa se redeschida......
next Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 635469

Crazy town

Crazy town
Bronze'User
Bronze'User

cat de tare
nu vreua sa moare miruna,poate mai are sanse
tom a vrut sa o salveze a putut????
tare,next

Cris

Cris
The Boss
The Boss

In urmatoare parte o sa se lamureasca si de ce Tom are voie pe acoperis :))

https://sun-time.forumgratuit.ro

Silver_Dragon.

avatar
Bronze'User
Bronze'User

a!nu!eu sper ca iau dat drumul lui tom!si sper ca miruna nu moare

anwca pwca

anwca pwca
Incepator
Incepator

e super thare :X:X
da da...idem Persoana Mea
[-x

next

http://www.cool4u.forumotion.com

crina_sasuke kiss love

crina_sasuke kiss love
Senior
Senior

Mai facut foarte curioasa cu aceasta parte.Ce se va intampla,va sari?Tom o va putea salva?
Foarte tare fikul! Viata de adolescent [ +18 ] BEST FIC OF THE FORUM - Pagina 2 89851

^..::~nymphetamine~::..^

^..::~nymphetamine~::..^
Fanatic
Fanatic

nu ai mai postat un next din 19 iunie:-L........o sa ti se inchida ficul daca o mai tii asa:-L.......

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum